reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Kinus witaj:-)
co do prezentow to na razie nic nie kupilam...pomyslow malo...kurcze najgorzej to mam z prezentem dla bratanka lat 14 i siostrzenca 11 lat..i mojego brata i jego "kobiecie" (snobce) normlanie pustka w glowie..kurcze pewnie jakbym kaski miala duzo to pomysly i sie znalazly a tak musze improwizowac:-(
 
reklama
Hej :tak:

U nas dzien jak codzien taka rutynka :tak:Nie ma o czym sie rozpisywac ;-)

Jolu nie wiem jeszcze czy bede miala USG 3D - 4D. Narazie ide na zwykle. Nie wiem czy oni tu robia takie 4D czy trzeba samemu poprosic :sorry:Popytam. Ale z tego co slyszalam to najfajniejszy widok ajk sie robi takie USG pod sam koniec ciazy.

Kinek wspolczuje zimowych problemow z autem. Pamietam jak ja nie raz szarpalam sie przed wyjsciem do pracy z kluczykiem bo zamarzl zamek, a odmrazacza nie mialam. Kupowalam tez jakies plyny do paliwka. Bo raz mi zamarzlo i tata musilal mnie poratowac. Mialam tez jaies odmrazacze w sprayu do szyb zeby sie nie pierdzieliz ze skrobaczka. Ochhh. dobrze, ze tutaj takich zim nie ma.

Pierwsze slysze o bajce o slonu Hortonie. Sandrusia ogladala tylko o sloniu Hefalumpie. Chcialam jej kiedys sciagnac o sloniu z tymi dlugimi uszami :sorry:umknela mi nazwa, ale nie moglam nigdzie znalezc i narazie darowalam sobie szukanie.

Kinek u nas tez Mikolaj bedzie skromny. Pisaki, ksiazeczka o Nemo, gra Weze i Drabiny i jakas zabawka do tego, ale nie wiem jeszcze ktora z wymarzonych ;-)no i slodycze jakies beda na bank :tak::-) Wiecej prezentow bedzie pod choinka :tak:No i beda tam prezenty dla wszystkich :-)Bedzie fajnie :-) Z ty z enei wiem co znajomym kupic :-(Pomyslow mi brakuje.

Asiu dobrze, ze Jula wyzdrowiala i do przedszkola chodzi :tak:
Dziwnie z ty pasowaniem :baffled: Z tego co slyszalam to rodzice moga chodzic i fotki pstrykac. Moze pomysl o zmianie przedszkola za rok na inne :sorry:

Tak bylysmy w zeszlym roku na imprezce mikolajowej ale innej niz tym razem. W zeszlym roku bylo organizowane przez Irlandzkiego ksiedza katolickiego i bylo to spotkanie tylko dla Polakow. A teraz dostalysmy zaproszenie na 2 imprezy mikolajkowe z tego Sure Start (to jest to przedszkole dla dzieci i rodzicow co chodzimy w kazdy poniedzialek, ale cos ztym chodzieniem ostatnio nam nie wychodzi :-() Jedno spotkanie jest 2.12 na basenie, a drugie 11.12 na farmie (ponoc maja byc rozne zwierzatka i dziecko moze pojezdzic na kucykach :tak:)
Jest jeszcze jedno spotkanie mikolakowe dla dzieci wszystkich dzis albo jutro obok basenu ale jak sie o tym dowiedzialam to juz biletow nie bylo wiec nie zdazylysmy i nie idziemy :-( Slyszlalm tez, ze maja znow zrobic takie spotkanie jak w zeszlym roku typowo dla polakow ale narazie to tylko sluchy chodza ale nic na pewno nie wiadomo.
Sporo tych imprez robia. Fajnie zawsze to jakas rozrywka dla dzieci :tak::-)

Z tym moim USG to tak, ze teraz mam pierwsze planowane z ogladaniem, pomiarami i wyliczeniem terminu porodu. Poprzednie mialam tylko dlatego, ze polozna serduszka znalezc nie mogla i chcialam sprawdzic czy wszystko w porzadku. Dzis wiem, ze za nisko szukala serduszka. Gdyby szukala wyzej to napewno byloby slychac. Ale lepiejndla mnie bo przynajmniej widziaalm juz moja kruszynke :tak::-) a relacje po powrocie na pewno zdam :-):tak::tak:
 
kinuś spoko to nie ostatnie trąbnięcie :sorry: jeszcze troszke a Ty będziesz trąbiła na gapowiczów:tak:
co do przedszkola to dziwne że rodziców nie zaproszono:szok::eek:

Jola, miałaś rację :eek:. Dzisiaj znowu dostałam trąbę :angry:..Oczywiście przyznaje sie do winy :zawstydzona/y:

Martuś, to bajka o słoniu Hortonie :tak::

Horton słyszy Ktosia / Horton Hears a Who (2008) - FILM w Stopklatka.pl

A co to za gra ?Nie słyszalam...

