reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witam sie laseczki :-):-):-)

U mnie dzisiaj humorek bo słoneczko ładnie świeci i nawet w miarę cieplutko :-):-):-) ale za to ja wieje :szok::szok::szok::szok:.........

Miłego poniedziałku :-):-):-)
 
reklama
Witam:-)
pogoda beznadziejna:wściekła/y: chlapa na maksa:baffled: gdzie ta wiosnaaaaaaaaaaaa:confused:

ale miałam nerwa jakies pół godzinki netu nie miałam a ja jak na głodzie:szok::zawstydzona/y::-D:-D

nocka taka se bo o koło pólnocy ległam alarm o 4 bo Heniu w trase jechał i trza cos było papu dac i kawusie:sorry2: no i mały sie obudził :baffled: no ale leniwa mama legła sie z małym i zacycoliła :-p:-D i pospaliśmy do 7 :tak:

czekam na telefon ze szpitala:dry: zobaczymy czy sie doczekam:sorry2:

Wszystkim zdróweczka i Miłego Dzionka:tak::-)
 
Witam laseczki :-):-):-)

U mnie po porannym słonku ani śladu :-( a do tego deszcz ze śniegiem ale w miarę ciepło :confused::confused::confused:.......zakupki już zrobione,młoda się przewietrzyła a teraz muszę iść odiadek zrobić ale puki co to siedzę i wpierdzielam takie cukiereczki pudrowe....mała chciała wieć kupiłam ale mi zasmakowały :tak::-):tak:...


Miłego wtoreczku :-):-):-)
 
Hejka,

U mnie przed chwilą była burza śnieżna :szok: i akurat przyszedł listonosz. Myślałam, że mi głowę urwie ja sterczałam przy bramce :angry:

Piękna wiosna , nie :sorry2:
2 tygodnie temu w piątek takiego bałwana z Hanką ulepiłyśmy a w przeddzień było już ślicznie i wiosennie.





Ale tak na pocieszenie, to wczoraj oglądałam prognozę i od weekendu temperatura będzie rosnąć, nawet do 19 stopni w przyszłym tygodniu :tak:


Widzę, że o domkach lalkowych rozmawiacie. Hanka ma domek i zamek księżniczki z lego. Fajnie się tym bawi. Za każdym razem może zbudować trochę inny, a poza tym łatwiej się to chowa...
W MOTHERCARE jakiś czas temu widziałam taki domek wróżkowy. Bardzo ładnie wykonany





Kasiulka
, U mnie też wieje przerażliwie :szok:Wiatr tak macha bramą, że wychyla się ona przed czujkę i sama się otwiera, a ja latam jak kretynka z pilotem i zamykam :baffled:

U mnie wiosenne porządki w weekend i zaczynają się od ogrodu. Przyjedzie ogrodnik- Mateusz z wertykulatorem i będziemy reanimować trawnik po zimie....czyli przeczeszemy go dokładnie :-D
Juz teraz zastanawiam się, co zrobimy z worami suchej trawy :dry:


No śmigam i życzę miłego dzionka....wiosennego
 
Ostatnia edycja:
Witanko

W weekend zakupilismy komode. Mielismy sie jeszcze wstrzymac, ale byla przecena na ta, kotra chcialam no i maz stwierdzil, z enie ma na co czekac bo i tak i tak trzeba kupic wiec pojechalismy i kupilismy. Skladalismy cala rodzinka i bardzo fajnie bylo :tak:
Wczoraj z corcia poprzegladalam i poukladalm w niej ciuszki i teraz przynajmniej wszystko ladnie widac co trzeba dokupic, a czego juz starczy :-) Tak sie balam tych wszystkich zakupow a tu sie okazalo ze wszystko juz mam tylko pare ciuszkow wyjsciowych trzeba kupic :-) i bedziemy juz tylko oczekiwac :-)

Ale mialam dzis noc. Starszne sny mi sie snily, jakies duchy mnie gonoily :-( obudzilam sie przestraszona i od razu polecialam spradzic czy u corci wszytsko w porzadku. Spala jak aniolek a niedobra mama obuzia o 5 nad ranem ;-)

