reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Czesc,

mam termin na poczatek wrzesnia i chcialabym rodzic na karowej.
czy ktos z szanownego formum bedzie tam w tym czasie?

 
reklama
Edit, no to miejmy nadzieje, ze bedzie corcia i ze maz bedzie szczesliwszy niz mu sie zdaje, ze jest teraz, ..bo podobno corcie tatusiowe sa!
 
Tu jeszcze raz gosc mysz ;). Tak sie tu wkradlam bez slowka, .. a to dlatego, ze moja ukochana siostrzyczka, Edit, jest tutaj z Wami i chwalila, jakie to ma mile forum. :) No i pozazdroscilam, przyszlam popodgladac troszke.
Gratuluje Wam dziewczynki tego oczekiwania, gratuluje brzuszkow i zycze duzo radosci z czekajacych Was, wspolnych w jednym ciele, miesiecy. To taki piekny czas z maluszkiem. .. Moj synus ma juz rok i 4 miesiace.., ale pamietam jak dzis, ze gdy sie urodzil, brakowalo mi go pod sercem. Czulam sie pusta, biedna jakas i jak po wyrwaniu go ze mnie. Teraz jestesmy inaczej razem i ta symbioza jest rownie piekna. Mama byc to najpiekniejsze co moze przezyc kobieta.. :)
 
...jak myszka po cichutku :D
czesc sisko, Ty tu nie podglądaj tylko zmiataj do swojej kategorii dwulatków :-*
A powiem Wam szczerze, że bardzo zazdroszę mojej siostrze, że juz ma fajnego, udanego dzieciaczka. Zdrowy i mądrusi... czego chcieć więcej.
A ta moja niepewność....nawet jeśli zabarwiona optymizmem to i tak jest uciążliwa.
Odebrałam dziś wyniki, no i nie są najlepsze niestety. Tak mi powiedziała pielęgniara, bo sama sie na tym kompletnie nie znam. Mam leukocyty 3-5 w polu widzenia i to podobno źle, że coś widac w moczu. Później podkreślili mi też hematokryt - nie mieszczę się w dolnej granicy, bo najniżej to 37% a ja mam 35, no i jeszcze MCH powyżej górnej granicy ale tylko o 0,1, ale też jest podkreślone. Sama już nie wiem, niby to wszystko nie wykracza dużo poza normę, no ale nie wygląda to ogólnie najlepiej jak w laboratorium podkreślają coś (prawie że na czerwono).
Znacie się dziewczyny na tym?
Jak nie to trudno, poczekam do wtorku, może cos mi gin powie.
papa
 
a jednak nie wytrzymałam i zadzwoniłam do znajomej prawie lekarki ;)
powiedziała że ewentualnie moge być lekką anemiczką ;) , ale że tak naprawde to wszystko ok, że w pierwszych miesiącach ciązy to są prawidłowe wyniki :)
no to nie ma co się martwić... uffff
pa :)
 
czuje sie tak oslabiona, ze podejrzewam sie o anemie. w przyszlym tygodniu zrobie sobie Hb to bede miala czarno na bialym. Tyle pracy mnie czeka a ja ledwo prosto na krzesle siedze. Jestem tez przeziębiona i łudzę się ze to przez nie tak mi slabo. Co trzeba jesc zeby uzupelnic zelazo? mieso mnie odstręcza, moze jakies warzywa (o ile pamietam brokuły)?
 
