reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

WItaj Sylwia.blue
Po pierwsze Gratulacje
Mi sie wydaje,ze wszystkich mozna uzywac,sa tez napewno typowe kosmetyki dla kobiet w ciazy.
W aptekach jest ich mnostwo.
A najlepej popytaj mam juz w ciazy,bo my rozdwoilysmy sie prawie 1,5 roku temu.:-)
Moze wskocz do mam Wrzesien 2007;-)
Podaje Ci linka https://www.babyboom.pl/forum/wrzesien-2007-f133/
Lubinianka pozdrawia Scinawianke;-);-);-)
 
reklama
Witaj sylwia :-),

Oczywiście, że przyjmiemy :tak:...rozgość się serdecznie...
A na kiedy masz termin ? Na wrzesień, czy pażdziernik ?

Ja na rozstępy używałam kremu firmy Mustela ale dopiero od 5 miesiąca. Na biust i całe ciałko smarowałam się oliwką i delikatnymi balsamami...Prawdę powiedziawszy nie wydaje mi się, żeby kosmetyki mogły zaszkodzić dzidziusiowi .
Ale masz fajnie...Tęsknię do czasów ciążowych...Boże jak ten czas leci :surprised:...Moja córcia ma już 1 rok i 4 miesiące :happy:
 
Anineczko, uprzedziłaś mnie :-)...

Właśnie miałam wkleić Sylwii tego linka :tak:...

Sylwia, jesteś oczywiście bardzo mile widziana :tak:. Napisz coś o sobie...a może masz już roczniaka jak my, co :happy:?
 
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź i podpowiedź Anineczko :-)
skorzystam z rady bardzo chętnie ale mimo to i tak jeśli nie macie nic przeciwko będę wskakiwać na Wasz wątek - bardzo mi się podoba jak ze sobą rozmawiacie - macie kapitalną atmosferę :tak:
przyznam się po cichutku, że podglądam Was już od jakiegoś czasu ;-)
a tak na marginesie - trzymam mocno kciuki za Twoją córeczkę lubinianko :-)
 
kinku serdecznie dziękuję za ciepłe przyjęcie :-)
to będzie moje pierwsze maleństwo a termin mam przez gina wyznaczony na 26 września ale jak podałam mu konkretną datę próby sprowadzenia na świat naszego potomka wyliczył że prawdopodobnie przywitamy go 1 października :tak:
zobaczymy jak mu się będzie bardzo spieszyło ;-)
 
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź i podpowiedź Anineczko :-)
skorzystam z rady bardzo chętnie ale mimo to i tak jeśli nie macie nic przeciwko będę wskakiwać na Wasz wątek - bardzo mi się podoba jak ze sobą rozmawiacie - macie kapitalną atmosferę :tak:
przyznam się po cichutku, że podglądam Was już od jakiegoś czasu ;-)
a tak na marginesie - trzymam mocno kciuki za Twoją córeczkę lubinianko :-)
Ojejciu dziekuje:-)
W sumie dzis powinnam sie testowac. Z suwaczka tak wynika:dry:
Ale kurde juz mi zostal tylko 1 test i mi go szkoda:laugh2:
Bo cos czuje,ze nici z tego:baffled:
Ale @ dalej nima:baffled:
 
Dzień dobry :happy:

Witam nowa Sylwię. Gratuluje fasoleczki.

Ja na brzuch i biust uzywałam zwykłej oliwki bambino, bo po kremie przeciew rozstępom miałam uczulenie.. Później przerzuciłam sie na krem z Avonu planet spa z dodatkiem oliwki. Nie mam ani jednego rozstępu, choc sa dziewczyny które pomimo smarowania sie załapały rozstępy. Reguły nie ma :no: :no:

U nas plucha. Po ostatnich super dniach szaleństw na sniegu, dzisiaj chyba przymusowe siedzenie w domu. plus dwa na termometrach i kapie z dachów jak po ulewie...:wściekła/y:

Łukasz sniegu się nie boi szalał w nim z Kubą, że az miło. Zaciągnąc go do domu nie mogłam :-D :-D

Wołaja mnie na obiad. Miłego dnia;-)
 
reklama
Anineczko a jak długo już jesteś po terminie @? bo ja po tygodniu po moim terminie zrobiłam test :-)
No w sumie to 4 dni jestem po terminie.
Ale pamietam w ciazy z Antkiem to testowalam sie jakies 2 tygodnie po terminie:szok:
Normalnie balam sie zrobic testa:laugh2:
Poczekam chyba do srody i wtedy zrobie testa,a jak nie to do lekarza bede musiala pojsc:sick:
Bo przeciez brak miesiaczki wcale nie musi oznaczac ciazy.

Hej Aniulko
Ooo to dlugo sie nie nacieszyliscie sniegiem:dry:
Fajnie masz,ktos cie na obiadek wola. A ja musze sama zrobic:dry:
 
Do góry