reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Misiako dobrze ze to TYLKO alergia,obyscie szybko zlokalizowaly alergen i zeby Majeczke nie meczylo.Jula tazke je zyrtec juz od listopada i j ak na arzie odpukac.Zapowiada sie u Ciebie super wieczor.MIlego w takim razie ogladania,tylko nie przecholuj z piciem..coli;-) :-) :-D


Martusia super ze badania Sandruni sa dobre:-) :tak: ,obyscie mogly wkoncu pojsc na to szczepienie:tak:
 
reklama
Witajcie.:-) :tak: :-)

Edytko mama nadzieje ze spadl u Was snieg bo Warszawa cala biala,sypie od wczoraj non stop.
Nocka minela nam dobrze,JUla usnela ok 21 i spala do 8-30.Dzis sobota wiec tatus wraca dzis wczesniej z pracy i pojdziemy cala rodzinka na gorke do parku i oczywiscie ze spozniona wizyta do dziadkow bo tydzien temu byli chorzy wiec niemogla Jula dac im prezentow.

Ale tu pusto:-(

No nic glupio tak sama ze soba gadac wiec zmykam i Milego dnia WAm zycze:-) :tak: :-) :tak: :-) :tak: :-)
 
Hejka :-)...

Mója połowica pobiegła na spacer z Hanelka i Ambrem a ja będę doprowadzała mieszkanie do porządku. Wieczór i ranek z tatusiem, to zabawki w każdym kącie pełen zlew garów a na dodatek amber zmienia sierść i mimo częstego odkurzania koty fruwają po całej chałupie :baffled:...No ale ktoś musi latać na miotle :happy: Jutro odbije sobie podwójnie :cool2:

Moja córcia taka dorosła się już robi ...Po śniadaniu -4 placuszki z jabłkami i powidłami śliwkowymi- sama poszła do łazienki po nocniczek :surprised: i zrobiła raz dwa co trzeba, a potem powiedziała, że chce aaa i poszła spać...Jest niesamowita :-)...dzieci tak szybko rosną...a my...ech ;-)

Martusiu, cieszę się strasznie, że Sandra ma dobre wyniki NARESZCIE !!! :happy:

Misiako, a może to nadwrażliwość na białko krowie :confused:. Nie dawałaś Majce za dużo nabiału ostatnio ?

Joanno, a jakiej firmy jest ta herbatka ? Ładnie się nazywa...brakuje mi letnich klimatów :rolleyes:
Pewnie fajnie będzie u dziadków i na spacerze rodzinnym...tego życzę ;-)

Ineczko, a co z tobą kobieto kochana ? Jak Milenka ? W Rzeszowie pewnie śniegu po pas...Odezwij się koniecznie ...Bardzo lubię Ciebie czytać :happy:

Z tego co wiem u Joanki wszystko ok. Szuka pracy... Mam nadzieję, że choć troszke tęskni za bb........Ja jestem jakas bardzo sentymentalna :eek: często myslę o dziewczynach, które kiedyś częściej tu pisały...

Kangurki
, a gdzie ty przepadłaś ? Jak Maks...juz dobrze? Ciekawa jestem co czytasz ostatnio ? Ja jestem w połowie powieści o Żydach w Chinach ale taka średnia jest :baffled:, mimo, że autorka jest noblistką

Życzę Wam miłej Soboty :cool2:
 
Hej!

Do mnie w końcu zima dotarła:-) , nawet nie w połowie taka jak u Tuni, ale i tak jest fajnie. Maciek był dziś z tatą na sankach - zachwycony! I w przeciwieństwie do Hanuli, noszenie śniegu do domu sprawia mu ogromną frajdę i wcale nie przeszkadza mu, że mama wolałaby go jednak w domu nie oglądać.

Martusiu jak tylko jakiś fajny film wpadnie mi w ręce to Ci podeśle. A oglądaliście Jasminum albo Plac Zbawiciela? Polskie i podobno niezłe. Akurat te dwa w miarę nowe mam, to mogłabym Wam wysłać. A jesli chodzi o 4400 to jestem 2 odcinki do przodu w stosunku do tv. I ciągnie mnie, ciągnie.

A teraz na polsacie jest fajny serial Prison Break, podobno naprawdę niezły. Leci w niedziele. Polski tytuł yo chyba skazany na śmierć czy jakoś tak.

Kinuś widzę , że z Hanuli straszna zosia-samosia:-) . Tylko pogratulować dumnej mamusi.

