reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dziewczyny wyszła mi zła krzywa cukrowa. Czekam na kontakt od lekarza ale poczytałam net i jestem przerażona :( czy macie jakies doświadczenia z podwyższonym cukrem ? U mnie dzis 12tc
 
reklama
mam do was pytanka 2
biggrin.gif

po 1 czy stosujecie teraz na te pryszcze ciążowe jakieś toniki itp?
a po 2 czy któraś z mamuś robiła już listę zakupó
 
Kaha mnie na szczęście nie wypryszcza, ale nigdy nie miałam z tym problemu więc może dlatego. Nie robiłam jeszcze listy, ale dzisiaj na allegro oglądałam bodziaki, spioszki i inne ubranka. Na akcesoria typu wózek, łóżeczko na razie nawet nie patrzę. Ostatnio mało mnie nie zlinczowali bo kupiłam bodziaki w promocji.

Dziewczyny byłam dzisiaj u lekarza i powiedziałam mu, że miewam czasami skurcze i przepisał mi Duphaston. Brała go któraś?
 
Dziewczyny byłam dzisiaj u lekarza i powiedziałam mu, że miewam czasami skurcze i przepisał mi Duphaston. Brała go któraś?

Brałam od ok 7 tc do 11tc jak miałam krwawienia i bóle pleców jak na okres - 3 razy po 2 tabletki. Teraz przeszliśmy na luteinę.
 
Kaha mnie na szczęście nie wypryszcza, ale nigdy nie miałam z tym problemu więc może dlatego. Nie robiłam jeszcze listy, ale dzisiaj na allegro oglądałam bodziaki, spioszki i inne ubranka. Na akcesoria typu wózek, łóżeczko na razie nawet nie patrzę. Ostatnio mało mnie nie zlinczowali bo kupiłam bodziaki w promocji.

Dziewczyny byłam dzisiaj u lekarza i powiedziałam mu, że miewam czasami skurcze i przepisał mi Duphaston. Brała go któraś?
no nie dziwie sie ze o malo cie nie zlinczowali za to ze kupilas bodziaki.....kupowanie w tak wczesnym stadium ciuszkow przynosi pecha ja wczoraj mialam pogrzeb wujka i nawet na nie go nie poszlam bo to zle wrozy gdy kobieta wciazy jest na pogrzebie .....ja go bralam to jest hormon ktory twoj organizm tez produkuje takze nie masz co sie bac go brac przepisal ci go zapobiegawczo
 
Ostatnia edycja:
a tam zabobony... ja oglądam sobie ciuszki i wszystko i powoli będę robić listę ale kupować zacznę koło kwietnia..
jestem też na drugim forum wrześniowych mam i tam dziewczyny już od jakiegoś czasu kupują rzeczy i mają się dobrze :)
taka prawda że złe rzeczy to związane z naszą fizjologią a nie z kupowaniem rzeczy :D moje zdanie :D
 
reklama
Do góry