reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Cześć dziewczyny! U mnie ostatni tydzień minął na remontowaniu mieszkania, a raczej ogólnego odświeżenia, w końcu mam ładne kolory na ścianach i zrobiliśmy też pokoik dla córki. Od jutra będzie spała sama w swoim pokoju, ciekawe jak to będzie :)

Za 4 dni mam usg, nie mogę się doczekać!

Co do ciśnienia to ja mam skaczące, raz spada np. do 85/60 a po jakimś czasie jest ponad normą. Bez porannej kawy nie dałabym rady funkcjonowac :)
 
reklama
Kawę przed ciążą piłam codziennie, ale od początku ciąży mnie od niej odrzuciło, nawet zapach mi przeszkadza.

Ciśnienie na badaniach mam w normie więc w domu nie sprawdzam żeby przypadkiem nie potrzebnie się nie martwić.

Badania z krwi też mam robione co miesiąc, chyba nikt tego nie lubi, ale jak mus to mus ;)
 
ja 13 mam usg prenatalne i musze zrobic morfologie i mocz ale to mnie nie przeraza nie wiem moze uznacie ze jestem jakas inna ale ja moglam bym caly czas oddawac krew bardzo lubie jak mi pobieraja takie moje male schizo hehe
 
Ja mam z reguły niskie ciśnienie, ale jakoś wolę teraz herbatę. Też lubie pobieranie krwi, w sumie od małego. Na badanie moczu i krwi idę dopiero 16 marca bo 18 marca mam wizytę. Zastanawiam się tylko czy zrobi mi USG genetycznie bo prenatalne nie wykonuje mój lekarz bo nie ma umowy z nfz :/
 
badania raz na miesiąc to i tak nie jest żle, ja póki co co tydzień śmigam po skierowanie i na badania, bo jakiś limit mają nie więcej niz 3 badania zlecone na jednej wizycie...
 
witam dziewczyny
jezeli to mozliwe to chciałabym do was dołączyc
Mam 28 lat , to moja 2 ciaza, 1 stracilam w 7/8 tc.
naleze tez do wątku kto po in vitro. jak sie mozecie domyslec nie mozemy miec naturalnie dzieci.
walcze o dzidzie juz 5 lat i jest to baardzo upragniona ciaza

chcialam do was dołączyc juz wczesnie bo ja baardzo szybko wiedzialam o ciazy ale po mojej stracie 1 ciazy bardzo sie boje ze moze byc cos zle. dzis jednak podjełam decyzje ze musze wierzyc ze bedzie dobrze

aktualnie dzidzia miala 3,66 cm . juz niedlugo bo 14.03 mam prenatalne u siebie w klinice Gyncentrum

to chyba narazie tyle, bo i tak sie rozpisalam
 
Makumba i kikifish witajcie:-)

Kikifish jak masz ochotę to możesz też dołączyć do wątku ciąża po poronieniu. Ja tam też jestem i wiele dziewczyn po przejściach i wielu z nich jest juz kolejny raz mamusią :-)

Ja dziś byłam na badanich prenatalnych i z usg jest wszystko dobrze, a na krew i opis musze czekać 7 dni. Stresowałam się bardzo ale uważam, że warto robić te badania zwłaszcza jak ma się w rodzinie przypadki chorób.
Moje słoneczko ma 64 milimetry :-)

Co do kawy to od początku mnie odrzuciło i nadal nie mam na nią ochoty. Mdłości coraz mniejsze ale smak szamba w ustach jest okropny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry