reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dzień dobry :)
Dzis 15, czyli równo miesiąc do mojego terminu... oczywiście czysto teoretycznie ;)


otoKika ja jestem z Wawy, planuje rodzic na Madalińskiego albo na Karowej. Siedzę w domu na dup*ie jak Ty, tez boje się gdzieś ruszyć, żeby nie okazało się ze rodze gdzieś w drodze...

Pauluss współczuję tego hemoroida. Straszna sprawa...

Jolka mój mąż jak był dzieckiem wylal na siebie gorace kakao. Teraz nie ma śladu po tym oparzeniu ;)

Klaudixxon dobrze ze tylko pakujesz, nie przemeczaj się za bardzo. Juz niedlugo będziecie juz wszyscy na swoim :)

Pauluss Fajnie ze masz już posprzatane, zazdroszczę. Ja wezmę się dopiero za 2 tygodnie, żeby wcześniej nic nie prowokować :/


Pozdrowienia dla wszystkich i oby ten dzień był mniej upalny :):):)
 
reklama
Cześć Dziewczyny.

Anula z Alicji Słodziak jest. Ile ma włosków. Po prostu piękna:)Też kupuję laktator medeli tylko, że medelę mini electric

Kaha dzięki za przepis- będę próbować. Co do znieczulenia to krzycz rzeczywiście na wstępie w szpitalu. Moja koleżanka rodziła w zeszłym m-cu i też chciała, ale anestezjolog nie zdążył na czas. Jemu się nie śpieszyło- w końcu jego nie bolało:) Co do rejestracji to jak rodziłam w Malborku to szpital sam przekazywał dane do UM. Ja jechałam tylko odebrać pesel. Ale teraz to raczej trzeba samemu zgłosić.

Klaudixxon to nieciekawie z Twoim bratem. Mam nadzieję, że jednak wirus Cię ominął. Co do spania to ja też mam problemy w nocy. Często wstaję kilka razy. Rano z chęcią bym sobie pospała, ale mój starszak wstaje najpóźniej 6.30 i nie ma opcji, żeby mamy nie obudził

Ewka ja to się boję, że za 2-3 m-ce nic już nie wróci do normy:) Bo jednak teraz to mamy mnóstwo czasu, a co to będzie później to chyba nie jestem w stanie sobie wyobrazić:) Ale trzymam się Twojej wersji- będzie lepiej:)

1985natalia2 jak się udała wizyta u fryzjera?

Milusia zazdroszczę, że przy poprzednich porodach tak szybko było u Ciebie rozwarcie. Ja męczyłam się 3 dni. W szpitalu, w którym rodziłam też były szpitalne ubranka, ale o dziwo były w super stanie. Tym razem też pewnie będą ubranka szpitalne, ale ja i tak będę miała swoje.

TRen to już kuchnia zrobiona cała? Powodzenia z wyjazdem do Torunia.


Maggie chyba wezmę przykład z Ciebie i przed porodem też odrost zrobię.

pauluss00 współczuję takiego bólu. Mam nadzieję, że trochę przeszło. Gratuluję skończonego remontu. Teraz tylko czekać na poród.

Jolka6621 jak się czuje Twój mały? Biedactwo- musiało go nieźle boleć. Czasami mimo, że ma się oczy dookoła głowy to dzieciaki i tak potrafią coś zmajstrować. Główka do góry.

Olasec jak tam bóle? Przeszły?

Dziewczyny u mnie do terminu porodu zostało 18 dni. A ja oprócz tego, że ciężej mi się ruszać to nie czuję żeby to miało być tak blisko. Skurcze przeszły. Czopu nie widać.Mała nieźle kopie i bryka wieczorami- tylko brzuch skacze. Na wcześniejszy poród już nie liczę.Do połowy września muszę urodzić, więc to i tak bliżej niż dalej:) Muszę ściągnąć sobie aplikację BB na telefon, żeby mieć z Wami kontakt nawet w szpitalu:)
Miłego dnia Wam życzę.
 
Lady Agnes a czemu akurat te dwa szpitale? Bo ja chce na żelaznej i szukam zapasowego [emoji6]
Termin mam na 8 września, ale wszyscy, że szybciej będzie, wiec pewnie na koniec sierpnia, akurat jak pełnia :/ wrr wtedy pewnie szpitale przepełnione [emoji24]
 
Lady Agnes a czemu akurat te dwa szpitale? Bo ja chce na żelaznej i szukam zapasowego [emoji6]
Termin mam na 8 września, ale wszyscy, że szybciej będzie, wiec pewnie na koniec sierpnia, akurat jak pełnia :/ wrr wtedy pewnie szpitale przepełnione [emoji24]

Madalińskiego, bo mam najbliżej i tam chodziłam na szkole rodzenia, a Karowa, bo tam 3 stopień referencyjnosci i prowadzę tam cukrzycę...

