reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Chyba do śniadania wypiłam coś podobnego do kawy z mlekiem i myślę że to przez mleko. Narazie cierpliwie czekam. Ja koło 21 jem małą przekąske taka lekka. Cukier rano dobry. Narazie to ja się uczę co mogę zjeść i w jakich ilościach
 
reklama
Witam się poniedziałkowo, dopiero poniedziałek, a ja już zmęczona:D:D:D

TRen ja mam dokładnie tak samo - mam awersję na chłopa:D w pełnym tego słowa znaczeniu i szkoda mi go strasznie, ale nie dam rady:D:D:Dpowodzenia na słodkiej kontroli i udanego "grzebania":)


Ivon ja przed wyjściem z domu włączyłam pralkę i suszarkę bo inaczej bym się zakopała:D


KAha91 ja już nawet nie dałabym rady wstać o 10:00, nie pamiętam tak błogiego snu....po 6 się budzę i już nie da rady zasnąć bo niewygodnie itp.:D powodzenia w nauce...


Malina jak bardzo chcesz wyjść do domu to po prostu wytłumacz, że sama będziesz mierzyła cukier i na pewno da radę:)
 
Witam się i ja rozpoczynając 29 tydzien :-)


Milusia ja to Cie podziwiam za ta Twoja aktywność, Ty cały czas w ruchu...

Co do seksu u nas odkąd wiemy o ciazy był raz... w sumie ciągle mamy zakaz od gina, wiec spokojnie mogę nazwać się wtórną dziewicą hehe ;-)


TRen powodzenia lekarza i udanych zakupów :-)


Malina faktycznie wysoki ten cukier, oby Cię dziś wypuścili jednak...


Ivon niezła rozrywka Cię dziś czeka, ale po cieszę Cię ja mam to samo - tyle ze bez prasowania ;-)


Kaha milej nauki!


Jolka ja jem kolacje o 19 a ok 21 czy 22 zjem jeszcze jakiś malutki posiłek, żeby młodego w nocy nie glodzic ;-)


Ja dziś w końcu umowilam się do poradni diabetologicznej ale masakra z terminami mam dopiero na 30 czerwca... czy wy też na 1szym spotkaniu mialyscie badanie ginekologiczne? Bo mnie to zaskoczyło mocno, no i mam wziąć ze sobą wyniki cytologii...
 
Hej dziewczyny,
Ja dzisiaj z alergia lepiej na razie nie biore nic procz wapna

Jej dziewczyny współczuje z tymi cukrami. Malina może się jednak uda i wyjdziesz do domku. Rozumiem tęsknotę za córeczką

Milusia ja podziwiam Twoją energie do pracy i życia ale jak możesz odpoczywaj też

Co do golenia bożeny, na razie sama troche na czuja trochę z lusterkiem, ostatnio prosiłam meża zeby tam poprawił mi to mówi ze jest ok i ze nie ma co poprawiać

Co do seksu jakoś nie pościmy, raz na jakiś czas coś tam jest, a mnie też czasami ochota weźmie i to mocniej niz zawsze

Tren trzymam kciuki za wizyte, udanych zakupów

Wiecie co moje dziecko przez weekend wysprzątało jedna polkę w swojej szafce i mowi ze tu będzie miejsce na ubranka dla jego dzidziusia rozczulił mnie tym mocno
 
u nas brak seksu od listopada kiedy zaczeliśmy stymulację do in vitro.... tak było do dziś.. rano nie wytrzymaliśmy i się stało :) ale spokojnie delikatnie i nie długo więc mam nadzieje, że nie będzie skurczy więcej.... w zasadzie już parę godzin i wszystko ok :) ale samopoczucie sto razy lepsze :):)
kaha - 10 :) nieźle, nas starszak o 6 zbudził :)
Mailna - i jak możesz iść do domu? do dr powiedział na cukier?
jolka - ja jadłam ostatni posiłek ok 21-22 przy cukrzycy
pycia - ja już miałam 3 bakterie które mogły spowodować odpłynięcie wód, dzięki bogu tak się nie stało. Trzeba być dobrej myśli. Pij dużo wody z cytrynką
Tren - prezent będzie super :)

Pozdrawiam mamusie ;)
 