Shamsa z tego co wiem sporą ilość żelaza zawirają jajka, wszelkie zboża, fasola, groszek i sok śliwkowy a poza tym ziemnaki, kalafor, warzywa korzeniowe, brokuły , pomidory, kapusta (kiszona też) i ryby, w pestkach dyni też jest go dość dużo...
na tym kończy się moja wiedza co do produktów nei mięsnych zawierających sporo żelaza
a co do żelaza w tabletkach, trzeba pamiętać, zeby nie popijać ich herbatą ani mlekiem...
pozdrawiam... :)
 
Czesc dziewczyny!
Wybraliśmy z mężem (zresztą już jakiś czas temu) ale teraz już raczej ostatecznie imię dla naszego Synka i mówimy do brzuszka Areczku :) Będzie więc Arek.
Martwię się strasznie bo do tej pory zabiegi odbarczania pęcherza miał robione co 3 dni a teraz przez niedzielę musi wytrzymać 4... Mam nadzieję że ten jeden dzień nie zrobi jakiejś dużej różnicy :( Ostatnio przez te zabiegi źle sypiam. Śnią mi się jakieś koszmary, budzę się i nie mogę zasnąć :( Nie mogę doczekać się już tego 17, 18 tygodnia kiedy Areczkowi cewniczek założą. Nie będzie to jeszcze znaczyło że wszystko jest już super dobrze ale na pewno będę spokojniejsza. Teraz tak czekam w stresie od zabiegu do zabiegu i tylko liczę te tygodnie byle szybciej czas leciał...
Wiecie co nie wiem czy to nie za wcześnie i może to jakaś sugestia bardziej ale... 2 razy już miałam takie dziwne, nietypowe uczucie w brzuszku że zaczynam myśleć, że może to pierwsze wyczuwalne ruchy mojego Maleństwa... Jestem dość szczupła więc może to właśnie to? :)
Pozdrawiam Was i Wasze brzuszki cieplutko. Trzymajcie się!
 
Ines, ja też mam wrażenie, że kilka razy poczułam jak mój dzidziuś się porusza!! Trzymam kciuki za Twoje maleństwo. Nasze dzidziusie są prawie w tym samym wieku... Na pewno wszystko będzie dobrze.

A wczoraj kupiłam pierwsze ciążowe spodnie - biodrówki. Całkiem fajne. Mają od środka takie zaszewki i jak brzuszek rośnie to się je luzuje ;D Nawet nie sądziłam, że w tych sklepach są takie ładne rzeczy. Już nie mogę się doczekać jak będę mała duży brzuch - wtedy dopiero zrobię zakupy ;)

 
reklama
Witam po kilkudniowej nieobecności ;D
ale sie tu działo bezemnie, nie wiem od czego zacząć...
może od tego, że zaliczyłam egzamin, którego się najbardziej obawiałam a wyniki drugiego będą w sśode, Edit chyba te kciuki pomogły ;D

Druga sparawa, to co sie stało z Ma-dzikowym ktokiem??? Musiałaś go oddać??

Bardzo się cieszę, ze wszystko idzie dobrze jesli chodzi o maluszka Ines te koszmarne sny sa chyba nie do uniknięcia, a juz w ogóle jesli sie czegos obawiamy.
Tez protestuję, jesli chodzi o Twoją dezercje do innego miesiąca, dziewczyny juz wczesniej napisały, przecież każdna z nas może urodzić w iinym miesiacu, a tu chodzi o wiek dziecka ;D

Witam na forum wszystkie nowe zaciązone kobietki i siostre Edit ;D

Kompociki jabłkowe juz mi uszami wychodza odkryłam nowy napój gaszący pragnienie, mianowicie - gazowana woga oraz gazowana woda z aromatem cytrynowym np Arctic

Mada ja tez musze sie pochwalic pierwszymi ciazowymi ciuszkami ;D, mój kochany mąż kupił mi kilka swietnych ciuszków jak bylismy zdawać egzaminy w Warszawie- właśnie wrócilismy więc zaraz idę wypoczywać. Fajnie się nosi takie ciuszki, co? ;D

aaaa... jeszcze jedno - w czwartek idziemy na USG to dopiero nasze 2 USG - piersze było jeszcze za fasolki tj w 5 tygodniu, więc teraz liczę na wiecej wrażeń i strasznie nie moge sie doczekac kiedy dowiemy sie o płci dziecka. Kupiłam buciki dla dziewczynki śą sliczne takie różowe z truskaweczką ;D ;D ;D
 
Do góry