POd choinkę kupujesz Sandrze ten bajerancki wózeczek ?

Asia, jaką kasę przeznaczasz na prezenty ?Tzn. po ile na łebka ? Łatwiej będzie coś znaleźć :tak:
A co dla Julki szykujesz ?
Co do nastolatków, to musisz wywiad zrobić. Może coś kolekcjonują, albo mają jakieś hobby :happy:
 
Cze ;-),

a co wy jeszcze śpicie ?Znowu sama kawe sączę...Jacek wczoraj mi obiecywał, że wyjedzie z Łodzi wcześniej i odbierze Hanelkę z przedszkola. Ucieszyłam się, że lalunia będzie miała niespodziankę; a dzisiaj już zmiana planów. Jacko nie może wcześniej wyjechać, bo jakaś narada na 13 :wściekła/y:.Dobrze, że choć jutro nie obradują :evil:
Przed chwilka kupiłam Hanelce cudną bluzkę. POd choinkę dostanie m.in. film Disneya o Dzwoneczku a do tego będzie ta bluzeczka :tak:. Śliczna nie ?

2_86f29767c3cc.jpg


Jakoś ostatnio nie mogę przestac jej kupować. Normalnie choroba jakaś :-D. Tłumaczę to sobie tym, że w dzieciństwie nie bawiłam się lalkami i teraz nadrabiam strojąc Hankę. Zapewne do czasu....niedługo wyrobi sobie własny styl i zdanie i wtedy pozostanie mi tylko strojenie...męża albo ambra :-D.siebie jakoś nie lubię...może gdybym zgubiła trochę kilogramów :sorry:...ale z tym ciężko...

Dzisiaj na drodze do Mrowina był wypadek. Ciarki mnie przeszły jak zobaczyłam sanitariuszy uwijających się nad rannymi :-(. Prosty kawałek drogi, piękna pogoda, pojęcia nie mam jak do tego doszło :no:

no lecę ogarniać chałupkę...

Miłego :happy:
 
Dzien dobry :tak:

Dopiero wstalam :-)
Ale jestem spioch ;-)

Wczoraj napisalam Wam, ze jest spotkanie na mikolaja dla dzieci i nie idziemy bo biletow braklo. Zadzwonilam na basen i zapytalam czy mozna zaplacic przy wejsciu jezeli ktos nie zdazyl kupic biletow, mila pani powiedziaal, z eoczywiscie wiec o 18 pojechalismy na to spotkanie cala rodzina :tak::-) Bylo to spotkanie organizowane przez irlandczykow i filipinow. Ale najwiecej bylo polakow bo ponad 3/4 sali :tak:Bylo bardzo fajnie moznabylo skosztowac jedzenie wegierskie, tajskie, filipinskie i jakies jeszcze ale nie pamietam. Wzielam wszystkiego po trochu ;-) bylo tez duzo slodkosci i napojow. Muzyka grala, dzieci sie bawily, skakaly tanczyly :tak: moja oczywiscie najbardziej na parkiecie dawala :tak::-) Byly upominki dla dzieci, rozdawali balony, potem byly losy (nic nie wygralismy)i wystepy grali, spiewali i tanczyli a na koniec byl mikolaj rozdawal dzieciom prezenty (bombonierke z mikolajem na saniach) w sumie zadna rewelacja ale dla dzieci to bylo cos :tak:Sandra sie wstydzila i zdjecia z mikolajem zrobic nie chciala ;-)Ogolnie zle nie bylo, ale spodziewalam sie czegos lepszego ;-)To by bylo na tyle ;-):tak:

Kinus ta bajka co to o niej myslalm to bajka o sloniu Jumbo :tak:

Poczytalam na tej stronce co wkleilas o sloniu Hortonie i wydaje sie, ze jest bardzo fajna. Sandrusia lubi tego typu bajeczki :-)

Ta gra weze i drabiny jest tutaj bardzo popularna :tak: jest to gra planszowa. Rzuca sie kostka do gry i przechodzi sie po tylu polach ile wskaze kostka. Gdy stanie sie na pole z narysowana drabina to mozna po niej wejsc na skroty do gory, a jezeli sie jest na gorze i wejdzie sie na pole oznakowane wezem trzeba po nim zjechac w dol. Kto pierwszy wejdzie na sama gore to wygrywa :tak:

Tak ten wozio co Wam pokazywalam chcialabym dac niuni pod choinke. Myslalam zeby dokupic do niego ejszcze posciel do wozeczka i jakies ubranko dla anabellki :tak: Mala chciala tez samolot otwierany. Taki zeby sie wszystkei zwierzatka zmiescily i mogly leciec do dziadzi :tak:;-)Ale ja nigdzie nie widzialam takiego samolotu.

