reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

witam!
no wiec bede sie chwalic :-)
22.12. przyszła na swiat Anielka, słusznych wymiarów 4190g i 60cm! w szoku byłam, ze taka wielka. kilogram ciezsza od Rozalki. karmie piersia i mam nadzieje ze tym razem damy rade jak najdłuzej. malutka wazy juz 4600 i narazie odpukac nic jej nie dolega, zadnych alergii, kolek, wysypek. zupełnie inaczej niz z Rozalka, Bóg mi wynagrodził ;-)
jedynie co nie poszło po mojej mysli to porod. kilka godzin piekielnych skurczy i 2cm rozwarcia, a ze po cesarce macica juz nie taka sprawna, to zrobili szybko druga. dobrze wlasciwie bo wody juz zielone byly. ale tym razem czuje sie rewelacyjnie.

fajnie, ze wiecej nas zaglada, ja obiecuje w miare mozliwosci.
a tak przede wszystkim zycze Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
Mamusiom oczekujacym, szczesliwego finalu.
 
reklama
Dzien dobry wieczorem ;-)

U nas powoli chorobsko sobie odpuszcza... mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej:tak:

Tuniu gratulacje ogromne :tak::tak:
Anielka - witaj na swiecie :-)

Duza ta twoja dziewczynka ;-)

Dobrze ze nie meczyli Cie naturalnie tylko to CC zrobili... zwlaszcza ze duza córa byla, :tak:
Napisz jak znioslas ciąze? jak sie teraz czujesz? Jak Rozalka? czy podoba Jej sie bycie Starsza Siostrą?
no i pochwal sie córeczkami jak bedziesz miala chwilke ;-):tak:

Asiu mam nadzieje ze Julci te masci na usteczka pomoga :tak:
Moze Julcia powinna nosic ze soba pomadke taka dla dzieci, moja uwielbia sie maziac pomadka, zuzywa 1 w ciagu miesiaca, bardzo jej sie podoba ze moze sobie smarowac usta jak mama, moze Julcia tez by chetnie sobie smarowala usteczka:confused::tak:

-10 stopni piszesz - brrr, to zima w pelni ;-) na pewno pieknie to wyglada, ale pewnei gorzej maja ci co musza isc w taki mróz :sorry2:

uciekam do Gwiazdy bo mi chalupe rozniesie, a dopiero co jako tako ogarnelam:dry::shocked2:
 
Dziekuje za gratulacje!

Luleczko ta ciaza byla rewelacyjna, choc z incydentem szpitalnym, fenoterolem i lezeniem musialam lezec caly listopad, ale nie ma porownania do pierwszej ciazy.
mialam oczywiscie typowe dolegliwosci, ale tak naprawde juz zapomnialam :-)
teraz bardzo szybko doszlam do siebie, 8godzin po cc moglam juz wstac i isc pod prysznic, a po pierwszej lezenie plackiem 24 godziny, myse ze caly sukces polega na szybkim uruchomieniu.
ze szpitala bardziej zadowolona teraz tez bylam, tym razem wybralam trzebnice i był to bardzo dobry wybor.
a przede wszystikim zupelnie inne nastawienie psychiczne.jakas uspokojona jestem, ale to chyba z wiekiem mi przyszlo, nie wpadam w panike i wiem, ze co by sie nie dzialo, musi byc dobrze:-) po tej jednej straconej ciazy zaczelam troche inaczej myslec, dlugo nie moglam sie otrzasnac, ale paradoksalnie troche mi to doswiadczenie pomoglo.

a Anielka wielka kobieta, bo stosowalam diete pij mleko bedziesz wielki :tak: naprawde w tej ciazy mleko pilam litrami.
Rozalka ma rózne nastroje od euforii do furii, jakos sie odnajduje powoli. generalnie cieszy sie siostrzyczka.

a oto moje gwiazdy
p1030588.jpg


p1090618.jpg


p1070613c.jpg


pozdrawiamy goraco!
 
