reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

heh.. ale dostałam książkę..od rana przeczytałam ponad 130 stron- a to jeszcze nie koniec. Tak szybko jeszcze nie miałam przyjemności. A międzyczasie i obiad i sprzątanie (trochę) i 2 prania i z młodą się pobawiłam. Normalne sama jestem w szoku:szok::szok:

Jeśli ustawa o macierzyńskim - to będzie hałas!

asika ja też mam dziwne zachcianki a najgorsze że ciągnie mnie do chipsów i chrupek - czego wcześniej nie kupowałam bo to chemia i świństwo a teraz aż się trzęsę i czasem sobie pozwolę ale nie chcę dziecka truć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z tym jedzeniem, to chyba bez przesady :) ja pozwalam sobie i na burgery i na cole, przegryzam owocami i warzywami ;) Jem po prostu na co przyjdzie mi ochota i wydaje mi się, że krzywda się dzidzi nie dzieje :) ale co najważniejsze - jesteśmy wreszcie po scanie! Całe 369 mm szczęścia :) łapkami maleństwo machalo do mamy i taty :) radość, ulga... Ehhh :)
 
MS gratki! zaraz lżej na sercu! wiesz ja też czasem zjem jakiegoś burgera ale takich rzeczy jak chipsy starałam się omijać a teraz po prostu nie mogę.
 
Hi hi to sobie pozwól na małą chrupiaca paczuszke! Albo jedz chrupki flipsy czy takie jakieś ryzowe.. :) 'Raz, nie zawsze' jak to moja koleżanka mawia ;)
 
Gratuluję udanych wizyt :-)

agusiaczek trzymam kciuki żeby badania dobrze wyszły, a nawet jak będzie trzeba łykać proszki to nie takie one straszne, kilka moich znajomych, które właśnie przez tarczyce nie mogły zajść w ciąże je łykało i dzieciaczki zdrowe :-) Jedna ma na maj termin i też wszystko oki :-)
Ależ masz sny ;-)

MałaMi też bym chciała mieć córeczkę ale zdrowie najważniejsze.
 
Witam!

Ciąża to czas zachcianek to dlaczego im nie ulegać, normalnie kontrola musi być ale teraz jak chipsiki się mażą no to co... trzeba zjeść :-)

Mstojanowa gratuluje maleńkiego szczęścia... a milusia nadal milczy :confused:


Z tym macierzyńskim dla bezrobotnych to paranoja by była, ja mając działalność na małym zusie dostałabym 300 zł a bezrobotny 1000:szok:
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt.

Ja wczoraj byłam na usg rozszerzonym i moje Maleństwo skakało i fikało i nie chciało się dać zbadać, ale w końcu się udało i jest wszystko wporzadku. Bardzo się cieszę bo stres był ogromny. Za tydzień w piątek będę miała badania prenatalne. Juz się nie mogę doczekać kiedy poczuję ruchy.
Niestety nadal wymiotuje, ale już mniej.
 
Do góry