reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Pycia - może dziewczyna jest w szoku... wiesz może się bała jechać na IP... u nas niestety zwykle mają pretensje jak przyjedziesz... jak w 22 tc ciąży wylądowałam ze skurczami na IP to usłyszałam, że co oni mają zrobić z tak wczesną ciążą? jak mam urodzić martwe dziecko to tak się stanie....... :angry:
Magie - czekamy na wieści z wizyty!
Klaudixon - ja nic nie robię i jestem zmęczona :) pierwsza drzemka zaliczona :)
Małami - współczuje sytuacji... najlepiej w miare możliwośći odciąć się od tak toksycznych relacji
Jolka - spacer imponujący :)
Motylek - odpoczywaj jak najwięcej
Kaha - uwielbiam łazanki mniam mniam, udanego weekendu życzę :)

Miłego dnia mamusie
 
reklama
MALA Mi powiem ci ze ja bym dawno zrugala gdyby mi ktoś walnął tekstem ze mam usunąc ciąze, lub kogo wpisywac, czy nie wpisywac jako ojca dziecka. Po mordzie bym przywalila tylko zeby by sie posypały.Tak samo z wozkiem. Ch.. ją obchodzi co ty za swoje pieniądze kupujesz?? noz serio... o*******ilabym porzadnie.. i w dupie bym miala czy moj ojciec bzyka tą panią czy tylko ksiazki z nią czyta.Jak ja nie lubie takich wpieprzających sie ludzi. A jeszcze to ze sama swoich dzieci nie ma t na bank bedzie super ekspertem od wychowywania. Moze podeslij ją do mnie.. bo mi by sie przydal ktoś taki zebym miala na kim swoją złosc wyladowac :) wiecznie nie bede na meza geby drzec bo w koncu sam sie wyniesie.
Kolezanka urodzila synka. I zla jestem. kuźwa mac!! Nikodem nazwali. A moj mial byc pierwszy... wiec w razie Blanka okaze sie ze ma siusiaka... bedzie Leonem. A juz tak ladnie mi sie komponowalo z nazwiskiem :)
 
nie bedzie Ł na porodowce. chlopców rodzilam sama i teraz tez bede. W zyciu sie nie zgodze zeby on mnie taką nieapetyczną oglądał.
 
Hej dziewczyny ja już po wizytce, mała nie taka mała bo juz 2100 waży także ładnie :-)
pytałam lekarza o te znieczulenia ale oczywiście póki co nie ma bo jest problem że jest za mało anestezjologów w szpitalu
 
reklama
Jolka mój Wiktorek ważył 3500 także też nie był malutki.
Ogólnie wizyta ok, szyjka trzyma, mała główką w dół, mówił lekarz że ładnie waży. Aż zaczynam się bać tego naturalnego porodu że duża będzie
Matosia a który u Ciebie tydzień bo nie masz suwaczka ?
 
Do góry