Tunia Gratulaski:tak: śliczna kruszynka;-):-D i ta większa gwiazdeczka:tak:

Lula dobrze że chorubsko odpuszcza , no i niech już nie wraca :sorry2:

Joasiu ja Dominice smaruję nivea pomadką ochronną bo też często ma zaczerwienione i suche :baffled: i wiecznie je oblizuje:shocked2:
 
Tuniu Rozalka jest przepiękna! Pamiętam ją jako takiego małego szkraba, a tu już taka śliczna panna. Gratuluję Anielki (cudne imię).

Lula nareszcie! Tobie również gratuluję.
 
Witam,
I ja przyłączam się do ogólnych gratulacji :-)

Luleczko, fajnie Cię czytać taką pogodną i mimo wszystko nastawiona optymistycznie do świata

Tuniu, masz piękne córki o cudnych polskich imionach ( tak między nami, to jakoś nie mogę przyzwyczaiĆ się do tych zagramanicznych ;-)...brzmią sztucznie i pretensjonalnie na naszym polskim podwórku)
Rozalka wysubtelniała i jest z niej urocza panienka; Anielka wygląda rewelacyjnie !!!
Moja Hania wyglądała tak jak twoja córcia dopiero po trzech miesiącach od urodzenia :tak:...jak nabrała trochę ciałka
Fajnie, że zrobili Ci cesarkę; nie musiałaś bardzo się męczyĆ...
A'propos...moja teściowa urodziła siłami natury dwóch chłopaków, każdy po 5 kg prawie :szok:...Jak ona to zrobiła :shocked2::-D...

Całuję Was wszystkie...
 
Tuniu masz cudowne krolewny w domku...:tak::tak::tak:
Rozalka ma przepiekne wloski..takie krecone:-)a Anielka przeslodka:tak::-)
dobrze ze szybko doszlas po cesarce i ze nie zmuszali do porodu sn:wściekła/y:

Luleczko
a jak dzis u Was:confused:jak sie czujecie:confused:

co do szminki to mysle ze ona tu wiecej zaszkodzila niz pomogla...Jula nosi w kurtce szminke ale pol grupy ja uzywalo..:szok:a do tego dochodzi calowanie..ehhh.mowie wam przerabane:szok: mamy..dzieci nam dorastaja:sorry2:jednak dwa dni weekendowe w domku i usta zupelnie inne zobaczymy co dzis bedzie po przedszkolu:sorry2:
 
Witajcie po weekendzie

u nas do przodu, tzn my wychodzimy ale mężula cos łapie :baffled:
Jula juz duzo lepiej tylko teraz katarzysko jej splywa do gardla... ale robimy inhalacje i to pomaga :tak: ja w miare ok

Tuniu śliczne masz Gwiazdeczki :-)
Rozalka pięknie wyrosla :-) a niedawno nasze wrzesniaczki tkaie malutkie byly ;-)
Anielka jak aniołeczek ;-) śliczna, rzeczywiscie duza Dzidzia :tak: ;-)pieknie sie smieje :-)

mowisz ze to od mleka Anielka tak urosla;-) mnie jakos w tej ciazy odrzucilo od mlecznych produktow, jem z rozsądku ale to raczej jogurty...ale mleka samego nie moge jakos.:-p

Edzia dzieki za gratulacje ;-)
Kinus wiesz musze byc optymistka... jedyne co zostalo mi to myslec ze dobrze bedzie...i musi byc dobrze :tak:

Asiu no widzisz ja nie pomyslalam ze to w przedszkolu dzieci sie dziela nawet pomadka.. masz racje taka uzywana an wielu ustach moze jedynie zaszkodzic :zawstydzona/y::-(

