reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2015

Mi moja dietetyczka powiedziała, żebym kawy i mocnej herbaty nie piła ponieważ powodują one, że gorzej się witaminy wchłaniają (aż o 70% gorsze wchłanianie) i że wypłukuje kawa witaminy.

Lubie kawę, ale nie ciągnie mnie do niej nawet ta 3w1 mi nie smakuje, a próbowałam kawę rzucić 10000 razy i nic a teraz po prostu nie chce mi się.
 
reklama
owszem kawa wyplukuje witaminy i mineraly ale najbardzie kawa czarna ale gdy doda sie do nie mleczka do kawy to juz mniej poniewaz mleczko czy smietanka zabijaja wlasiwosci kawy a trzeba tez zauwazyc ze kawa jest zdrowsza od herbaty bo zawiera przeciw utleniacze
 
Ogólnie ch..j bombki strzelił... Umyłam się dziś, kremuje się oliwką i patrze na mój brzuch a tam jakieś czerwone uczulenie. Nakremowałam się ide do pokoju gdzie mam lepsze światło i co i to są chyba rozstępy. Ja pierdziele, kremowałam się oliwką na razie zamówiłam sobie olej z migdałów, i mam krem palmers ale jeszcze nie uzyłam. 11 tc i jak już mam na brzuchu to nie chce wiedzieć co będzie później. ZAŁAMAŁAM SIĘ.
 
Kikifish witaj, spokojnej ej ciąży!

Makumba i kikifish witajcie:-)

Kikifish jak masz ochotę to możesz też dołączyć do wątku ciąża po poronieniu. Ja tam też jestem i wiele dziewczyn po przejściach i wielu z nich jest juz kolejny raz mamusią :-)

Ja dziś byłam na badanich prenatalnych i z usg jest wszystko dobrze, a na krew i opis musze czekać 7 dni. Stresowałam się bardzo ale uważam, że warto robić te badania zwłaszcza jak ma się w rodzinie przypadki chorób.
Moje słoneczko ma 64 milimetry :-)

Co do kawy to od początku mnie odrzuciło i nadal nie mam na nią ochoty. Mdłości coraz mniejsze ale smak szamba w ustach jest okropny.

gratuluję udanej wizyty
owszem kawa wyplukuje witaminy i mineraly ale najbardzie kawa czarna ale gdy doda sie do nie mleczka do kawy to juz mniej poniewaz mleczko czy smietanka zabijaja wlasiwosci kawy a trzeba tez zauwazyc ze kawa jest zdrowsza od herbaty bo zawiera przeciw utleniacze

kawa z mlekiem to jedno z najgorszych połączeń jakie można wymyśleć, szkodzi dużo bardziej niż zwykła, czarna kawka, to samo połączenie herbata z cytryną... poza tym i jedno i drugie może zawierać nikiel jak ktoś uczulony

klaudixxon mimo wszystko smaruj się tymi oliwkami czy kremami żeby sie nie pojawiło więcej, ja miałam straszne po 1 ciązy, myślałam, ze w 2 już mi nie wyjdą, bo nie mają gdzie, ale pare dodatkowych się pojawiło

witam się z rana!
cud sie stał i chłopaki dały mamusi pospać do 8:-) życie jest piękne
 
Hej. ja kawke pije fakt ze zlabiutka ale nie wyobrazam sobie bez niej poranka-uwielbiam,a poza tym pracuje i mam wszystko w domu do ogarniecia i bez niej nie dam rady,w pierwszej ciazy tez pilam. A codo rozstepow nie mialam cala ciaze wyszly mi dopiero dwa male biale przy pepku po terminie-urodzilam tydz. po. Smarowalam sie kremem Zwitsal i bio-oil na zmiane.jak bedzie teraz zobaczymy,ale rozpaczac nie bede Dzidzia najwazniejsza.
 
