reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witam

Nam weekend zlcial starsznie szybko.
No i co chwilke cos sie dzialo. Bylo fajnie.

Dzis mialysmy isc do przedszkola z rodzicami ale mama zaspala :sorry2:i nie poszlysmy.

Zaraz sie zbieramy i idziemy na pacerek.

Anineczko a jak tam nauka testow Ci idzie :confused:

Kinus fajny musisz miec ten kominek, ze tak duzo Ci ogrzewa :tak: Nie raz slyszlam jak opowiadali, z etakie zwykle ogrzewaja tylko miejsce w ktorym sie siedzi, a te z plaszczem o wiele lepsze. Ale ja osobiscie nie mam wogole i nie mam porownania. Choc mamy w planach zeby w Wojkowiach zrobic kominek jakbysmy mieli kiedys wrocic. ale to plany ;-)

Buciki bardzo fajne.

Milego dzionka
 
reklama
Kinuś chyba zbyt szybko pochwaliłam mojego instruktora.Już 3 razy odmówił moje jazdy. :baffled:
Się wściekłam na niego i już opierdzieliłam przez telefon.Jutro osobiście go prześwięce,tymbardziej wie,że mi zalezy na jak najszybszym zdaniu prawka.
Testy to pikuś,wystarczy wbic do głowy ;-) Jakoś o nie się nie boje na egzaminie tylko o plac.Jeździłam już po Lesznie i idzie mi sprawnie,ale na placu nie ciwczyłam :baffled:

My mamy zwykły kominek,bez zadnego ogrzewania wodnego itp,ale i tak jest bosko jak się podpali.Mówie o domku rodziców bo w Irlandii na tej chacie mam atrape kominka,elektryczny z grzałką :-D

Co do książek,uwielbiammmmm mmmm.Kupię sobie kilka pod choinke :-)
Antek nie lubi :-p Czasem uda mi się przeczytac 3 strony i on zaczyna szalec,przewracac strony i niedarady później czytac.
Za to rozwiązuje ze mna testy :-D

Kinus buty fajne,a cena mnie powaliła :szok:
Ja musze jakieś zimowe sobie kupic.


Pisze posta od godziny,w między czasie nakarmilam młodego bo wstał z drzemki.
Teraz lece do bankomatu i sklepu
 
Hej,
Mój smyk już doma :tak:...W przedszkolu powiedziała, że ona na spacer nie idzie i...pani musiała z nią zostać :sorry2:.Stwierdziła, "że jest taka zmęczona, że o matko" :-D
Nieźle...myślałam, że tylko mnie potrafi urabiać :-D

Ania, ja tez miałam takie odczucie jak Ty, że testy pestka. Za to z jazdą było gorzej. Plac bez problemu, ale na mieście ciągle jakieś kuchy robiłam :baffled:
Najważniejsze, że w końcu zdałam i ty tez zdasz :tak:
Co do butków, to stwierdziłam, że jak kupuję raz od wielkiego dzwona, to mogę zaszaleć ;-). POza tym , w Polsce markowe rzeczy tyle kosztują . Drożyzna...

A ja jeszcze dzisiaj wybieram się do ogrodniczego ...po geowłókniny i inne pierdoły. Drzewka muszę poopatulać :tak:
 
Kinuś Hanelka rozwala :-D:-D
No szczera jest kobietka i co będzie ściemniac he he.
Antek coraz częsciej twierdzi,ze go boli gardło.Jak pytam gdzie to pokazuje na kolano :baffled: Jakoś mu nie wierze :-D
I nie moge nauczyc,że gardło jest w gardle :dry::-D
Ale gigant się robi,zaczyna mnie ściemniac,ale zrobił się też przytulak,chyba przez to,że razem śpimy :sorry2:
Zobaczymy jak tatuś przyjedzie za 3 dni,czy wpuści go do wyrka :-D
troche obawiam sie przyjazdu M.Że będzie rozpacz jak wyjedzie.Antek coraz częściej mówi,ze chce do domu i taty :-(
Ohhh musze zdac szybko te prawko :sorry2:

Młody poszedł spac na drugą drzemke i pewnie będzie szalał do 22 :baffled:

Kinuś masz racje,że Clarks są rewelacyjne :tak:
Cena pewnie by mnie nie zaskoczyła gdybym mieszkała w Irlandii bo tak samo stoją cenowo,ale jednak w Polsce to sporo kasy.Ale jak mówisz będziesz miała je troszke bo takie buty szybko się nie rozwalają.
Ja na chrzciny Mateuszka kupiłam Antkowi buty z Ecco za 50 euro :szok:
No ale są idealne,takie jak chciałam ;-) Klasyczne czarne na jakieś okazje.

Lece włączyc relaksik dopuki młody śpi :-)
 
Hej,
Mój smyk już doma :tak:...W przedszkolu powiedziała, że ona na spacer nie idzie i...pani musiała z nią zostać :sorry2:.Stwierdziła, "że jest taka zmęczona, że o matko" :-D
Nieźle...myślałam, że tylko mnie potrafi urabiać :-D
:-D:-D:-D oj Twoja Haneczka wie jak ludźmi rozmawiać :-D:-D:-D
Kinuś Hanelka rozwala :-D:-D
No szczera jest kobietka i co będzie ściemniac he he.
Antek coraz częsciej twierdzi,ze go boli gardło.Jak pytam gdzie to pokazuje na kolano :baffled: Jakoś mu nie wierze :-D
I nie moge nauczyc,że gardło jest w gardle :dry::-D
Ale gigant się robi,zaczyna mnie ściemniac,ale zrobił się też przytulak,chyba przez to,że razem śpimy :sorry2:

hi hi:-D:-D:-D a czy Antoś zmienia wersię jak uświedamiasz go że gardło jest gdzie indziej niż on pokazuję ;-):-D:-D:-D
co do dzielenia się spaniem z mama to już współczuje :sorry2: może być tak jak u mnie Korduś normalnie czuwa żeby tylko tata sie do mamay zbytnio nie zbliżał no a jak juz zauważy że tatuś się do jego cycuszków sie tuli to łojej normalie bunt i krzyk :szok::-D:-D:-D

a tak wogóle to Witam:-)
u mnie po staremu dzień jak co dzień :sorry2:
dzieci zdrowe a ja wciąż zagilona :dry: no i @ tym razem miałam masakryczną czyli ból ból jeszcze raz ból więc na tabletkach i wyrku sie skończyło:baffled: ale juz oki:happy:
właśnie obrzarłam sie lentylkami czekoladowymi i juz żałuje:baffled:

cmokam Wszystkie :-)
 
Dobry wieczór.

Pamiętacie mnie jeszcze???:-p
Nie wiem nawet od czego zacząć.
Ogólnie to u mnie tylko praca, praca, praca...
Strasznie dużo na mnie spadło i nie byłoby to nic złego gdyby nie fakt, iż nie widuję dzieci. Od środy do niedzieli spędzałam na konferencji po 12- 13 godzin na dobę, czasem nawet więcej. Było fantastycznie. Dużo pracy, ale za to jacy ludzie! Towarzystwo międzynarodowe, okazja do poćwiczenia języka. Wieczory spędzaliśmy albo pisząc projekt comeniusa, albo szalejąc w knajpkach...cudownie! Mimo wszystko jestem jak balon, z którego ktoś spuścił powietrze, a dziś wróciłam do domu przed 19 (wyszłam o 7.20). Jutro wrócę po 20. I strasznie mnie wkurza jak ktoś mi mówi, że nauczyciele mało pracują:angry:

A poza tym to u nas w porządku.
Oli nie widziałam 2 dni i przez ten czas ruszyła z kopyta. Nie poznałam dziecka. Raczkuje z prędkością światła. Wstaje wszędzie, puszcza się do chodu. Gada - po swojemu ale za to pyszczek jej się nie zamyka. Uwielbiam szczególnie jak mi pyskuje:tak:

Maciuś odpukać - nie choruje.
Chodzi do przedszkola, nie krzywduje sobie:tak:, przynosi nowe wierszyki, piosenki i słówka angielskie którymi mnie zaskakuje. Jestem naprawdę pod wrażeniem pojemności jego główki.

Niedługo święta i 2 tygodnie wolnego, już odliczam dni.

Teraz może poczytam co u Was....
 
Antek coraz częsciej twierdzi,ze go boli gardło.Jak pytam gdzie to pokazuje na kolano :baffled: Jakoś mu nie wierze :-D
I nie moge nauczyc,że gardło jest w gardle :dry::-D

Eee tam, Ania! Zaufaj swojemu dziecku. A jaką możesz mieć pewnośc, że on tego gardła rzeczywiście w kolanie nie ma???? Ubawiłam się nieźle anatomią Antoniego!

Sporo Hani czytam, zawsze z podziałem na głosy...Czytamy już książeczki kilkudziesięciostronicowe. Hanka potrafi się skupić na długo, a potem rozmawiamy na temat bajki :tak:, robimy tematyczne rysunki...Wydaje mi się, że to i tak dużo.