Witam Was mamcie
Byłam u rodziców przez weekend, więc nie mam dostępu do internetu.
Dziś poprosiłam o skierowanie do dietyka moje ginekologa, może mi on coś pomoże z tą dietą. U mnie to tak wygląda na czczo 49, 80, 77, 75, godz po 1 śniadaniu 51, 129, 124, godz po 2 śniadaniu 110, 111, po obiedzie:91, 109, 113, 102, 102, po podwieczorku:111, 83, po 1 kolacji:125, po 2 kolacji 82. Mam mierzyć 4 razy dziennie.
Powiem Wam, że wydaje mi się, że brzuch mi zmalał po tych 5 dniach tej diety, obym nie chudła. Jutro wizyta u ginekologa.
W weekend tata szczypcami mi przecioł srebry pierścionek, bo mi już w mięso wchodził. Złoty sama z trudem zdjęłam, bo mi zrobił ranę, puchnę niemiłosiernie. Gorzej z obrączką, zdjąć nie mogę, a ciąć nie chcę.
Piękne macie łożeczka, nasze przywioą w sobotę.
Z sekesem różnie, wczoraj zażądałam, bo chodzę skwaszona przez tą dietę, myślałam, że się rozchmurzę, ale pomogło na 5 min tylko...chyba tylko jedzenie by mi przyniosło ukojenie ;-) w chandrze...
Badania ginekologicznego u diabetologa nie miałam.
Dziś przyszła w końcu pościel do łóżeczka, zamówiłm też wyprawkę do szpitala w tej internetowej aptece.
Klaudixxon i jak na Raciborskiej? Chorzów i SYMIN odpada?
 
Małami piękny brzuchacz!

Klaudixxon i jak nowy dr?

Malina wypuścili Cię?

Jolka co do podrażnień to ja też polecam octenisept, raz na odkażanie maszynki, a dwa na skórę po, poza tym ja sie zazwyczaj golę w wannie, tzn najpierw trochę pomoczę, żeby skóra/włosy zmiękły, a dopiero po jakimś czasie golę, no ale oczywiście kąpiele ponoć niewskazane w ciąży, więc to już musisz sama zdecydować;-)

Kaha ja też zazdroszczę tej 10, mój pierworodny od małego około 6 wstaje i już mi się tak przestawiło, że nawet jakbym mogła pospać to i tak z przyzwyczajenia się budzę

Maggie słodziutki ten Twój synuś!

Milusia też się nad tą adrenaliną zastanawiałam, ale jakoś się nie zdecydowałam, jakby co to będziemy pędzić na najbliższy sor, bo ta "lodówkowa" to w sumie nie ma sensu, bo z domu to wolę do jakiegoś lekarza podjechać, w 10 min jestem w prokocimiu, a te, co można poza lodówką trzymać są strasznie krótko ważne a drogie bardzo, poza tym to, że nie muszą być w lodówce to jedno, ale np w aucie nie zostawisz w apteczce, bo za bardzo się nagrzeje na upale

wróciłam od gina, po drodze jeszcze do sklepu skoczyłam i umęczyłam się jakbym nie wiem co robiła, ehhh
 
hejka ;)
u nas weekend minął tak szybko, że nie było czasu nawet odpalić kompa ;) dziś za to powrót do szarej rzeczywistości czyli siedzenie całymi dniami samej w domu, kiedy mąż w pracy :/
dziewczyny z cukrzycą ... boże jak ja wam współczuje ... tak się pilnować co jeść czego nie te wszystkie pomiary .. czarna magia :p
ja mam od kilku dni takie napady na słodkie, że jak mi się zachce to chociaż gryza czegoś muszę wziąć :p:p Mały tak daje czadu w brzuszku, że wieczorami płakać mi się chcę jak padam ze zmęczenia a brzuch wariuje jak szalony, a żebra bolą tak że ała ...
wczoraj u nas pogoda była piękna, dziś jak zaczęłam pranie ciuszków i myślałam sobie żeby wywiesić je przed domem to dupa ... pada ;/;/
a te wszystkie ciuszki wyglądają tak obłędnie ;))))

miłego dnia ;)!!!!
 
milusia83 mi nie wygodnie w nocy bo mamy strasznie małe łożko:D małż o 7 wychodzi do pracy do wtedy dosypiam rozwalona na jego części :D

malina i jak sytuacja??

kołtunek ale widzisz jak aktywnie spędziłaś poranek!! :D

atagaa widzę że po powrocie z PL działasz aktywnie:)) mój Jasiek jeszcze do żeber nie dostaje ale też szaleje jak się kładę do łożka :D i ręka ojca już nie pomaga :D


aaaaaaa ale jestem szczęśliwa!! przyszło to łożeczko:D otworzyłam tylko karton czy dobry model przysłali wszystko się zgadza:D
ale ze składaniem się muszę powstrzymać:D
Mały wariuje w brzuchu uwielbiam te ruchy!
 
reklama
Do góry