reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Z milusia wczoraj bylam na spacerku:-) ma sie dobrze i ma sliczna core:-) mi sie trafilo ostre zapalenie ucha :-\ boli jak cholera. Calkowicie odstawic musialam malego od cyca bo dostalam silny antybiotyk...takzeJas juz tylko na mm..

Ivon mam nadzieje ze szybko wyjdziexie ze szpitala. Sporo mleczka odciagasz super:-)

1985Natalia 5w1 ok 110zl.

Tulka piekna waga malucha:-)
 
reklama
ale to sie płaci przy każdej wizycie szczepiennej czy jednorazowo a potem tylko się chodzi?? wysypka małego nadal jest, część krostek zniknęła, część zbladła a nowe pojawiły się na klatce piersiowej czerwone ehhh chyba to jednak mleko nan mu nie odpowiada. Obserwuje nadal a jutro chyba się przejde z nim do pediatry. Gorzej nie jest ale jakaś wędrująca ta wysypka heh
 
Przy kazdej wizycie. To koszt jednej dawki a na rota sa trzy. Tak samo pneumokoki. Koszt ok 300 za dawke. Tak mi babka w aptece wczoraj mowila. Ale w takim ukladzie strasznie drogo to wychodzi.
 
U nas tez krostki raz pojawiaja sie raz xnikaja ale caly czas ma strasznie sucha skore. Az sie luszczy. Fajnie dziala krem atoperal baby ale nie daje rady nawilzyc tylko krostki znikaja. Dostalam wczoraj recepte na masc robiona w aptece sle jest ze sterydem i moge smarowac malego dopiero jak skonczy 2 miesiace.
 
A więc tak, mały ma trądzik niemowlęcy, spotkałam położną i powiedziała żeby broń boże tego nie natłuszczać właśnie tylko punktowo sudocremem smarować na te najgorssze krostki i tyle, nie leczy się tego minie samo. A co do szczepień to mi chodziło o te 5 w1 czy to koszt całkowity czy przy każdej wizycie te sto pare złotych?? ja szczepie tylko na rota bo one powodują biegunki, na pneumo można a meningokoki całkiem kazała pediatra odpuścić bo to tylko wyciąganie kasy. U nas szczepią szczepionkami dostępnymi w przychodni tylko i wyłącznie a nie takimi niewiadomego pochodzenia... może to i lepiej.
 
w naszej przychodni jest tak samo nie chodzę po aptekach z receptami, szczepionki są dostępne i płatne w przychodni. Jednorazowy koszt szczepień u nas wychodzi 780, pneumokoki i rotawirusy po 300 i 5 w 1 180 zł.
 
reklama
Do góry