reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

HEj kochane, składam meldunek, mam nadzieję, że niebawem napiszę bo jednak ostatnio jestem troszkę zapracowana..
mam wrażenie, że mdłości minęły, więcej mam sił, wieczorem tylko padam.....

Piszecie o kawce, ja uwielbiam i z resztą jestem na nią troszkę skazana z racji mega niskiego ciśnienia, jak mam 90/50 to norma....zdarza się poniżej....zatem nawet lekarz powiedział, że po 12 tc jak troszkę jej wypiję to w niczym dzieciaczkowi nie zagrożę...no i popijam parę łyczków mega słabiuchnej latte, ale mnie to nawet ratuje....


P.S. Witam nowe mamusie i gratuluję udanych wizytek:)
 
reklama
Witam wszystkie wrześniowe Mamy, jeżeli pozwólcie dołączę, jestem w 11 tygodniu 2 ciąży, mam już 14 miesięcznego syna ;)
Druga ciąża od początku z małymi komplikacjami. Na pierwszej wizycie okazało się, że mam krwiaka tuż obok malucha, na następnej, że krwiak jest już nikly ale mam torbiel na jajniky 5cm i muszę czekać co będzie z nim dalej. Jak na razie nie daje o sobie znać wiec jest dobrze. Pozdrawiam
 
ja dostaję od koleżanki pracującej w aptece kawę dla ciężarnych i karmiących. Bezpieczniejsza od zwyklej, a do tego mozna wybrac smakowa :) ja mam karmelowa aktualnie. Wzbogacona witaminkami i kwasem foliowym. niestety minusem jest cena bo w przeliczeniu na wage opakowania to niezbyt korzystny zakup.....
 
dziewczyny, musicie mieć coś nie tak z tymi suwaczkami lub nie ten kod wklejacie co trzeba. One się zmieniają automatycznie, a u Ananki ewidentnie widać, że jest niewyraźny, jakby zdjęcie było wklejone.
Młoda i piekna- nie przesadzaj :-Dprzecież Ci nie będą przetaczać krwi. Hiv już w pierwszej ciąży miałam obowiązkowe, teraz też się spodziewam. Co miesiąc musimy się kłuć, przynajmniej u nas tak jest, że przed każdą wizytą są jakieś badania, a 99% z nich jest z krwi, to tylko 2-3 ampułki za jednym zamachem ;-) zamykaj oczy czy pobieraniu, jeśli się boisz
 
NIe wiem być może komuś się taka informacja przyda:) Byłam dziś u masażystki dziewczyna stosuje medycynę chińską, akupunkturę, wszelkiego rodzaju natrualne metody leczenia itp. .

Ponoć na rozstępy najlepszy jest naturalny olej z migdałów, tłoczony na zimno, czasem można kokosowy tez użyć dla urozmaicenia. Smarować nie tylko brzuch i piersi, ale pośladki i uda również. Także zamówiłam sobie taki olej dla siebie.
 
ja mialam badanie na HIV juz w 8 tygodniu, klucia panicznie sie boje, mimo ze oddawalam honorowo krew, wyobrazalam sobie milion igiel, a do 6 badan wzieli dwie malutkie ampulki.....

Teraz lepiej? Znaczy widocznosc, bo czy sie przesuwa sprawdze sama :)
 
reklama
Na szybko przeczytałam, że było na temat jedzenia w ciąży, ja nie jadam serów plesniowych, ale salatke grecką z serem typu feta owszem,natomiast tatar uwielbiam i jadłam w oierwszej ciąży, ale się nie obzerajac nim ;) co do wózka mam bebetto nico plus, używam do syna spacerówki a jak się młode uurodzi to będę używać reszty. W zapasie mam jeszcze spacerówke babydesign mini. ;)
 
Do góry