reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Witam!Ja mam to samo z kawą!W poprzedniej ciąży piłam kawe a teraz nie moge nawet zapachu znieść:)!!!!!!
 
czesc.

Z kawa mam podobnie jak wy. Przed ciązami pilam hektolitry, a w ciązach przestala mi smakowac.W tej najdluzej ją znosilam. Do ok 7 tyg. moglam pic.. do 9 wachac, a teraz?? ja ze scierką na twarzy i w oknie. lub w wc.. bo mnie od razu na wymioty rwie. chociaz u kuzynki jedną na kilka dni wypije.
 
witam się :)
a u mnie mdłości nie ma.. pewnie do czasu kiedy będę musiała jechać na zajęcia na uczelnie hihi :)
co do kawy nie piłam i nie piję, papierosów nie palę i nie paliłam więc mam z głowy:)
a co do ciśnienia to ja właśnie mam u lekarza wysokie i kazał mierzyć w domu..
 
Witajcie w południe, w sumie u mnie to o poranku bo dopiero się zwlekłam. Paskudnie się dziś czuję. Już drugi tydzień gnie mnie spanie bez przerwy. Miałam się zarejestrować na badania prenatalne ale jakoś mi nie wyszło bo nie jestem przekonana do nich. Lekarka mi nic nie wyjaśniła tylko, że mam iść i zrobić, a za podstawę uznała fakt że mój brat urodził się z wadą serca. W poprzedniej ciąży mówili, że to nie kwalifikuje a teraz nagle tak? Dziwne. Dostałam jeszcze skierowanie na badanie na HIV ponoć od roku obowiązkowe. U Was też tak jest? Nie znoszę kłucia, a tu zwykłe, prenatalne i jeszcze to Hiv to ile tej krwi chcą mi utoczyć....
 
odebrałam dzisiaj wyniki badań moczu :( z tego co wiem białka w moczu nie powinno być a ja mam 0,11 g/l, wizytę u lekarza mam dopiero w środę, orientujecie się jakie są normy bezpieczne dla ciąży???
 
reklama
ja z ciśnieniem mam różnie... na razie raczej książkowe, ale w pierwszej ciąży miałam kołatania serca, i tętno bardzo wysokie. Niestety wszyscy tylko mówili, że tak jest bo więcej krwi mam do przepompowania. Dawałam sobie z tym radę kładąc się wygodnie z nogami do góry i pijąc sok z aronii. Teraz i tak o niebo lepiej - wolę mieć nieziemskie mdłości i ciągle spać niż jak w poprzedniej ciąży leżeć od 6tc i wtedy jak podniosłam ręce ponad głowę to momentalnie mdlałam, więc nawet mąż musiał mi pod prysznicem pomagać...
Mam nadzieje, że ten obecny łagodniejszy stan objawów wszelakich się utrzyma na obecnym poziomie.

pycia17 ja na wynikach nie znam się kompletnie...
 
Do góry