U nas dzis pogoda pod psem, pada co chwile.
Zaliczylismy maly spacerek miedzy deszczem ;-) pozalatwialismy pare spraw na meiscie i bylismy z corcia na imprezie dzieciecej z okazji Wielkanocy. Nie bylo za ciekawie ale zawsze to jakas zmiana dla dziecka ;-)
Zaraz zabieramy sie za pieczenie ciasta marchewkowego ;-) a potem jedziemy na kawke do znajomych ;-) I kolejny dzien zlecial ;-)

kaaasiulka moja chyba dlatego nie ejst zachwycona tym domkiem barbie bo malo w nim miejsca na ukladanie zwierzatkek i konikow ponny ;-)

Jola i co dzwonili ze szpitala :confused:

Kinek ladny balwanek :-D
Domek tez super :-) Jak to moje dziecko powiedzialo zobacz mamusiu jeszcze takiego mi brakuje ;-):-)
 
Witajcie...

...w ten piękny zimowy dzień.
Właśnie mija mi ostatni dzień wolnego - rekolekcje.
Akurat mi się przydały te 3 dni bo się wprowadziliśmy do nowego mieszkania i się nacieszyć nie mogę. Dziś jedziemy z mężem po kanapę i żyrandol do dużego pokoju i można powiedzieć, że jesteśmy urządzeni:blink:

Martusiu normalnie Ci zazdroszczę, tak pozytywnie tego oczekiwania, kompletowania wyprawki, urządzania pokoiku...Piekne chwile. No i już 31. tc Ci leci...WOW!!!

Kinuś u nas i wczoraj i dziś burze śnieżne. Piekna wiosna, nie ma co. Maciej znowu podziębiony, ale puściłam go do przedszkola bo i tak dużo nie chodzi.
Piękna fotka z bałwanem, wszystkie Wasze zdjęcia są bardzo profesjonalne, jaki macie aparat:-p???

Jolu u nas pobudki zawsze dość wczesne, dziś np. o 5.

Wiecie, że Ola śpi w łóżeczku! Hura! Od urodzenia nie spała w nim, a teraz śpi z nami w sypialni co prawda, bo budzi się co godzinę, ale zawsze to nie z nami w łóżku. Maciek śpi sam w swoim pokoju. Luksusowa sytuacja dla mnie.

Kasiulka u mnie synek te cukierki pudrowe bardzo lubi, w ogóle ostatnio jadłby tylko słodycze:angry:

Asiu porządki wiosenne udane? Ja się cieszę, bo w tym roku takie duże świąteczne sprzątanie mnie ominie. W końcu jesteśmy świeżo po remoncie.
 
Witam się....

A ja po ciężkiej nocy,młoda gorączkowała :-(od rana marudna,teraz już troszkę lepiej,masakra,cosik już wczoraj podejrzewałam,że coś ją bierze no i się okazuje ucho :-(,mam już dzisiaj dość...dzień biegania po lekarzach bo przecież u nas dostać się do specjalisty to można........wiecie co :szok::crazy::szok:,w jednej z rejestracji to myślałam że wyciągnę babkę przez te dziurki i zrobię z niej makaron :angry: chciała mnie zapisać z gorączkującym i jęczącym dzieckiem na maj no i stwierdziła że ewentualnie wciśnie mnie za tydzień :no::szok::crazy: czasami poprostu brak słów :no:....jeszcze pewnie tylko ta noc będzie męcząca a potem to już chyba z górki :-(......
....miłego popołudnia........
 
Witam sie kobietki :-):-):-)

U mnie humorek,pogoda ładna,słoneczko :-) i Wika już lepiej,ciesze się bardzo :-) więcej nie napiszę żeby nie zapeszyć :tak:;-).....