Mam nadzieje ze ta Masc Julci pomoze... dobrze ze w domku usteczka sie zregenerowaly troszeczke:tak::tak:

musze Wam w tajemnicy napsiac...ze moze nasze marzenia co do mieszkania w pl sie spelnia...jestesmy na dobrej drodze ;-):tak: i wracamy do domu :tak::tak::tak:;-)

milego dnia Wam zycze :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej

U nas wszystko po staremu ;-)W miare zdrowi jestesmy wiec nie jest zle. Tatus chodzi do pracy, corcia do przedszkola a my z niunkiem w domku i tak co dzien ;-)W weekend bylismy na malej wycieczce bo piekna wiosenna pogoda byla:-D :blink:zachaczylismy tez o zakupy, a wieczorek byl w rodzinna gre Wii ;-)usmialam sie tak ze brzuch mnie do dzis boli :-DCo do lekarzy to ja uwarzam, ze wszedzie sa tacy sami. Zalezy na kogo sie trafi. I powiem Wam z emam kolezanke w PL ktora jest teraz w ciazy i z tego co mi opowiada to traktuja ja dokladnie tak samo jak mnie tutaj, tylko zlecaja jej badania za ktore duzo musi placic a ja mialam je robione tu darmowo. No ale jak mowie trrzeba dobrze trafic.Ale ja bylam bardzo zadowolona z tutejszej opieki w czasie ciazy i czulam sie jak krolowa podczas porodu.

Luleczko
witaj :-) Wreszcie jestes :-)
Gratuluje zaciazenia no i drugiej corci oczywiscie :tak:
I trzymaj sie i dbaj o siebie i wogole zycze ci zeby wszytsko bylo dobrze :tak:
Fajnie, ze Julcia tak oczekuje dzidzi :-) moja Sandrusia tez sie doczekac nie mogla :-)
A jak tam mezus ??
Dlaczego chcecie do PL wracac ??
Ja sie z tad napewno nie ruszam dokad Alan w pieluchach bedzie ;-)

Tunia widze ze już urodzilas.Gratulacje.:-):-)
Widzialam Twoja corcie na naszej klasie ;-) sliczna zabcia i jak dla mnie cala Rozalcia ;-):tak::-D:-)
Trzymam kciuki za mleczko w cycusiach ;-)ciesze sie ze u Was wszystko oki :tak:
Anielka to sliczna duza panna:-) jakie ma ladne pucki :tak::-)Rozalka jest sliczniutka :tak: baaardzo sie zmienila wyladniala :tak:i ma przesliczne wloski takie dlugie i krecone :-)

Madga
jak się czujesz?? Na kiedy masz termin??
Jak tam Twoje chlopaki ??
Ciekawa tez jestem co u Pawelka??

Anineczo ja juz 2 tyg temu pozawozilam podanie do szkoly:tak:

Asiu ja mojej kupilam smineczke ochronna truskawkowa i jest bardzo dumna ze ma swoja wlasnai smaruje caly czas ;-) az za czesto czasami heeh ach te damy i ksiezniczki :tak::-D
 
reklama
HEJ DZIEWCZYNKI :-):-)

U nas w miare... tylko maz chory...a wiecie jak to jest chory maz gorszy niz chore dziecko :-p

Wczoraj mielismy ksiedza, poszedl dopiero po 21... ale nawet fajnie bylo pogadac ;-)

Martusia wiesz ja tez jestem zadowolona z opieki, mam pare ale - no ze daleko musze jezdzic do ginekologa, ze USG tylko 2 razy w ciazy robia (chyba ze z Dzidzia cos nie tak to wiecej) ale jak an razie nie moge narzekac... tylko na poczatku tak dziwnie mnie potraktowali...ale i tak postanowilam na swoim i teraz jest ok :tak:
Ale wieksze zaufanie mam jednak do mojej Gin w PL... chyba po prostu tamten system prowadzenia ciazy bardziej mi odpowiada :-p

pytasz czemu chcemy wracac -wiesz jak przyjezdzalsimy tu to tak myslelismy ze dopóki Julia szkoly nie zacznie to tu bedziemy... w zeszlym roku juz tak planowalismy ze maks do czerwca 2010 zostaniemy... no ale jak to zawsze bywa plany sie troche pokrzyzowaly i planujemy z koncem sierpnia - poczatkeim wrzesnia sie zwinac... o ile oczywiscie wszystko tym razem pojdzie zgodnie z planem.;-)
Po prostu chcemy wrocic :tak:

Asia jak Julcia? Jak jej usteczka mam nadzieje ze juz lepiej :tak::tak:

Pozdrawiam Wrzesnioweczki:tak::tak:
 
Do góry