reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

na tym etapie nie da się jeszcze przewidzieć jak duże będzie dziecko przy porodzie, bardziej stawiałabym na szybszy termin porodu, a poza tym ja już zaufania do usg nie mam, mojego syna na 2 czy 3 dni przed porodem niedoważyło o 900g, granica błędu ponoć +/-500g, teraz już wychodzę z założenia, ze co ma być to będzie, i tak już się nie możemy wypisać:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja tu dziś pierwszy dzień, bo od poniedziałku w końcu na zwolnieniu. Dawno mnie nie było na forum. Obiecuję zapoznać się z Waszymi wcześniejszymi wypowiedziami i aktywnie uczestniczyć w dyskusjach. Poprzednio forum bardzo wiele mi dało i poznałam super kobietki i z nimi w chwilach radosnych jak i trwogi czekałyśmy do nadchodzących terminów. Mam nadzieję i z Wami spędzić tu miło czas w oczekiwaniu na bobasa :)
 
zarabiscie kupilam sobie warzywa na patelnie no i sa tam kielki fasoli mung no i przyprawy estrogen ktory tez nie jest wskazany dla kobiet w ciazy
 
zarabiscie kupilam sobie warzywa na patelnie no i sa tam kielki fasoli mung no i przyprawy estrogen ktory tez nie jest wskazany dla kobiet w ciazy

Ale chyba w takich śladowych ilościach ze nie ma to znaczenia ;))

U mnie dziś cały dzień w szpitalu w poradniach. Najpierw prenatalne - usg ok, parametry wskazują na zdrowego chłopaka ktory ma już 5,3 cm ;) - wyniki testu genetycznego z krwi za tydzień. Pózniej diabetolog - 2h szkolenia o diecie, węglowodanach, glukometrach. Teraz z zegarkiem w ręku, długopisem i kartka planuje 6 posiłków na dobę. Codziennie muszę tez 4 pomiary cukru robić - mam nadzieje ze dieta to ureguluje ;)

Od położnej w przychodni dostałam pierwszy gadżet - ceratke do przewijania dzidzi i nalepkę na samochód ;)
 
E tam, w takich ilo,ściach to nie zaszkodzi, bez przesady ;-) ja właśnie pochłonęłam pastę z łososia i w sklad się nie mam zamiaru zagłębiać- za bardzo mi smakowała :-p Witam nową koleżankę :-) Anula- gratuluję udanej wizyty :tak:
 
agusiaczek no dobrze Ci :) mi więcej o 6 dni hehe :D
ale zleci pewnie bo ten czas strasznie szybko leci.
idziesz na prenatalne? kiedy masz?
 
reklama
Witajcie dziewczyny :) w poniedziałek byłam na usg prenatalnym- z maluszkiem wszystko ok. troszkę mam rozbieznosc między terminem z om 10.09 a z usg wyszło 6.09. dzidzia jest duża w poniedziałek miała 74 mm. ( hmm może to chłopiec )Lekarz od razu zapowiedział ze nie określi mi płci- zrobi to dopiero na połowkowym. Troszkę mnie to rozczarowało ale co ma być to bedzię ;) tak sobie myśle że może na nfz nie chce im się szukać;) maluszek w trakcie badania cały czas podskakiwał- odbijał się jak na trampolinie, wiercił i kręcił aż się lekarz śmiał. pobrali mi też krew na test podwójny wyniki w przyszłym tyg. W tym tyg widzę poprawę przy nudnościach a wymioty przeszły już od ponad tygodnia. Jutro wizyta z wynikami u mojego gina- może odstawi mi duphaston bo ostatnio coś o tym wspominał- od przed ciąży jestem na 1 tabletce dziennie ( profilaktycznie) - swoją drogą na niej po dwoch cyklach brania zaszłam w ciaże :) dziewczyny powiedzcie jak u was z ciśnieniem- ja mierzę w domu kilka razy dziennie bo miałam tendencje do skoków- jak się zdenerwuje ( jeszcze z przed ciąży). ale w domu pomiary wychodzą mi prawidłowe a jak pojdę do lekarza to tak się stresuję, ze zawsze mam podwyższone- mam syndrom białego fartucha ;)
 
Do góry