Bluzeczka sliczna :tak: Bajeczka tez fajna :-) Juz ogladalysmy :tak::-)

Zbieram sie i zabieram za jakies sprzatanie :tak:
Po poludniu jedziemy na zakupy, a jutro maja przyjsc goscie. A jak Przemek jest w domu to jakos nie lubie sprzatac no i musze sie dzis ze wszystkim uwinac ;-)

Milego dzionka :tak:
 
48.gif

Wiam z ranka :biggrin2:
wdrepłam sie przywitać . tak znowu poniedziałak:baffled::eek::szok::sorry2:

dzieci zdrowe jak narazie :biggrin2:
kupiłam ostatnio buty ale jakoś głupio mi w nich wyjść samej , chyba nie jestem przyzwyczajona do wysokiego obcasa:-p:sorry2:
dobra kończę smęcić .

Buziakuję Wszystkie i życzę Miłego Dzionka:biggrin2:
 
dzien dobry wieczor;-):-)


Asiu dobrze, ze Jula wyzdrowiala i do przedszkola chodzi :tak:
Dziwnie z ty pasowaniem :baffled: Z tego co slyszalam to rodzice moga chodzic i fotki pstrykac. Moze pomysl o zmianie przedszkola za rok na inne :sorry:

Tak bylysmy w zeszlym roku na imprezce mikolajowej ale innej niz tym razem. W zeszlym roku bylo organizowane przez Irlandzkiego ksiedza katolickiego i bylo to spotkanie tylko dla Polakow. A teraz dostalysmy zaproszenie na 2 imprezy mikolajkowe z tego Sure Start (to jest to przedszkole dla dzieci i rodzicow co chodzimy w kazdy poniedzialek, ale cos ztym chodzieniem ostatnio nam nie wychodzi :-() Jedno spotkanie jest 2.12 na basenie, a drugie 11.12 na farmie (ponoc maja byc rozne zwierzatka i dziecko moze pojezdzic na kucykach :tak:)
Jest jeszcze jedno spotkanie mikolakowe dla dzieci wszystkich dzis albo jutro obok basenu ale jak sie o tym dowiedzialam to juz biletow nie bylo wiec nie zdazylysmy i nie idziemy :-( Slyszlalm tez, ze maja znow zrobic takie spotkanie jak w zeszlym roku typowo dla polakow ale narazie to tylko sluchy chodza ale nic na pewno nie wiadomo.
Sporo tych imprez robia. Fajnie zawsze to jakas rozrywka dla dzieci :tak::-)

Z tym moim USG to tak, ze teraz mam pierwsze planowane z ogladaniem, pomiarami i wyliczeniem terminu porodu. Poprzednie mialam tylko dlatego, ze polozna serduszka znalezc nie mogla i chcialam sprawdzic czy wszystko w porzadku. Dzis wiem, ze za nisko szukala serduszka. Gdyby szukala wyzej to napewno byloby slychac. Ale lepiejndla mnie bo przynajmniej widziaalm juz moja kruszynke :tak::-) a relacje po powrocie na pewno zdam :-):tak::tak:

Martusia masz racje dziwnie ze impreza zamknieta...czekam na zebranie z rodzicami to wtedy cos zadzialam bo tak to sama to moge sobie jedynie ponarzekac:-(z tym usg to w sumie fajnie...w malym odstepstwie czasu bedziesz m ogla zobaczyc fasolinke ...super:-)ale fajnie macie z tymi spotkaniami swiatecznymi...mozna nowych fajnych znajomych poznac..choc wiem ze Wy na ich brak nie narzekacie;-)
a ztym zdrowiem i chodzeniem do przedszkola to wiesz..przereklamowane..Jula po powrocie z przedszkola w piatek najpierw dostala goraczki a zaraz pozniej przyszly wymioty...masakra:baffled::-(jednak w sobote byl lekki stan podgoraczkowy i wszystko zniknelo..dzis nie poszla do przedszkola bo ma brzydkie kupki,pewnie po syropie wiec spacerowalysmy przeszlo 2h,Jula zachwycona pobawila sie z kolezanka na placu zabaw:-)a ja troszke zmarzlam:tak:

Asia, jaką kasę przeznaczasz na prezenty ?Tzn. po ile na łebka ? Łatwiej będzie coś znaleźć :tak:
A co dla Julki szykujesz ?
Co do nastolatków, to musisz wywiad zrobić. Może coś kolekcjonują, albo mają jakieś hobby :happy:

Kinus co do kaski to jeszcze niewiem ile bede mogla wydac:-(okaze sie na dniach:tak:ale rodzince to chcialabym jakies drobne drobiazgi pokupowac a dla dzieci cos pozadniejszego a co za tym idzie drozszego.dla Juli zamowilismy juz z Angli zestaw Little people-kolejny do kolekcji i zabawy,jakies ciuszki to od nas a od rodzinki to jeszcze nie rozmawialismy.Na kolejne zabawki nie mamy miejsca juz...niewiem jak to bedzie.
co do bratanka i siostrzenca to z tym pierwszym mam duzy problem bo przed sama gwiazdka ma urodziny i on wszytsko ma a jak sie go pytamy to niczego nie potrzebuje...za to siostrzeniec napisal list do mikolaja;-) i prezenty juz dogadane co kto i jak:-D

Witaj JOlu cos ostatnio malo sie tu pojawiasz:-(..fajnie ze dzieci zdrowe..to najwazniejsze:tak:
Kinus my zaraz zabieramy sie za ogladanie Hortona...obejrzalysmy fragment ktory pokazalas i kolezanka nam przyniosla dzis film...Jula byla zachwycona.
Na disney chanell w sobote lecial kopciuszek..bardzo ladna wersja.Jula zachwycona ogladala.

Luleczko interent dziala:confused:pisz co u Was...ale juz:sorry:

Martusia jak sie czujesz:confused:kolejny tydzien do przodu...

Ania a Ty gdzie wsiaklas:sorry:co u Was:confused:

Edytko jak tam Macius przedszkolak:confused:mam nadzieje ze dzieci zdrowe:tak:

Czas szybko leci do przodu...juz mamy Grudzien...zaraz styczen,kolejne wakacje..ehhh....
 
Hej

Weekend zlecial jak z bicza strzelil :eek:

W piatek bylismy na zakupach, a potem podjechalismy na imprezke, ktora byla w centrum naszego miasteczka. Impreza ta byla z okazji oficjalnego zapalania swiatelek :-) Zespoly przyjechaly, muzyczka grala, stragany staly a nawet male wesole miasteczko bylo. Fajnie dosc bylo ale starsznie zimno i szybko zwinelismy sie do domku. Wieczorem przysli znajomi i tak sobie siedzielismy do 3 ;-):-):-)

Sobota i niedziela byla typowo rodzinna :tak::-)

Jolu fajnie, ze u Was wszytsko fajnie i ze dizeciaczki zdrowe :tak:
Pochwal sie butkami :tak:

Asiu co do tego filmu co Kinus opowiadala to moze Ci sie tam jeszcze gdzies na te plytki dla mnie wcisnie :sorry:

Biedna Jula, ze tak czesto przyplatuja sie jakies chorubska. Dobrze, ze tylko weekendowe.
Duzo zdroweczka dla niej :tak:

Dziekuje bardzo ja czuje sie dobrze :tak:czyli normalnie tak ajk zwykle :tak::-)
Kolejny tydzien do przodu :tak:Leci strasznie szybko ten czas dopiero robilam test i byl to poczatek 6tygodnia, a teraz juz w czwartek bedzie 14tc :tak:
 
Kinek widzę że zaczynacz zakupowe szlństwo :-p;-):-D
śliczna bluzeczka:tak:

Martusiu no ładnie do 3 razo:szok::eek::-D ja bym w ciąży zasneła w miendzyczsie ze 2 razy :-p:-D
podziwiam :tak:

Joasiu a no tak faktycznie mnie mniej Wybacz mi pliiissss:sorry:;-)
postaram się poprawiś :cool2:

a oto butki dla mnie i butki dla Kordianka i capa dla Dominisi hi hi :-)
 

Załączniki

  • DSC00142.jpg
    DSC00142.jpg
    186,7 KB · Wyświetleń: 18
  • DSC00145.JPG
    DSC00145.JPG
    404,1 KB · Wyświetleń: 16
  • DSC00055.JPG
    DSC00055.JPG
    595,5 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC00056.JPG
    DSC00056.JPG
    601,6 KB · Wyświetleń: 13
  • DSC00059.JPG
    DSC00059.JPG
    609,8 KB · Wyświetleń: 12
reklama
Hej dziewczynki.
Ja byłam od czwartku u teściów bo mój M przyjechał.Niestety wczoraj już wrócił :sorry:
Ale się wybyczyłam ho ho.
Poimprezowałam,byłam u fryzjerki,kosmetyczki,na zakupkach.Super :-D
Mamy już prezenty Mikołajowe :-)
Ale teraz musze leciec robic obiadek :tak:
 
Do góry