reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

hej dziewczyny, ja tez po wizycie, dzidzia rosnie i wszystko ok, za dwa tygodnie prenatalne i test Pappa mam robic chociaz zastanawiam sie jeszcze nad tym testem? Wy robicie?
Kaha ja tez najadlam sie wczoraj wieczorem ogorkow kiszonych ale nawet nic mi nie bylo. Corcia moja miala goraczke w nocy, ale wstala rano jak gdyby nigdy nic. Nie poslalam jej do przrdszkola, pojechala do babci a ja lece do pracy. Milego dnia.
 
reklama
Ewka moj mlodszy tez z tych wiecznie mowiacych. Nawet jak spi to gada. Czasami marzy mi sie tydzien w ciszy.

U mnie mdlosci powitaly mnie z rana.az zatrzeslo mna. Bleeeee.
Pogoda taka sobie. Niby slonce ale mrozny wiatr wieje.
 
kaha91 naprawdę zazdroszczę ci takiego widoku ! :-D oby kanapka z ogórkiem się przyjęła hehe
eeedyta byłam na twoim blogu, prześliczną masz córeczkę.

Ściskam was ciepło w ten ponury dzień :)
 
dżejk - tak, mam już od 7 tc. są dni że brzuch cały dzień twardy jak kamień. leże ciągle. dziś też skurcz za skurczem :-(.
kaha91 - super!
viola - ja nie biorę witamin. jem owoce, warzywa wystarczy
 
kołtunek współczuję skurczy:( kciukam aby przeszły i Cię nie męczyły bo to stresuje człowieka strasznie.
ale zastanawiam się jak Ty już na tak wczesnym etapie możesz mieć twardy brzuch? bo ja póżniej miałam twardy - fakt - ale jak macica była już spora i sięgała powyżej pępka -w tedy miało co twardnieć. ale teraz jak to wszystko jeszcze malutkie to zastanawiam się co może twrdnieć? Ja miałam w tamtej ciąży takie jazdy że brzuch mam jak kamień właśnie na takim wczesnym etapie bo się naczytałam w necie różnych rzeczy, Jak pojechałam do lekarza z takim problem to potraktował mnie z politowaniem i pokazał jakiej wielkości jest macica iże twradość jest w mojej głowie :) ale dopiero potem wiedziałam co znaczy skurcz kiedy brzuch staje w szpic i jest jak skała. Przepraszam że tak pytam ale jak Ty to odczuwasz teraz na tym etapie? Wydawało mi się że teraz skurcze to można odczuwac jako takie miesiączkowe bardziej, bolące. No ale pewnie co ciąża to inna historia. tak czy siak niech sobie pójdą precz te skurcze i niech się do nas nie zbliżają. Oby Ci się polepszyło!
 
motylek - mam twardy cały dól brzucha. dr za każdym razem mówi, że mam strasznie twardą macice :-( bóle wiadomo jak przy skurczach ale twardnieje tak samo jak przy większym brzuszku tylko po prostu mniejsza część brzucha. ale nie da się nie zauwazyć tego twardnienia i już w 7 tc dr powiedziała że macica jest twarda.
 
Ale dzis szaro buro .... Jakoś nastrój mam zdołowany, przez te obawy chyba i pewnie hormony dodają. Z natury jestem pogodna i zawsze uśmiechnięta i pełna życia a teraz do kitu leże non stop, popłakuje, zamysłami sie.... A jak u Was radzicie sobie z nastrojami?
 
kołtunek i motylek ale macie kolosalne dawki! mi gin mówiła że w razie skurczy magnez nie więcej niż 2 razy na dobę i jakoś mnie tym wystraszyła, że staram się nie brać. teraz od 2 dni boli mnie brzuch na złączeniu z prawym udem i nie wiem co z tym począć. ból w miarę średniego nasilenia. wizyta za tydzień.
oprócz tego u mnie dziś rano krew z nosa ale udało się zatamować. mdłości od 5 dni brak, bekanie sporadycznie. w zasadzie objawów ciąży brak. ponieważ dziecko ostatnio było o tydzień większe, staram się nie panikować i uznaję, że wkraczam w lepszy czas ;-)
 
reklama
Do góry