Pozdrawiam cieplutko :-):-):-)
 
dzien dobry:-)

Jula dzis w domku,wczoraj po 2 dniach w przedszkolu stan podgoraczkowy 37,9 wiec dzis w domku siedzi...puścialam ja za namowa pani dermatolog do przedszkola ale pod warunkiem ze przed spaniem bedziemy ja odbierac i Jula zadowolona poszla i zalamlam sie ze znow cos sie kluje...mam dosc....dzis coprawda goraczki brak ale taka niewyrazna jest...



czekam na telefon ze szpitala:dry: zobaczymy czy sie doczekam:sorry2:


Jolu mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze:tak:....ze zadzwonili:tak:


Asiu porządki wiosenne udane? Ja się cieszę, bo w tym roku takie duże świąteczne sprzątanie mnie ominie. W końcu jesteśmy świeżo po remoncie.

Edytko
super ze juz przeprowadziliscie sie:-)i masz racje sprzatac nie potrzebujesz bo na pewno wszystko sie "blyszczy";-):-)

czy Macius czesto Ci choruje:confused:cos pisalas ze chodzi w kratke do przedszkola i stad moje pytanie:tak:aha i jak tam jego wyniki:sorry2:fajnie ze Olenka w swoim lozeczku spi:tak:gratulujemy:-)


Witam się....

A ja po ciężkiej nocy,młoda gorączkowała :-(od rana marudna,teraz już troszkę lepiej,masakra,cosik już wczoraj podejrzewałam,że coś ją bierze no i się okazuje ucho :-(,mam już dzisiaj dość...dzień biegania po lekarzach bo przecież u nas dostać się do specjalisty to można........wiecie co :szok::crazy::szok:,w jednej z rejestracji to myślałam że wyciągnę babkę przez te dziurki i zrobię z niej makaron :angry: chciała mnie zapisać z gorączkującym i jęczącym dzieckiem na maj no i stwierdziła że ewentualnie wciśnie mnie za tydzień :no::szok::crazy: czasami poprostu brak słów :no:....jeszcze pewnie tylko ta noc będzie męcząca a potem to już chyba z górki :-(......
....miłego popołudnia........

Kasia szlak trafia jak sie idzie do naszej sluzby zdrowia:wściekła/y:wspolczuje..:-(mam nadzieje ze uszko juz mniej dokucza...straszne sa bole ucha....ach te wisrusy:angry:a do tego pogoda zmienia sie co chwila..raz slonce,potem grad,snieg i deszcz...ja chce juz prawdziwa wiosne...lato....

Martusia ale ten czas leci...tez zazdroszcze Ci tego pozytywnego oczekiwania..szykowania na spokojnie wszystkiego...fajnie ze Sandrunia we wszystkim uczestniczy..na pewno nie ebdzie sie tak czuc odstawiona na bok jak malenstwo sie pojawi po drugiej stronie brzuszka:-)ale macie fajnie z tymi imrezkami....u nas to tylko imprezki z okazji dnia dziecka,powitanie lata i jesieni..itp

Kinus balwanek sliczny:-D...wczoraj i u nas byl snieg ale niezdazylysmy nic ulepic niestety:-(...a jak tam Hania dzielnie zdrowa maszeruje do przedszkola:confused: podaj prosze przepis na te buleczki co pieczecie z Hanelka prosze....:sorry2::sorry2::sorry2:

dzis tatus w domku...zrobil nam niespodzianke i po 9 wrocil do nas...za oknem ladna pogoda a my kisimy sie w domku..ja znaczy sie skorzystam bo pojade odwiedzic brata i jakies zakupki zrobie....inaczej kisilabym sie z Jula w domku gdyby nie tatus;-):-)

milego dnia Wam zycze i duzo zdrowka:-)
 
reklama
Witam sie kobietki :-):-):-)

U mnie humorek,pogoda ładna,słoneczko :-) i Wika już lepiej,ciesze się bardzo :-) więcej nie napiszę żeby nie zapeszyć :tak:;-).....

Pozdrawiam cieplutko :-):-):-)

Kasia ciesze sie ze jest dzis lepiej:-):tak::-)...minelysmy sie z postami...:tak:w przyslym tygodniu temperatura ma byc do 20stopni na plusie wiec wiosna wkoncu bedzie:tak::-):tak:
 
Do góry