reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Czy którąś też tak boli prawy jajnik? ja od piątku wciąż go czuje a szczególnie jak za dużo się napracuje i nie wiem co o tym myśleć :/ z moich obliczeń wynika, że czwarty tydzień się zaczął (efekt wigilii :D ) i jedyne objawy to właśnie wrażliwość piersi i ten ból w jajniku (sic!), szkoda ze dopiero wizyta u lekarza dopiero 3 lutego nie wiem jak dotrzymam do tego czasu...
 
reklama
Cześć dziewczyny :) u mnie koniec 5 tygodnia, pierwsza ciąża :) przeczytałam wszystkie Wasze wpisy :) pozdrawiam i gratuluję wszystkim przeszczęśliwym :)
Emilka_Wol zdecydowałam się odezwać, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Miałam robione pierwsze usg w 3 tyg i 5 dniu i okazało się, że mam powiększony prawy jajnik. Dodatkowo mocno bolało mnie podbrzusze i dostałam luteine dopochwowo. Przed zajściem w ciążę brałam duphaston (3 opakowania) na bardzo krótkie miesiączki. I według mnie te bóle związane były z dużym zapotrzebowaniem na progesteron. Po luteinie ból minął, ale prawy jajnik ciągle czuję. W środę idę do gin, zrobi usg i dowiem się co z jajnikiem i liczę że zobaczę już ładną kropkę :) Poza tym u mnie: wstręt do jedzenia, zmęczenie i zaczęły się właśnie nudności.
 
Hej dziewczyny :)

Jak się czujecie ? Ja już lepiej chociaż co jakiś czas mnie mdli i spać mi się chce :p a dzisiaj caly dzień w pracy :/ coraz bardziej się stresuję moja środową wizytą, mam nadzieję że bedzie wszystko ok :) trzymajcie kciuki :) buziakiii :*
 
Podczytuję Was czasami z ciekawości :) sama niedługo już rodzę. Termin mam na 26lutego.
Emilka_Wol mnie tez na początku ciazy bolał jajnik tylko lewy i przy usg lekarz powiedział mi, że wlasnie z niego doszło do zapłodnienia [emoji6]
Trzymam kciuki za Was :)
 
cześc dziewczyny,

za mną pierwsza dłuższa podróż. Jeśli chodzi o lot samolotem,to przebiegł normalnie, nic mi nie było, nie czułam się gorzej niż zwykle (bo ogólnie nie lubię latać) już gorszy był powrót do domu- 6 godzin w aucie- to dopiero była masakra:/

Powiedziałam też szefostwu, że jestem w ciąży- na szczęście przyjęli to bardzo dobrze, pogratulowali mi, przyzwolili oficjalnie zwalniać się na badania, jeśli będzie taka konieczność. Generalnie nie ma problemu i to bardzo dobra wiadomość:)
 
Jak samopoczucie ja jestem w 6tyg druga ciąża po 10 letniej przerwie...miałam problemy z zajściem w ciążę z powodu niedoczynnosci tarczycy rok temu poronilam i teraz jestem pełna obaw :-(
 
Szmonialondon-bądź dobrej myśli.Musi być dobrze,żadna z nas nie bierze innej opcji pod uwagę.życzę spokojnej ciąży:)

ps. Matosia-daj znać co z Wami. Trzymam kciuki aby bylo dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Jak samopoczucie ja jestem w 6tyg druga ciąża po 10 letniej przerwie...miałam problemy z zajściem w ciążę z powodu niedoczynnosci tarczycy rok temu poronilam i teraz jestem pełna obaw :-(

Ja też się boję... Dzisiaj mam 4t4d.
Pierwsza ciąża stracona w 11tc.
Z drugiej mam ośmiomiesięcznego synka.
Teraz trzecia...
Ale będzie dobrze - zobaczysz :)
 
reklama
Dziewczyny nie rozumie tych waszych lekarzy co nie przepisują wam przy krwiaku czy wcześniejszym poronieniu luteiny czy duphastonu.... Mój gin jak zadzwoniłam do niego, że są 2 kreski od razu kazał mi brać luteinę, mimo, że ja nie miałam poronień ale brałam luteinę bo miałam problem z zajściem w ciążę. Przecież chyba to nie zaszkodzi jak by się brało nawet bez wyraźnych wskazań....

EmilkaWol mnie ciągle kłuje lewy jajnik.... Ale w pierwszej ciąży też tak miałam i przeszło po jakimś czasie.

kasiaam witam :-)

Szmonialondon witaj:-) Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :-)
 
Do góry