reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dziewczyny, cieszę się razem z Wami udanymi wizytami (nawet mi się zrymowało). :)
milusia83 myślisz, że tak mały przyrost pęcherzyka jest w normie?
Przypomnę:
29 stycznia 8,1mm
2 lutego 8,59 mm
 
reklama
u mnie też brzuszek się zaokrąglił i rozważam jakieś większe spodnie :)
maja888 gratuluję serduszka, wiedziałam że będzie :)
matosia ja zamierzam pracować ile się da. mam pracę przed kompem.

odnośnie moich plamień... po południu już ustały, mimo wszystko poszłam do mojej gin. zarodek 13,6mm, serduszko 150u/min :)) starszy o 3 dni według usg :-) z zaleceń dalej luteina i w razie czego magnez do 2 tab dziennie. jakby się coś powtórzyło od razu szpital...
 
Dziewczyny

U mnie brzuszek wieczorami się pojawia, ale to wzdęcia, rano normalny - płaski.
Co do ciuchów to na razie najwygodniej w dresie, a jak wychodzę to mam sporo sukienek, które nosiłam z paskami, a teraz bez paska i jest mega wygodnie.
Poduszke motherhood też planuję zamówić w najbliższych dniach.

A dzisiaj chyba pobiłam rekord spania - w nocy 10 godzin + 3 h w ciągu dnia i zaraz idę spać ;)
 
Ja zamierzam poprosić już mojego lekarza o L4 na kolejnej wizycie. Teraz jestem chora, to nawet urlopu mi nie chcą dać, a mam jeszcze cały na ten rok, a i tak go już nie wykorzystam. Poza tym z narzeczonym mamy swoją firmę, więc wolę pracować tutaj dopóki dam radę, bo na dwa etaty już nie wyrobię:)
 
Jolka6621 ja bardzo boje się, że znowu cholestaza mnie dopadnie tym bardziej że u mojego synka były w zwiazku z tym komplikacje (i nadal z nimi walczymy) , ale niestety ryzyko jest duże. Mocną miałaś cholestaze?? I kiedy Ci sie ujawniła?? U mnie dopiero w 36 tygodniu i ja aż tak objawów nie czułam. Swedzenie było lekkie. Niestety gorzej mój synek :(

Mari73 ja tez mogłabym spać non stop. 12 godzin to u mnie ostatnio norma.

Tulka jak jesteś przeziebiona to idz do lekarza. W pierwszym trymestrze nie ma żartów. Ja bylam przeziebiona 3 tygodnie temu i poszlam do lekarza dopiero czwartego dnia (a nie miałam gorączki) to mnie ochrzanil że na początku ciąży nawet katar trzeba wylezec.
 
*MałaMi*- u mnie swędzenie było okropne, trochę złagodniało po lekach. Od 30 tygodnia miałam i brałam od razu ursopol 3*1 + essentiale forte 3*2. Na szczęście małemu nic nie było po tym, urodził się zdrowiutki dzień przed terminem
 
Witam serdecznie,
Mam wyznaczony termin na 4 września 2015 więc chyba nadaję się do grupy ;) to już moja druga ciąża, córka w styczniu skończyła 3,5 roku
 
Ja po pierwszej wizycie, na razie widać pikające serduszko, ale nie wiem ile ma mm maleństwo, ciąża młodsza wychodzi na usg, ale zawsze tak u mnie było. Niestety mnie brzuszek wychodzi, ale to ze względu na dodatkowe schorzenia, więcej wody mi się zatrzymuje. Chciałabym pracować jak najdłużej, w pierwszej ciązy cały czas leżałam, wiem jaki to koszmar. Na razie jestem na L4, bo się przeziębiłam a i tak wystarczająco źle się czuję ze względu na ciążę, więc nie wyobrażam sobie jeździć do pracy przeziębiona :)
 
reklama
Witamy nowe dziewczyny :-)

Ja dziś usg miałam i krwiaka nie ma ale jest jeszcze nie wchloniety drugi obumarły płód, ale lekarz mówi żeby się nie martwić bo z czasem się wchłonie. Musze jechać we wtorek do szpitala gdzie też przyjmuje żeby sprawdzić co z tą moją przegrodą w macicy. Dzidziuś rośnie i jest wszystko dobrze :-) jestem bardzo szczęśliwa :-)
 
Do góry