Kinek to fantastyczne co piszesz. Gratuluję - pomysłowości i ogólnie chęci. No i fajnie, że Hanię to bawi. Maciek średnio z czytaniem - nie wytrzymuje długo, ale dużo w tym mojej winy - za mało czasu na czytanie poświęcamy...

Kinus Jula nadal chora,kaszle tak napadowo..najgorzej nad ranem i z rana:-(w czwartek idziemy do lekarza:tak:

Biedna Julenka. Strasznie długo to trwa. Zdrowiej
maleńka!!!

A odnośnie świąt - w ogóle ich nie czuję!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam,

Dzisiaj zawiozłam Hanię do przedszkola dopiero po dziewiątej bo...
-Jacko pojechał do Ostrołęki przed 5 i nie miał nas kto obudzić
-Zamarzły mi drzwi w samochodzie od strony Hanki i dopiero po półgodzinnej walce puściły.Wkurzyłam sie na maxa :angry:. A na drodze śnieżno, zero piaskarek, czy pługów. Śnieg ciągle pada i już mam stresa jak pomyślę o czekającej mnie wyprawie :baffled:
A tak w ogóle to pięknie jest :-)
Oczywiście drzewek nie otuliłam...Mam nadzieję, że taki leciutki mrozik im nie zaszkodzi :dry:

Edzia, a co to była za konferencja ? Jaki temat ? w jakim mieście ? Więcej szczegółów please :sorry2:. ZAzdroszczę...Marzy mi sie taka odskocznia...
Raczkująca Ola musi być słodka :tak:. Hanka też miała niezłe osiągi na kolankach. Babcie dawały za wygraną :-D

Jola, a ty jeszcze karmisz, że Kordek taki bodyguard :-D?
Ja Bogu dziękuję, że Hanelka sypia w swoim pokoju. Zdarza się, że przychodzi do nas, ale ostatnio jakoś mniej , Tylko nad ranem. Skubana, strasznie kopie i jak jest w łóżku, to trzeba spać jak na warcie, żeby w odpowiednim momencie zrobić unik :sorry2:
Jola, ja wszamałam kinder bueno...Musiałam odstresować jazdę z przedszkola :-D
@ współczuję. Przed narodzinami Hani miałam strasznie bolesne. Pigułi garściami łykałam...


napisała anineczka:
Antek coraz częsciej twierdzi,ze go boli gardło.Jak pytam gdzie to pokazuje na kolano :baffled: Jakoś mu nie wierze :-D
I nie moge nauczyc,że gardło jest w gardle :dry::-D
Ale agent :-D:-D:-D

Co do butków dziecięcych, to te dobre kosztują masakrycznie :szok:...
Ja zwykle kupuję te z membraną i cena za każdym razem mnie rozwala :baffled:.Po sezonie zawsze sprzedaję na allegro. Zwykle połowa się zwraca.
W tym roku udało mi sie kupić fajniutkie kozaczki Clarks tylko za 60 zł. Nie są ocieplane, ale z grubsza skarpetką są ok na dni z plusem.
O takie :

442166975

POza tym mam jedną parę takich gorszych na podwórko :sorry2:

a to ostatni nabytek. Takie świateczno- mikołajkowe :tak:...tylko 30 zł

481278849
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej.
Pada śnieg :baffled: ciekawe jak będzie na jeździe :dry:

Kinuś bardzo ładne te kozaczki a czółenka prześliczne :tak:
Kup sobie odmrażacz w sprayu na zamki,bo jak Ci złapało przy lekkim mrozie to co będzie przy dużych minusach,a o ile takowe będą bo od czwartku ma iśc ocieplenie :baffled:

Edytko współczuje a jednocześnie zazdroszcze takiej konferencji...ah knajpki i towarzystow inne niż 3 latki są przydatne :sorry2:
Super,że Olcia śmiga,wstaje i kombinuje.A na rehabilitacje jeszcze chodzicie?

Widzę,że dzieciaczki już przyzwyczaiły się do przedszkoli.Nawet szybko przeszły okres adaptacyjny :tak::tak:
Jolu Antka poprawiam i dzis powiedział,ze bolą go nóżki.Coś często się skarży na nóżki.Chyba ma faze wzrostu :baffled:
A jak spowrotem będe z M to Antek zostanie wyproszony z sypialni.Matt zresztą tez ;-)
Współczuje bólu z powodu @.Ja jakoś teraźniejszą przechodzę bez problemu.3 dni i po kłopocie :tak:
 
Do góry