reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

JA ostatnio w akcie nudów podejrzałam lipcówki to tam to już całą listę mam mają które urodziły, i z tego co widziałam to porody zaczynają się od 35/36/38/39 bardzo mało jest takich co mają 40 tydzień ciąży. Kolejna sprawa to bardzo dużo tam u nich cesarek. Nie wiem czemu ale jakoś czuję, że sierpień jeszcze przechodzę ale we wrześniu mam termin na 30.09 lub na 1.10, ale lekarz mi mówił że ze względu na cukrzycę i inne moje przypadłości mogę urodzić wcześniej, dwa stresu mam dużo i nie da się tego ograniczyć więc myślę że połowa września będzie moja:p
 
reklama
Laski byłam w poniedziałek u lekarza...

I wyobraźcie sobie że mi powiedział że mała za szybko rośnie przez cukrzycę i że mam się szykować na cesarke... Ale to nie jest lekarz który mnie prowadzi tylko poszłam do niego na 3D... Mała miałaa 1721 g w poniedziałek u niego. Nie wiem czy jest się czym martwić. Tym bardziej, że cukry mam w normie i stosuje się do diety :/ Jutro jadę do mojej lekarki i zobaczę co mi powie :)

A to moja Kayla :-)

20150713_221401.jpg


f2w3rjjgovuqvn1k.png
 

Załączniki

  • 20150713_221401.jpg
    20150713_221401.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 47
Czesc dziewczyny ;) bylam pare dni u mamy i u lekarza. Termin mam na 8 wrzesnia maly wazy 1950 kg wszytsko jest w porzadku. Tylko stopien czystosci mam wysoki i znowu czopki które niesa przyjemne.

Bylam na zajeciach w szkole rodzenia. Polozna nastraszyla mnie ze mam twardy brzuch i powinnam zwolnić tempo bo urodze wczesniej. Ale jak tu zwolnic tempo jak remont w pelni zaczelam juz prac ciuszki i 3 pralki jeszcze z 10 i bedzie ok ;)

Ciezko mi juz dziewczyny corqz bardzej ...
 
no to i ja po wizycie... szybciutko Wam piszę co i jak bo o 17.30 wyjazd :D
Jasio się ma dobrze;) nadal leży główką w dół:) liczę na to że się nie obróci już :) sprawdzał serduszko 143uderzenia i przepływ krwi przez pępowinę w porządku:)
ja mam grzybka jakiegoś dostałam globulki na to :) a po za tym hemoglobina z 10.6 wskoczyła na 11. dalej mam brać żelazo :) po za tym wyniki moczu znacznie lepsze niż ostatnio:)
w czwartek 23go idziemy na usg prenatalne to 3 posprawdzaja nam jeszcze czy na pewno wszystko ok:) ale bedzie to robił ten lekarz do którego chodzę w gabinecie więc super:)

odezwę się do Was w niedziele:)
odpoczywajcie;*

jolka sukienka podobna do mojej z obrony super!!

klaudixxon no to niskie to chyba nie.. ja mialam na mysli wysokie..:)

lalki śliczna Kayla:)
 
lalki ja mam termin na 22 wrzesień i też mam cukrzycę a mały wczoraj bez kilku gram 1600 i lekarz mówił że to norma też mi się tak wydaje. tym bardziej że każde dziecko ma swoje tempo wzrostu:)
 
Kaha na którą masz lekarza w czwartek bo z tego co pamiętam to do gymcentrum chodzisz. Tez idę w czwartek do Razums na 11;15 i na 11;40 mam moją Piekarz na normalną wizytkę.

Lalki ja też mam cukrzycę dzidzia o 5 dni starsza/większa była ostatnio jak się badałam. Moja koleżanka która nie ma cukrzycy i w ciąży jej nie miała mówiła mi że jej córka ważyła 4kg jak ją urodziła. Fakt miała cesarkę ponieważ dziewczyna jest szczupła i bardzo drobna, wiec nie wiem skąd się u niej taki klocuszek wyhodował. Także nie martw się, zaczekaj na opinie lekarza który Cię prowadzi. Dwa z jedzeniem to kochane teraz warzywka, warzywka i jeszcze raz warzywka chyba, tylko czemu mi się lodów, naleśników i pierogów nonstop chce:p

U mnie niby cukrzyca w normie nic złego się nie dzieje ale kurde waga sobie idzie w górę obojętnie jak jem, nie wiem jak waga małej dopiero za tydzień się dowiem ale brzuch mam już solidny.
 
Dziewczyny ja tez trzymam ostro dietę cukrzycowa a juz mam + 10kg termin wg OM 15.09 ... Za tydzien gin zobaczę co na to powie :/
 
Matosia, mieszkam w gdansku od dwoch lat. Znaczy teraz prawie w gdansku bo w bakowie. Jestem konkretnie zielona w kwestii tutejszych szpitali :/

Ivon, jesli mozesz, to przeslij mi prosze ta liste :)

Od wtorku byla u mnie mama z młodym, wlasnie odwiozlam ich na pociąg i nadrabiam, ale chyba nie dam rady doczytac wszystkiego, zrobie to jutro.

Sciskam wszystkie :)
 
reklama
Hej co do wagi to ja urodzilam Corke tydz. po terminie z waga 4400 przy pomocy vacuum w 32tyg wazyla 2200. Nie maialam cukrzycy i tez bylam naprawde szczuplutka przed ciaza. Teraz jeszcze mnie "pocieszaja" ze chlopcy z reguly rodza sie wieksi wiec w sumie tez wolalabym wczesniej urodzic ale tak zeby bylo juz calkiem bezpiecznie. Brzuch mam naprawde mega duzy i ostatnio caly czas mnie boli na dole z prawej strony nie wiem chyba jeszcze rosnie. Milego weekendu.
 
Do góry