reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

hej :) byłam dzisiaj na prenatalnym :) lekarz mówi że będzie dziewczynka :D wszystko jest dobrze mała fikała i machała rączkami, ale się cieszę :) teraz tylko do następnego USG żeby się upewnić że na pewno dziewczynka :p mama dzisiaj do mnie przyjeżdża więc na bank coś kupimy hehehe bo już nie wytrzymam, najwyżej jak coś się zmieni to chłopczyk bedzie chodził w różowym :p

Buziaki :*
 
reklama
Gosiunia, a co mówił o dzyndzelku? Bo u nas wystawał, ale był skierowany w dół, u chłopców podobno w górę:) gratuluję wizytki:) Spróbuj może kupić coś neutralnego bo ten etap:D:D:D wiesz jeszcze jest bardzo wczesny zwłaszcza dla dziewuszek......Okazuje się, że to co miało być przerośniętą łechtaczką staje się siurakiem i na odwrót, siurak - przerośniętą łechtaczką:D
 
Milusia super, ze się pokazałaś! ja się przy drugim dzieciu napalałam na dziewczynkę, bo chciałam sobie choć trochę ciuszków pokupować bez wyrzutów a na chłopa wszystko miałam, teraz jakoś mi to zupełnie obojętne... ale trzymam kciuki, zeby się u Was nic do następnego usg nie zmieniło/nie dorosło:-)

Maggie
kciuki zacisnięte!

Gosiunia gratuluję wizyty, super, ze maleńka się pokazała, oj przyjemnie takie dzidziusiowe zakupy, przyjemne, pochwal się co ciekawego znajdziesz!

Agusiaczek becikowe zależy od dochodu i wizyty prze 10 tc i regularnych badań, więc jak ktoś przegapi/ zignoruje wizyty lub bardzo dużo zarabia to nie dostanie

Asika ja nawet nie wiem, czy to jest kwestia kombinowania i braku uczciwości, niestety swiat jest tak skonstruowany, ze o swoje musi się walczyć, bo inaczej Cię zadepczą, a z dozwolonych prawem stawek Zus Ty wybierasz ta, która jest dla Ciebie korzystniejsza, to Twoje prawo, można by się zastanawiać czy go nie nadużywasz gdybyś przerywała ciągłość ubezpieczenia na 31 dni po to by zus wyliczył Ci z ostatniego miesiąca przed porodem "średnią" a nie z ostatnich 12, ale i takie działanie mieści się w ramach prawa póki co, jak bedzie do wrzesnia to się zobaczy, bo przymierzają się do tego, żeby to ograniczyć,

ja też uważam, ze ten limit przy becikowym jest na prawdę duży, coś ponad 1900 na łebka miesięcznie, nie chce mi się dokładnie sprawdzać, liczy się też nowo narodzone dziecko, co u mnie daje prawie 10000 miesięcznie limitu, chciałabym się nie mieścić, póki co mi to nie grozi:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Właśnie nic nie mówił, powiedział tylko że na 80% dziewczynka. Jakiś taki dziwny był, a byłam w szpitalu na tym badaniu a nie u swojego gina, ale zobaczymy jeszcze za miesiąc na wizycie i mam nadzieje, że się potwierdzi, nie chce już tam zobaczyć siusiora :p
 
Milusia no nareszcie się kobieto odezwałaś!!!!!!!! martwiłam się i co chwilę wchodziłam na forum żeby sprawdzić czy napisałaś - nie rób tak więcej ;) cieszę się ogromnie że u Ciebie wszystko ok :) gratuluję "szparki" ;)

Gosiunia Tobie również gratuluję udanej wizyty i też gratuluję "szparki" :D dr Lepiarczyk - młody robił Ci prenatalne? ja jutro wybieram się na targi z moim M. i pewnie będzie musiał mnie powstrzymywać żebym czegoś nie kupiła.....

Ja na prenatalne czekać muszę do 10.03. i już się doczekać nie mogę - szczególnie, że 10-13.03 będę miała urlop i się wybyczę w domu za wszystkie czasy :D :D :D :D :D mam nadzieję, że pogoda będzie nie najgorsza....
Mi w pracy dziewczyny mówią że będzie u mnie kobietka.... tak marzę o dziewczynce....
 
Tak młody Lepiarczyk mi robił prenatalne. Też jutro jadę na targi z mama i moim M, ale nie wiem czy tam bedzie można coś kupić czy tylko popatrzeć :p może się spotkamy :) Trzymam mocno kciuki żeby u Ciebie też była szparka :p
 
Gosiunia spokojnie można na targach kupować - wiem bo kilka razy stałam na nich na stoiskach i spoko :D oglądałam zdjęcia z nich na stronie targów i aż mnie ręka swędzi żeby coś kupić - chyba kupię jakieś neutralne ciuszki jutro ewentualnie zabawki, kocyki....
Na targach będę po 14 na pewno więc jak coś to możemy się spotkać :D
 
reklama
Do góry