Ja gdzieś czytałam ze najwięcej porodów ma miejsce właśnie w połowie września, a najbardziej oblegane dni statystycznie to 17 i 18 września... podobno "efekt świąt" ;)
 
Kaha91 mnie hemoroidy tez dopadły w czerwcu a teraz jak boli to nie tak bardzo jak wtedy.

Ivon17 coś czuje, ze urodze wcześniej niż 7 września bo te bóle coraz częściej się pojawiają. Teraz niby lepiej ale czuje jakiś dyskomfort. Torba do szpitala spakowana tylko kosmetyczkę wrzucić jak coś. Najgorsze, że większość ciąży musiałam leżeć albo oszczędny tryb życia prowadzić to teraz się to odzywa bo mam kiepską kondycję. Słabo mi się robi jak choćby odkurze mieszkanie. Masakra jednym słowem.
 
Madalińskiego, bo mam najbliżej i tam chodziłam na szkole rodzenia, a Karowa, bo tam 3 stopień referencyjnosci i prowadzę tam cukrzycę...

Ja gdzieś czytałam ze najwięcej porodów ma miejsce właśnie w połowie września, a najbardziej oblegane dni statystycznie to 17 i 18 września... podobno "efekt świąt" ;)
u mnie termin jest na 25-26 wrzesnia.. wedlug kalkulatorow robione w sylwestra. Doopa.. moje robione w swieta. I mam 1000% pewnosci ze nie innego dnia bo jak sie seksu nie uprawia to raczej w ciąze sie nie zajdzie ;)

a i ja jestem z 18 wrzesnia.... hm... a mama mowila ze wtesy taka swieta chlodne byly... mlodzi, biedni na ogrzewaniu oszczedzali jak sie dalo.


Ivon kuchnia jeszcze nie cala. Narazie terakota na podloge. sciany w miedzy czasie. Moze jeszcze jesienią, jak Ł bedzie na urlopie.. lub wiosną. No ale podloga juz ulozona.. dziś zafugowac, niech sobie schnie, i w srode przeniesc meble.

Blanka dziś sie strasznie malo rusza. Albo ja mam schizy jakies. w nocy nie szalala jak zawsze, rano tez nie moze odpoczywa. Za to chlopcy taK Mi cisnienie podnoszą ze moze byc z nimi zle.

Brzuch mi boli.. krocze boli... leb boli.. i wszystko mnie wkur..a
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny co do porodu ja czuję że nie urodzę jednak wcześniej jak we wrześniu, termin na 13.09. No zobaczymy, w sumie tak za dwa tygodnie mogłoby się coś podziać ale wątpie

Pauluss współczuję bólu.

Tren moja wczoraj miała taki leniwy dzień własnie, dzisiaj juz ok

Wczoraj mówiłam z moją fryzjerką na temat porodu i jak dojechala do szpitala miala juz 9 cm, bo pojechała na samym początku to jej powiedzieli ze tylko 2 cm i moze to trwac dwa dni, więc wróciła do domu lekarz mowi ze jeszcze pol godziny a by urodzila w domu
 
reklama
Noworodek w urzędzie – niezbędne formalności po urodzeniu dziecka
wedłg tej stronki to skoro rodzę w Katowicach rejestruje tam dziecko, pesel nadawany jest automatycznie więc przynajmniej tego nie trzeba załatwiać. Więc wydaję się że trochę to ułatwili. :)
Zastanawiamy się tylko z mężem czy zgłosić dziecko do ubezpieczenia u mnie w pracy czy u niego.

Dziewczyny z Katowic dobrze znalazłam że urzad stanu cywilnego w Katowicach jest na Placu Wolności?


Paulus mam nadzieję że Ci przejdzie po tych maściach...

ivon17 daj znać jak Ci ciasto wyjdzie:) ja doczytałam tyle że dziecko trzeba rejestrować w mieście w którym się rodziło..

ewka a o której te Twoje urwisy chodzą spać?

olasec
a teraz już możesz normalnie funkcjonować ? :) może w domu coś staraj się robić w miarę możliwości :)

kołtunek co u ciebie ?
 
Do góry