reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

przesadziłam dzisiaj z pracami domowymi.. dobrze że jedziemy na ten weekend jest szansa że odpocznę..
jutro muszę wstać na badania krwi.. potem jechać do innej przychodni odebrać wyniki z czystości pochwy... potem obiad i potem po wyniki z rana i na wizytkę.. a potem już jedziemy...
wieczory na tarasie chociaż dwa będą ale ulga.
zauważyłam że coraz częściej mam "spięcie" brzucha.. czasami nawet boli..
dobrze że jutro wizyta

matosia i jak ogarnęłaś coś w domu?

maggie mam nadzieję że interwencja teściowej Wam pomoże :)ale masz już dużą córe! gratuluje wizytki:)

tren niech Blanka będzie Blanką bo co zrobisz z tymi sukienusiami co już masz:)
 
reklama
maggie a bo ja nie wiem jak te suwaczki i skąd, nie znam się :) u mnie od dzisiaj 33 tydzień, ale ja mam wrażenie, że jeszcze mam tyyle czasu i jeszcze tak długo :)

kaha na szczęście się ruszyłam i ogarnęłam dom, zrobiłam pierogi, powiesiłam moskitiery :) trochę się zabrałam do roboty. Też mam nie raz spięty brzuch, czasami nawet zaboli, ale szybko odpuszcza więc myślę, że to skurcze braxtona hicksa. Do puki nie są regularne i nie powtarzają się zbyt często staram się problemu nie zauważać :)

Wreszcie zdecydowałam się na torbę do wózka :) od jakiegoś czasu się wahałam czy warto kupić taką drogą torbę, ale chyba się w niej zakochałam i kupuję :) Torba Duo Signature Chevron Skip Hop
 
Cześć dziewczyny, dawno się nie odzywałam, ale mam tak popieprzony czas jak na złość - wszystko się sypie. Nawet stado pająków musieliśmy wytępić z sypialni. Nie wiem skąd, chyba miały gdzieś gniazd pod oknem, bo podczas odkurzania mąż zauważył na ścianie przy oknie kilkadziesiąt małych pająków. A że mam wieszak na ciuchy przy ścianie obok okna, to na wszystkich moich ciuchach też już były. Masakra. Ale już jest czysto, od tamtej pory ani jednego małego stawonoga nie widziałam.
Skręciłam łóżeczko i bujaczek małego, jeszcze tylko zostało wyciągnąć wózek z kartonu i poprać i wyprasiwać ciuszki. No i torbę do szpitala ogarnąć i kosmetyki. I laktator. Jak tak pomyślę, to trochę jeszcze tego jest, a czasu coraz mniej, bo planowana cesarka w pierwszych dniach września gdzieś będzie.
A wy macie juź wszystko przygotowane? :)

MałaMi - zerwanie kontaktu to chyba najlepsza opcja, wykończysz się przy takim babsku.

Pycia współczuję przeżyć, ale jeszcze bardziej współczuję tej dziewczynie, bo sama poroniłam w 12tc, i też musiałam "rodzić" w fatalnych warunkach w szpitalu. No i pewnie była w szoku, postaraj się ją zrozumieć. A tak czy inaczej, szybkiego powrotu do domu i spokoju do końca ciąży :)

Kaha ja codziennie wieczorem mam taką zgagę, że też zasnąć nie mogę. Ponoć może się robić od za dużego wysiłku fizycznego, no i u mnie by się sprawdzało. Ostatnio wszystko mam na głowie, i marną pomoc ;_;

Resztę dziewczyn ściskam! :)
 
Kaha nbajwyzej zelde ubierac bede. Ale nie powiem. napalilam sie juz na tą corcie jak szczerbaty na suchary.

Dziewczyny mi na zgage manti pomagał i wszystkie mietowe cukierki. Teraz na szczescie nie mam.

jezu co za noc. Ł mnie zlał przez sen. z łokcia w cycka mi strasnął ze mialam mu ochote po wacku zprzylozyc zeby sie podniosł. dziad.

Łydki mnie napieprzają. Bo to dawno skale bolu przekroczylo. teraz jest juz napieprzanie. nie wazne czy chodz, czy siedze, czy leze.. i tak bolą jak po porzadnym maratonie. ani troche nie spuchniete, chyba od tych skurczy ten bol tak trzyma. a jak mam wejsc po schodkach to wogole bol taki ze gwiazdy widze.
 
Hej...Generalnie jestem wymęczona po nocy. Mój brzuch chyba osiagnął szczyt możliwości przesunięcia w gore, bolą mnie strasznie zebra, pod zebrami i cieżko z oddechem a Mała Alicja i tak upodobała sobie grzebanie na dole przy pessarze, ze mam wrażenie ze zaraz mi cały system puści .... Wizyta u gina dopiero za tydzien juz dni odliczam żeby mojego Skarba zobaczyć na usg.

Teraz organizuje sie do diabetologa. Cukry opanowałam ale sama sobie zwiększam dawki insu wiec boje sie opr...
 
zbieram się na badania. Wizytkę mam dopiero o 16 więc mam nadzieję że zdarze do Was napisać zanim wyjedziemy w góry :D
Jasio za to od 5 nie daje spać takie fikołki odprawia:D

matosia świetna ta torba:)

engacka no to widzę że u CIEBIE się dużo dzieje:) troszkę Ci zostało ale nie martw się mi też z tym że termin mam na 24 września :D

anula09 też mnie właśnie od kilku dni cholernie bolą żebra;/ jak siedzę najbardziej;/ a do leżenia już się w ogóle nie mogę ułożyć... znalazłaś na to jakiś sposób?
 
Kaha sposobu brak - obwarowana jestem poduszkami rożnej wielkości - pod brzuchem, miedzy udami. Ale mało daje, kręcę sie raz na jeden raz na drugi bok, na plecach nie ma mowy... Na dodatek jelita mi ścisnęło i czuje mega rewolucje w brzuchu.

Powodzenia na wizycie i czekamy na newsy o Jasiu ;)
 
Hej dziewczynki, witam w gronie niewyspanych, jakoś tak czujnie spie a do tego siku w nocy męczy
A druga sprawa ja już mam taki obniżony brzuszek, nie mam go wysoko, ale w sumie jakby tak za miesiac zaczelo sie cos dziać to bym sie nie obraziła :-)
Kaha dawaj znać co u Jasia słychać jak będziesz mogła no i udanego weekendu
 
Tren kobieto, weź ty ne może magnez bo mnie łytki łapały jak mało miałam. Jak sobie go suplementuje to jest okey. I nie powiem ból łydek niezbyt przyjemny.

W końcu się wyspałam, wózek mam na chacie ciuszki do wyprania w worku, także czekam na 03.08 na przeprowadzkę. Im bliżej 03.08 tym bardziej wkurzona jestem że dalej musze czekać no normalnie masakra. Jakoś z moją cierpliwością jest coś nie tak.

Nogi puchną, stopy bolą bez zmian.
 
reklama
Ewka wlasnie to cisnienie w dole niekomfortowe, czasem boje sie ze jak sie wysile to pessar wyskoczy a generalnie po kilka razy do wc na 2 chodzę a i tak uczucie dziwne.
 
Do góry