reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Dziekuje Wam bardzo za cieplutkie powitanie  ;D Bardzo milo mi sie na duszyczce zrobilo  :laugh:
CosmoEwka - termin mam na 10 wrzesnia, ale z blizniakami nigdy nic nie wiadomo :)
Im blizej porodu, tym bardziej sie boje, szczegolnie, ze przy sobie bede miala tylko mojego mezczyzne. Obcy kraj wzmaga tylko moje obawy.

Wpadne pozniej, wstawic zdjecie  ;D
 
reklama
aniulka melanie nie jest tak zle jeszcze moge Wlasnie teraz mam ochote zjesc jakies ciasto ale w domu jak zwykle nie ma ::) ::) ::) ::)
 
aniabania - No wlasnie z blizniakami nigdy nie wiadomo, stad byc moze bedziesz rodzic w sierpniu. Ja mam termin na 9 i podejrzewam ze jak wiekszosc urodze przed nim, jednak bardzo bym chciala rodzic wlasnie we wrzesniu. Moze i byc nawet 1 wrzesnia :). A co do obaw przed porodem to nie jestes jedyna, ktora je odczuwa. Im jest blizej tym czesciej sie powaznie o tym mysli, wiem to po sobie. Radosc i entuzjazm sa, ale zaczynaja dominowac powazniejsze mysli. No coz... taka kolej rzeczy.
Ale dwojka bobasow to niezle musi Ci rozrabiac w brzuszku :). Moja malutka ostatnio tak macha nozkami i raczkami ze az moj maz nie moze sie nadziwic, bo wczesniej to jak przykladal reke najczesciej siedziala cichutko i smialismy sie ze jest strasznie cwaniutka i sprytna i robi mu kawal :). Ale dwojka to dopiero musi dawac popalic :).  
 
reklama
Melanie zebys wiedziala jak cos chcesz to ci nie dadza a tak to przywiezie a pozniej na smietnik wynosze  ::) ::) ::) ::) ::)
 
Do góry