reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

niestety kanapka z ogórkiem się nie przyjęła :D
ale obiadek już normalnie i odpukać wieczór spokojny.
kołtunek musisz być dobrej myśli i trzymam za was kciuki! :*
gosiunia ja też słyszałam że wędzone rybki można:)

a co do wózków ja sobie upatrzyłam lupo comfort :)
 
reklama
kołtunek ciesze sie ze jest ok i wszystko bedzie ok bo musi
tez slyszalam ze nie mozn jesc wedzonych ryb i w ogole wedzonych wedlin parowek, itp masakra jakas
 
kaha91 - ja też babydesign wybrałam, ale ten nowy model HUSKY :) widziałam na żywo w różnych kolorach,a na targach widziałam szary którego jeszcze nie ma w sklepach i pewnie ten kolor wybiorę :)

No i teraz to już nie wiem czy mogę jeść czy nie mogę hehhe :p
 
Kołtunek- trzymam kciuki, żeby wszystko się wyciszyło i żebyś mogł się już spokojnie cieszyć ciążą!
Ja żadnych testów nie robię, a mój gin nawet o nich nie wspominał. Młoda jestem i jeśli wszystko ok, to nie widzę powodów, żebym je robiła.
Któraś pisała o mg, ja w pierwszej ciąży, prawie od samego początku, brałam 3razy dziennie po 2 tabletki i wszystko było ok. Teraz nie biorę, bo brzuch mnie minimalnie pobolewa od czasu do czasu, a w pierwszej to non stop się czułam, jakby okres miała.
Gratuluję udanych wizyt! :tak:
Też o rybach wędzonych słyszałam, ale w pierwszej ciąży jadłam i teraz, jeśli będę miała ochotę, to na pewno sobie nie odmówię ;-) co innego tatar czy sery pleśniowe- nie przepadam i nie mam zamiaru jeść :tak:
Edit:
Ananka- Twój suwaczek nadal jakiś niewyraźny
 
Koltunek leż i postaraj się nie denerwować, stres niestety swoje tez robi. Zobaczysz, że się uda.

Tren ja zawsze miałam ładną buzię a teraz pryszcze wszędzie i plamy czerwone, z których dodatkowo schodzi skóra. Podkład nic nie kryje. Masakra.
 
reklama
wlasnie na fb pisalam z kolezanka i ona tez jest w ciazy po raz 3 i mowila ze mozna ale nie za czesto a to co pisza w necie to polowa jest nie prawda
 
Do góry