reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Mnie przeziębienie trzyma. Dzis kupiłam *spam* po konsultacji z moja panią doktor. Jak tak czytam to wydaje mi si ze późno mam ta wizytę u gin bo dopiero 24.02 to za 2 tyg.... i to będzie 13tydz ...
 
Dżejka odpoczywaj, trzymam kciuki!

Asika zapalenie żył mam

byłam na wizycie, serduszko bije. niestety dostałam grzybicy i muszę brać antybiotyk. Najlepsze jest, że nic nie czułam.. dopiero posiew wykazał, że mam drożdze. Skurczy od 2 dni mniej, brzuch nie jest ciągle twardy ale leżę nadal, gdyż skurcze nadal są..Jeżeli chodzi o wagę to ważę 55 kg (167 cm) w pierwszej ciąży przytyłam 8 kg

gratuluję serducha!

Jolka nic sie nie przejmuj wagą, ja mam więcej:-)

Małopolanki a planujecie rodzić w Krakowie?

dziś byłam w poradni chirurgii naczyniowej i muszę jednak te zastrzyki sobie robić, na razie przez 7 dni, póżniej piguły,żele i pończochy uciskowe do końca ciąży
 
dziekuje dziewczyny.

ja sie nie lamie, bede dzialac dalej. mloda jestem jeszcze urodze cala druzyne pilkarska.

milusia... to bylo 2 usg. pierwsze mialam w 7tyg 4 dniu ciazy i okazalo sie ze wg usg jest to 6 tydzien 4 dzien i serce bilo. kazali mi wrocic 2 tyg pozniej zeby sprawdzic czy przyrost jest prawidlowy. jakis tydzien po pierwszym usg brzuch mnie zaczal bolec i sluz zrobil sie zolty i strasznie duzo go bylo.

wczoraj rano wstalam. na papierze mialam doslownie malenka kropke krwi na papierze. pojechalismy do szpitala. okazalo sie ze bobo po pierwszym usg jeszcze przez tydzjen roslo a pozniej przestalo. powinnam byc w 9tyg i 3 dniu wczoraj usg pokazalo ze bobo jest datowane na 7 tyg i 3 dni. brak akcji serca.

mam czekav do pt. jak do tego czasu zaczne krwawic to mam sie natychmiast zglosic do szpitala. jezeli nie to w pt beda mnke czyscic.
 
Dzięki za wsparcie tak bardzo się bałam...

Natka nigdy nie wiem co mam powiedziec bo żadne słowa nic nie zmienią wszystko jest w Tobie ale bądź dzielna a tak jak mówisz jeszcze będzie druzynka
 
Natka bardzo mi przykro, nie poddawaj się, kolejnym razem na pewno się uda, myśl pozytywnie, chociaż wiem że łatwo powiedzieć....
 
Natka nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo jest mi przykro... aż mi serce z żalu ściska - trzymaj się kochana!!! ściskam
 
reklama
Natka trzymaj się, ja też zaczęłam plamic ale dostałam nospe i luteinke i wszystko ustapilo na szczęście, jeszcze będzie dobrze zobaczysz
 
Do góry