reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

P.s. Ale mam ochotę na ogórki kiszone!!! Ostatnio non stop jadam ogórki kiszone, kapustę kiszoną, kapuśniak - wszystko co kwaśne.
Z Pierworodnym wcinałam słodycze bez opaniętania, czy to znaczy, że teraz dziewucha będzie???

tez non stop bym kwasne jadla. Ł narzeka ze niedlugo kwasic sie jakiejs nabawi bo ilez mozna. A mi nic innego tak nie smakuje.

Witam z rana.
 
reklama
Gosiamat- też teraz korzystam z oliwki. W pierwszej ciąży korzystałam z balsamu babydream, ale on pozostawia zapach na ubraniach, który mnie mega drażnił. 12,99 kosztuje, a jeśli ma się kartę rossnę, a już w ciąży można założyć, to jest taniej ;-)
A ja mam fazę na pomidory :-D okropnie mi smakują!
 
dzień dobry!
witam się z mdłościami :(
idę na badania krwi a potem na zajęcia na uczelnie..
może przeżyję
co do kwaśnego mówią że na chłopca a słodkie na dziewczynkę ale czy to ma znaczenie nie wiem.. ja raz jej kwaśne raz słodkie.
trzymam kciuki za dzisiejsze badanie.. ja mam jutro! w końcu!
miłego dnia :)
 
Pomidory i kapusta kiszona omomom :D Nigdy nie przepadałam teraz uwielbiam ! :D
Tak samo z lodami : zawsze czekoladowe ! Mój mąż za to śmietankowe, teraz oboje lubimy ten smak. Mówi, że krew jego syna/córki we mnie pływa i dlatego mi się smaki zmieniają.
Wracając do kapusty kupuje taką z beczki co by z kwasem była. Jeszcze nie zdążę dojechać do domku a kapusty już w woreczki nie ma :D
A później dziwota że brzusio się zaokrągla .. jak się je i je i je .. :)

Pozdrawiamy poranne ptaszki :)
 
Widzę kobitki, że każda ma apetyt na coś innego:D ja mam akurat apetyt na slodycze i owoce, a i soki wyciskane ;p wczoraj zjadłam gorzką czekoladę i na obiad mięso na ostro to pół dnia miałam już z głowy a rano wymiotowałam, dzidzia wybredna :) u mnie już widać brzuch, mąż zadowolony, że brzuch już widać. U mnie w otoczeniu panuje jakaś epidemia ;/ bardzo dużo osób ma przeziębienie i anginę a w rodzinie męża ospa panuje, siedzę tylko w domu i na spacery chodzę, nie ma co ryzykować.
 
witam się z rana:-)

pogoda piękna, od razu chce się coś robić, i nastrój lepszy...

co do laktatorów też miałam medelę mini electric, wytrzymała 2 moich dzieci, póżniej koleżankę i jej szwagierkę:-) ręczny nie zdał zupełnie egzaminu, tylko dłonie bolały...

Pysia powodzenia na badaniach!

Klaudixxon tez bym zmieniła, ale to moze też schodzić sam krem a nie skóra, jak ma za dużo warstw/ za grubą warstwę

Katarynka będzie dobrze, innej opcji nie ma

Pomidory i kapusta kiszona omomom :D Nigdy nie przepadałam teraz uwielbiam ! :D
Tak samo z lodami : zawsze czekoladowe ! Mój mąż za to śmietankowe, teraz oboje lubimy ten smak. Mówi, że krew jego syna/córki we mnie pływa i dlatego mi się smaki zmieniają.
Wracając do kapusty kupuje taką z beczki co by z kwasem była. Jeszcze nie zdążę dojechać do domku a kapusty już w woreczki nie ma :D
A później dziwota że brzusio się zaokrągla .. jak się je i je i je .. :)

Pozdrawiamy poranne ptaszki :)

eee kapustę i pomidory to akurat można jeść i się od tego nie zaokrągla, toż tam prawie kalorii nie ma:-) za to ogromne bogactwo witamin, szkoda tylko, ze tak ciężko zjadliwe pomidory dorwac, pare razy już sobie kupowałam, bo mam ochotę i za każdym razem nie były takie jak bym chciała... dobrze, ze lato idzie, jeszcze ze 2 miesiace i zaczną się dobrze owocki i warzywa:-)
 
Ja też non stop mogłabym jeść kapustę, ogórki kwaszone, kapuśniak, pomidorową, ogórkową i tak w kółko hihhi w sobotę pojechałam do sklepu kupiłam kapusty na kapuśniak i zanim dotarłam do domu to już pół woreczka zniknęło i robiłam kapuśniak na jedną miskę heheehe :p

Co do wyprawki to mi dała całą listę moja mama, to co jej się nie przydało wykreśliła albo coś dopisała :) ogólnie sporo tego jest, też Wam napisze jak ją gdzieś odnajdę :p Ja nie zostawię sobie wszystkiego na ostatnie dwa miesiące, wolę sobie rozłożyć i po trochu kupować. 23 idę do ginesa i chcę żeby mi zerknął czy tam nic nie urosło od ostatniego usg i czy na pewno będzie dziewuszka to zacznę już coś więcej kupować chociaż i tak już mam trochę ciuszków bo nie mogłam się powstrzymać :-D

Ogólnie się już lepiej czuję, mdłości minęły i trochę mniej mi się spać chce chociaż i tak już się przestawiłam i chodzę spać o 22:30-23:00 :-) brzuchol mi trochę urósł ale jakoś nie mam czasu zrobić zdjęcia i Wam się pokazać, obiecuję że zrobię to w tym tygodniu :-)

Trzymam kciuki za wizytki :)

Miłego dnia dziewczyny :*
 
reklama
Dziewczyny ja też mam mega ochotę na kwaśne :D dziś na obiad ogórkowa :D heheh - gosiunia jeśli potwierdzi Ci się córunio to i u mnie szansa na kobietkę :D
moja kuzynka która rodzi w lipcu od samego początku ciąży miała wielka ochotę na słodkie - wszyscy myśleli że będzie babka a tu ostatnio się chłop jajkami pochwalił :D
pytanko do mam dziewczynek lub tych które spodziewają się córeczek - jak u Was z cerą?
 
Do góry