reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Kołtunek kurcze zaciskam jak najmocniej....daj na biegu znać jak będziesz coś wiedziała...o matko...
 
zanim ją w szpitalu obadają, zanim coś podadzą to potrwa, ale też zaglądam sprawdzić, czy się nie odzywała...
 
Koltunek będzie dobrze. Wszystkie trzymamy kciuki, żeby to było niegroźne.

Pisze z telefonu wiec nie zwrócę się do każdej z osobna.
Ja mam w piątek prenatalne wraz z testem z krwi. Uważam, że warto zrobić mimo, że bardzo się tym stresuje.

Witaminy femibion Natal biorę od początku ciąży, magnez biorę 3 razy po 1 tabletce, dodatkowo biorę witaminę D bo od lat zmagań się z niedoborem no i duphaston tez od samego początku, do tego clexane i acard.

Mdłości mniejsze ale nadal są, wymiotuje max 2 razy dziennie więc po mału dolegliwości ustępują. Piersi są bardzo tkliwe ale nie chce żeby wszystkie objawy ustąpiły bo będę się denerwować ze coś jest nie tak.
Nadal ciągle leżę i mąż wszystko ogarnia.
 
reklama
Dziewczyny

Ja byłam wczoraj na usg genetycznym i lekarz powiedział, że nie widzi powodów do niepokoju, wszystko dobrze się rozwija. Co do płci to powiedział, że coś tam jest między nogami, ale na tak wczesnym etapie nie chce prorokować. Za 6 tyg kolejne genetyczne więc pewnie będzie wiadomo. Maluszek ma już 6 cm i machał rączkami i nóżkami :) Wspaniałe uczucie i duże emocje.

Kołtunek - trzymam kciuki - musi być dobrze !!!

edyta - testu pappa nie robię, oczywiście mówił lekarz, że jest zalecany, ale skoro nie widzi żadnych niepokojących sygnałów to zdecydowaliśmy, że nie robimy. Większość moich koleżanek tez nie robiła.
 
Do góry