reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Szmonialondon tez sie o swojego kropka boje. w tamtym roku 2 razy poronilam. w ok 8-9 tyg. z pierszych dwoch ciąz mam 2 fajnych synów. Strach chyba minie we wrzesniu. jak bede miala na reku swojego uroczego rozowego bobaska :)

tak wogole to witam sie porannie. chyba mnie wczoraj przewialo, albvo niewygodnie sie spalo, bo bark caly boli ;/
 
reklama
Witajcie,
Mam na imię Ula, mam 26 lat i nie wiem czy na pewno będę w waszym gronie wrześniówek czy może już październikówek;-) OM miałam 19 grudnia, ale jedyny raz gdy mogłam zajśc w ciąże był 7 stycznia. Nie planowałam teraz ciąży... hm w zasadzie to planowałam zdecydowanie nie byc teraz w ciąży. Ostatni rok inżynierki, wymarzona importowana sunia samoyeda ze skandynawskich linii, której trzeba wyrobic uprawnienia hodowlane, poza tym w zeszłym roku dwukrotnie poroniłam (oba w 7 tygodniu).

Podejrzewałam, że jestem w ciązy już kilka dni choc miesiączki powinnam dostac wczoraj. W środę zauważyłam kilka kropelek krwi na pościeli, a ponieważ nie krwawię między miesiączkami już coś mnie zaniepokoiło. W sobotę jadąc na zajęcia miałam już te dziwne uczucie, że odbija mi sie powietrzem (co miałam i w poprzednich dwóch ciążach) a w niedziele popłakałam się na "Zagadkowej niedzieli" audycji z dziecmi w Trójce. Dodatkowo od dwóch dni czuję ciągnięcie w dole brzucha, sztywnośc w podbrzuszu czego również nie miewam miedzy miesiączkami. Mam bolesny pierwszy dzień miesiączki i tyle z dolegliwoście. Wczoraj skończyłam zajęcia o 13, kupiłam test, zrobiłam go i wyszły dwie kreski.

Oczywiście nie brałam zapobiegawczo kwasu foliowego, ani acardu ani nawet luteiny. A miałam wszytsko w domu. Nie wspomnę również o tym, że w zeszłym tygodniu rozlewaliśmy wino do butelek więc trochę piłam. Tak więc strach i lęk o to by znów nie poronic i żeby maleństwo było zdrowe po prostu jest monumentalnych rozmiarów.

Najgorsze, że nie mam bólu w piersiach co może oznaczac, że ilośc hormonów jest niewystarczająca.

Trzymam kciuki za Was! I Was proszę o to samo! Za mnie najlepiej trzymac kciuki na rekach i na nogach:-) Tak bardzo bym pragnęła by to maleństwo się urodziło całe i zdrowe!
 
Cześć dziewczyny
Nazywam się Sylwia. Miesiączka mi się spóźnia dopiero jeden dzień ale zawsze miałam regularne jak w zegarku. Okres miałam 21 grudnia 2014. Lecę rano po teścik i zobaczymy co wyjdzie. Życzę powodzenia wszystkim innym dziewczynom tez w niepewności i do usłyszenia pózniej. Ps. Życzcie mi powodzenia
Pozdrawiam
 
Witam się z pracy, ależ jestem niewyspana i do tego wszystko mnie wq od wczoraj, masakra normalnie...

Powiedziałam też szefostwu, że jestem w ciąży- na szczęście przyjęli to bardzo dobrze, pogratulowali mi, przyzwolili oficjalnie zwalniać się na badania, jeśli będzie taka konieczność. Generalnie nie ma problemu i to bardzo dobra wiadomość:)

cieszę się ze tak dobrze to przyjęli a lot przebiegł spokojnie:-)

Ula witaj, skoro dopiero 12 dni temu miałaś szansę zajść to jeszcze może być dość niski poziom hormonów, jak masz wątpliwości to zrób sobie test z krwi, a i winkiem nie masz się co przejmować, nie powinno jeszcze przejść do maluszka

Renata mam nadzieję, ze bark się 'rozrusza' i szybko dojdziesz do siebie!
 
Witam nowe mamuśki ;-)
Sylwunia- trzymamy kciuki za pozytywny teścik!
Ursa89- na objawy ciążowe masz jeszcze sporo czasu ;-) nie jest powiedziane, że jak nie bolą piersi, to za mało hormonu. Mi ładnie rośnie, a wcale cyce nie bolą, tylko jak dotykam, to sutki są wrażliwe.

Z tego co kojarzę z poprzedniego forum, to krwiaki w ciąży się wchłaniają samoistnie tylko trzeba się oszczędzać
 
Witam Was Wszystkie serdecznie i gratuluję ;) Ja także dołączam do Was... chociaż według moich obliczeń termin wypadnie na końcówkę września ok. 26. To moja druga ciąża. Mam już córeczkę, która w marcu skończy 4 latka.
 
Witam nowe ciężarówki :-)

Sylwia może zrób test jeszcze raz za 2 dni.

Ja siedzę w pracy i ledwo siedzę bo tak się źle czuje :-( mam takie mdłości, że aż mi się płakać chce i się ledwo powstrzymuje.
W środę mam wizytę i mam nadzieje, że zobaczę serduszko :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za miłe przyjęcie i podtrzymanie na duchu :-)

Już po teście i niestety załamka wynik negatywny. Nie wiem co się dzieje

W pierwszej ciąży dopiero po tygodniu spóźnionej miesiączki pokazała się druga kreska. W dniu miesiączki nie było nic. Poczekaj jeszcze i jak okres sie nie zjawi zrób test znowu... albo możesz też na badanie krwi pójśc. Ja chyba dzisiaj zrobię sobie bęte.
 
reklama
Witam wszystkich,

ja pomalutku oswajam się z ciążą, ale tak naprawdę poczuję,że zostanę po raz drugi mamą, 28.01 jak będę po wizycie u gina.
Póki co nie mam zbytnich objawów,oprócz bólu piersi i ciągłej bieganiny do toalety, więc mam nadzieję,że tak już zostanie:)

Miłego dnia Wam życzę.
 
Do góry