Witajcie weekendowo! Budzę sie ostatnio po 6 i już po spaniu!
Witam się z wszystkimi nowymi mamusiami! A tym które wizytowały gratuluję miłych wiadomości!
Klaudixxon smaruj się a może się trochę zredukują; ja ten olej stosowałam w pierwszej ciąży i jestem zadowolona z efektów, teraz mam już o wiele większy brzuch niż przedtem na tym etapie ciąży ciekawe jak będzie później.
Ewka jak bardzo się docenia takie gesty dzieci:-D

Co do kawy, czasem jak mam ochotę to wypiję ale rzadko. Kawa wypłukuje magnez a mi to potrzebne. jutro dzień kobiet a ja przyjmuję gości na męża imieniny i urodziny. Myslałam że nikt nie przyjedzie bo wiedzą że sie oszczędzam ale jednak... dłatego też nie szykuję za wiele, trudno najwyżej będą gadali ale dla mnie dziecko ważniejsze.
Miłego dnia wiśnióweczki i miłego naszego w sumie weekendowego święta kobiet!!
 
Dziś rano nic nie mam! Więc musiało to być uczulenie ale matko jedyna to najdziwniejsze uczulenie jakie w zyciu miałam, bo czerwone pręgi idące w dół z jednej i drugiej strony. Boże zawału można dostać, kicham to smaruje się już teraz 2 razy dziennie (tylko nie tym co wczoraj bo mnie wysypało).
To chyba jakiś znak z góry żebym się nie opierdzielała:) bo normalnie miałam czerwone pręgi na wysokości pępka idące w dół ( po 20 miałych po bokach aż do boczków)
 
witaj maamba ;) oczywiście że możesz dołączyć. Ja też miałam torbiel w grudniu...i wtedy straciłam nadzieję na ciąże a tu w styczniu nie dostałam okresu i torbiel jakoś ostatnio znikła sama.. :) podobno w ciąży zawsze się tak dzieje więc się nie martw :*
Młoda i piękna ja też hiv robiłam.. na każdą wizytę co dwa tyg coś z krwi... jedno dwa badania ale są już się przyzwyczaiłam:)
kikifish87 trzymam kciuki za Ciebie żeby wszystko było tak jak się należy !;)
ja się smaruję balsaem z babyderm ale często mi się nie chce..
jak z waszymi objawami? ustąpiły coś? mnie od 2 dni nie męczą tak bardzo:) za to jestem przeziębiona :(
 
Klaudixxon i po strachu. Fajno.

Kobietki tylko Pozytywne myslenie! Psychika nasza dziala cuda. Na pierwszej wizycie okazalo sie ze mam krwiaka tuz obok zarodka lekarz dal nam 50% szans na powodzenie! Nast. Wizyta krwiak zanika ale na prawym jajniku mam torbiel 5 cm i mozliwosc pekniecie badz skrecenia i operacja! Nic sie nie dzieje nawet nie boli czasem tylko jak dzwigam syna to cos poboli albo po nocy gdy mam pelny pecherz. Orzy synu nie mam kiedy o tym myslec i jestem nastawiona pozytywnie co ma byc to bedzie. Moze to okrutne ale nie mam kiedy sie zastanawiac nad tym co bedzie. Mam rocznego syna i poswiecam mu wiele uwagi przez co zapominam o tym ze jestem w ciazy i to jeszcze z komplikacji. Nie zamartwiam sie.dopoki nic sie nie dzieje.

Wizyte mam 18 marca wiec wtedy okaze sie czy rosnie dalej czy maleje. Glowa do gory. Myslec pozytywnie! Pozdrawiam!
 
reklama
Właśnie pozytywne myślenie to podstawa! Pierwszy trymestr pełen niepokoi w drugi wchodzę z mega optymizmem. Dzis z mezem jedziemy wybierać Agd do naszego mieszkania. Jak kupimy agd to zaczną nam robić meble kuchenne i może na święta przeprowadzimy się do naszego mieszkanka, które czeka nieumeblowane ....
 
Do góry