reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

A u mnie po porannym deszczu wyszło suuuuper słoneczko...wzięłam wiec młodą na mały spacerek ale za długo nie chodziłyśmy bo strasznie wieje :szok::szok::szok::szok:.......ale zawsze coś się dotleniła,może będzie lepiej spała ;-)....
 
reklama
hej,hej,hej :-):-):-)

u mnie dzis słoneczko tylko nadal zajefajnie wieje,buuuuu :szok::szok::szok::szok:....
mam totalnego lenia,dopiero co podniosłam sie z wyrka a młoda już buszuje od 7 :-)....trza ogarnąć,jakieś zakupki,obiadek i popołudniu wizyta u gina :tak:;-);-)....

Przyjemnosci laseczki :-):-):-):-)
 
Witam:-)
tu słoneczko nieśmiało prześwituje przez obłoczki :tak: ale to jeszcze nie to co bym chciała:sorry:
no i po wywiadówce :eek: szok tylko tyle poweiem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
kuźwa żeby on był głupi to bym zrozumiała ale ma coś pod czachą tylko nie chce sie jemu z tego korzystać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
oceny troche poprawił ale z 1 sie nie rozstał niestety tez są :wściekła/y::eek:

Edytko nareście sie odezwałaś :-) oj nie dziwię sie że czasu nie masz :sorry:roboty ful + dzieciaczki :sorry:
Olcia musi super wyglądać podśpiewując :-):-D
a Maciek hmm no wiesz ten wiek może mama na modzie sie nie zna ?:-p:-D:-D:-D żart

Joasiu byłaś u sadysty :baffled: dużo sie znęcał?

Martusiu fajny ten domek szkoda że ja mam tak mało miejsca w domu :-( a poza tym Korduś chba by wojne prowadził z Dominika o niego :sorry::baffled::-D teraz to jak na polu walki o wszystko sie kłucą a mały juz umie się bronić i walczyć :tak::sorry::-D

Kasiula napisz jak było u cipkologa;-)

Miłego Dzionka:-)
 
Witam :tak:

U nas piekna pogoda :-D
Wiosna normalnie :-) W samej bluzce chodze :cool2::-)
Caly dzien na dworku siedzimy :-) Juz wszytskie okna pomylam i teraz odpoczywam przy kawusi :-)

Asiu dzien sie Sandrze podobal ale dopytywala gdzie te czerwone noski ;-)
Domek naprawde super, wazne ze w srodku duzo miejsca :-) Tatus juz ogladal mebelki drewniane na ebayu :-). Ja tez w PL takich domkow nie widzialam, tutaj sa one dosc popularne, ale drogie cholerstwo. Moze poszukaj takiedo domku na necie, a moze akurat sie znajdzie

Ale kiepska pogoda u Was wspolczuje.

Edytko fajnie, z echoc na chwilke do nas zagladasz i piszesz co u Was :-)
Pozdrawiamy i buziamy :*:*:*

Jolu mowisz ze najstarszemu sie uczyc nie chce.
No coz taki wiek :sorry2:


Milego slonecznego dzionka mamusie :-D
 
No i się chwale bo już po wizycie u gina:tak:,wszystko spoko:biggrin2: ,serdusio bije,tętno w normie :biggrin2:,ogólnie jestem zadowolona :tak:,dostałam skierowanie na badania i kochaniutką glukozę :szok::szok::szok:,blllllllllllleeeeee a Usg za 2 tyg :biggrin2:........i znowu najdłuższe 2 tyg mojego życia a i tak pewnie sie nie dowiem co mi tak buszuje w brzusiu :angry:;-):angry:....żyję już tym że dowiem się dopiero w lipcu,bo po co się denerwować,prawda ?!?!?!

Młodziez już spi więc i ja idę wyprostować kopytka.....miłego wieczorku Kochaniutkie :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Hop,hop laseczki :-):-):-).....meldować się :-D:-D:-D......

Moja wstała dzisiaj po 6 :szok: chyba ja cos ten teges ;-)...poczuła wiosnę tylko szkoda że za oknem śnieg i minus 2 na termometrze :szok: słonko było ale juz sie schowało :eek:........obiadek trza zrobić-pomysłu jak na razie brak ;-)....

Miłego dnia kochaniutkie :-):-):-)
 
dzien dobry:-)

zimno sie zrobilo...ale odbylysmy juz spacer i zakupy.

Obiadek -zupka fasolowa i chinszczyzna:tak::-)

Jolu jeszcze dwie wizytyu sadysty i bedzie finisz:tak:powiem szczerze ze mam lek przed wizyta ale gdu siedze na fotelu to lubie to co mi robi...masochistka zemnie co;-):-D

Kasia Jula wstaje ok 8 i dla mnie to jak noc...za wczesnie..pamietajac czasy gdy wstawalysmy ok 9-10 to 8 jest za wczesnie;-):tak:wspolczuje tak porannej godzinki....fajnie ze u gina wszystko OKI.dla mnie tez wyczekiwanie na usg bylo wiecznoscia...uwielbialam patrzez i sluchac serduszka,bylam spokojniejsza po usg.

Martusia patrze systematycznie na allegro na takie domki,mebelki...szukam czegos ciekawego...coprawda mamy malo miejsca ale skoro juz z naszego mieszkania mamy magazyn to jedna zabawka w ta czy w tamta...niema znaczenia;-):-D

milego dnia dziewczyny:-)
 
Kasia domku barbie nie mamy ale Jula bylaby zachwycona takowym bo co i rusz pokazuje mi w katalogu lub na reklamie TV i mowi ze taki by chciala miec....
z domkow to mamy malych odkrywcow,polly packet czy jak to sie pisze i dwa jakies takie malutkie...

u nas pogoda sloneczna...JUla sprzedana babci a my zabieramy sie za wiosenne porzadki..wkoncu dzis pierwszy dzien wioasny;-)

milego weekendu
 
reklama
Gdzie ta wiosna.........wczoraj ładniutko a dzisiaj blllleeee,pada,wieje,buuuuuu :szok::szok::szok:...to pewnie przez to robienie porządków :-D....miłej niedzielki :-):-):-)

Coś suwaczki dzisiaj szwankują.....
 
Do góry