Joanno dziecko spiące do 8.30 to moje marzenie, które chyba nigdy się nie spełni. Choć dziś Maciek dał mi pospać do 6.23:szok: . Szok normalnie!!! Zawsze wstaje po piątej.

Misiako to teraz ja Mai minie uczulenie, będziesz musiała wprowadzać jej ewentualne produkty które mogły ją uczulić i obserwować.

Ja w sumie nie wiem co uczuliło Maćka, teraz jest ok, ale boję się cokolwiek zmieniać i wprowadzać jakiekolwiek nowości.

Dobra, lecę robić obiad.
 
Hej:-)


U nas nocka fatalna:-( Maja budzila sie chyba z 8 razy i za kazdym razem chciala mleczko, pewnie ta alergia jej tak dokucza:wściekła/y: Dzis juz jest lepiej i zaczela wiecej jesc, ale rano zrobila 2 niecieawe qpy:baffled:
Potem bylysmy na sankach i jak chcialam wracac to corcia w ryk, bo bardzo jej sie zjezdanie podobalo i bylo duzo dzieciakow, w tym kuzynka Mai i moja siostra ze szwagrem. Musze jak najszybciej zakupic sanie, bo dzis pozyczylam od siostry:-D

Kinek odbij sobie po sprzatanku koniecznie;-) Mysle, ze uczulily ja platki z orzechami i miodem, bo tak poza tym to nowosci zadnych nie wprowadzalam, ale kto wie:confused: 4 placuszki i nocniczek, oj macie powody do dumy:cool2: :tak:

Edytko dobrze ze Maciek korzysta z urokow zimy Maja ja uwielbia, a najbardziej robic ´bach na sniezek:-D Dobrze ze Maciusiowi minelo uczulenie:-)

Joanno u nas tez pruszy non stop, a samochodem jezde 20 na h:-D Dziadkowie na pewno czekaja juz na wnusie z utesknieniem:tak:

Przyjemnego wypoczynku:-)
 
Misiako, Hanula przekonała się dziś do śniegu całkowicie :-). Lepiła kule z tatą i robiła orzełka, bach na śnieżek też :laugh2:. Przyszła zadowolona i roześmiana :tak:...obeszła od razu wszystkie kąty, czy przypadkiem pod jej nieobecność nic się nie zmieniło :cool2:
Powiedz a jak "Samotność w sieci "...Cielecka się obroniła ?

Anineczko, natrafiłam przypadkiem na taką fotkę dziewczynki i wydaje mi się, że twoja córeczka będzie do niej podobna...taka mała Antosia :-)

antosiagl0.jpg
 
Hej dziewczynki.
Powinnam byc dzisiaj w pracy.
Ale wczoraj sie zle czulam i dalam sobie dzis wolne:laugh2:
Oczywiscie szef sie zgodzil.
No i chcialam spedzic urodzinki meza z nim:laugh2:

Kineczku sliczna dziwuszka i mam nadzieje,ze bede miala podobna.:tak::-)
U mnie @ brak,ale cos te testy nie chca wychodzic:eek:

Ale fajnie wam z tym sniegiem.Ale mrozu to nie lubie:-p

Ide teraz sprzatac:-p
Do pozniej
 
Anineczko, a co się dzieje ? Przeziębiona jesteś, czy jakieś żołądkowe rewolucje :confused:

A dzisiaj urodzinki Twojego męża rozumiem :cool2:...

W takim razie

Drogi Antosiatato,
Życzę Ci żeby rodzinka szybciutko Ci się powiększyła i
adekawatnie zwiększyła się zasobnośc Twego portfela
Niech irlandzkie wiatry i słoty nie gaszą słonka w Twojej słowiańskiej duszy :-)
Stu lat zdrowia i tężyzny fizycznej :tak:
 
reklama
Kinek Film dla mnie byl BEZNADZIEJNY!!!!!!!!!!:wściekła/y: :wściekła/y: Ktos kto nie czytal ksiazki chyba wogole nie rozumial o co chodzi:no: Ledwo dobrnelam do konca, to tylko moja skromna opinia, ale nie polecam:no: :no: Jedyne pocieszenie, ze mialam czekolade i cole pod reka:cool2: :happy:

No to teraz jak przyjda super sanie to juz wogole Hanulka oszaleje na punkcie sniegu:-D fajne jest to ze dzieki dzieciakom mozna na nowo odkryc magie wielu rzeczy:elvis: :-)

ANTOSIATATO

Wszystkiego czego chcesz o czym tylko marzysz
Dzisiaj zycze Ci.
Wszystkiego co juz masz,
O czym jeszcze nie wiesz
By zawsze SOBA byc:-)
 
Do góry