reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

tak ja na pewno to teraz pierwsze :)
a chciałam się zapytać jak wygląda takie badanie? jak zwykłe usg w ciąży?

jolka 6621 dziękuję za polecenie balsamu :):)


mi też dokucza ból brzucha, ale nie mam żadnych plamień ani nic.
 
reklama
a no to dobrze:) jeszcze się nie umawiałam na to badanie, trochę wcześnie . Lekarz mi powiedział że przy następnej wizycie jak przyjdę z wynikami założymy kartę ciąży i da namiar gdzie takie badania mogę zrobić/.
Dzisiaj teściowi powiedzieliśmy z mężem że jestem w ciąży to odpowiedział : domyśliłem się :)
teściowa to wiedziała prawie od początku.. ale dała trochę popalić bo napędziła mi stracha że pewnie znowu coś będzie nie tak.. bo miałam torbiela ale sam się wchłonął bo już lekarz nic o nim nie mówił a ja powiem szczerze z wrażenia bijącego serduszka zapomniałam zapytać.. tak samo chciałam zapytać czy mogę chodzić na basen..


Jest to zwykłe usg, tylko trochę dłużej trwa, bo lekarz wykonuje wszystkie pomiary i sprawdza, czy wszystko jest ok ;-)
 
Cześć Wszystkim Mamuśka! Termin mam na 1wrzesnia. Teraz 11tydz ciąży. Byłam juz na 2usg. Pierwsze tylko pokazał mi pecherzyk. Przy drugim w 8tyg widziałam bicie serduszka :-). Zrobiłam juz zlecone badania, teraz czekam na wizytę 24.02... Niestety od czwartku walczę z przeziębieniem. Byłam u lekarza rodzinnego, dostalam L4 i receptę ale nie wykupilam bo chciałam skonsultować z gin. Jednak ona tez chora. Więc się lecze domowymi sposobami, ale pomogły. Katar minął :-)
 
Witam :) ja też już po teście, dwie kreseczki i termin na 12września, jestem już po trzeciej wizycie u ginekologa, bo w tygodniu plamiłam, ale na szczęście to nie było nic poważnego :). Na razie biorę nospę i duphaston.
Odnośnie pracy- pracuję przy komputerze, non stop na telefonie, ale tylko 4h od pon-pt.
Pozdrawiam:-)
 
witam mamuśki z poligonu doświadczalnego w kuchni, próbuję opatentować jakieś nowe ciasto, bo póki co mi tylko 1 wychodzi, a bez pszenicy, żyta, jajek i mleka nie jest to proste...

Viola gratuluję udanej wizyty

Madzialena też myślę, że bakterie w moczu wyleczysz, żelazo jak to żelazo, wiele ma z tym problem, a co do eozynofili to nie jesteś przypadkiem alergikiem? u nas zawsze podniesione...

Jola
musiałaś przypominać o tym obrzydlistwie? już mi niedobrze...:-)

witam nowe mamuśki!
 
Witam niedzielnie! Czy u Was też takie śnieżyce? Moi chłopcy trochę posiedzieli na polu a ja trochę dychnęłam. Nie wiem co robić, miałam chore zatoki i byłam na l4, jeszcze mi do końca nie przeszło, al nasz lekarz to taki konował, że pewnie nie przedłuży mi chorobowego a nie chce mi się 40 km do luxmedu... Nadal się kiepsko czuję tylko nie wiem czy to ze względu na ciążę czy na chorobę.
 
pycia - tak, usg + krew
cocca - a dlaczego ma ci nie przedłużyć jak jesteś chora? ja bym się kłóciła

dziewcczyny trzymajcie kciuki jutro wizyta...
 
reklama
kołtunek będę jutro trzymała kciuki&&& To taki stary lekarz, który niezbyt chętnie wypisuje skierowania, zwolnienia, jak jesteś chora, to jeśli wyraźnie nie poprosisz, to nawet nie osłucha... Ogólnie jeżdżę do Luxmedu (mam pakiet z pracy) a tego mam na miejscu, w razie gdybym nie miała siły jechać, po prostu mam na miejscu u siebie na wsi :)
 
Do góry