reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Sylwio ja stosowałam Apap. Ale starałam się robic to jak najrzadziej. czasem w niewielkim bólu pomaga wypicie jednej szklanki wody mineralnej niegazowanej oczywiscie :tak:
 
reklama
Hej:-)

U nas dzis paskudna plucha, ale zdazylysmy jeszcze posmigac na sankach.
Maja od 3 dni strasznie zrobila sie marudna, probuje wszystko wymuszac i pcha sie na raczki:baffled: Mam nadzieje, ze to przez kolejne zebole:eek: Pospalsymy sobie tez dzis po poludniu od 13 do 16:szok: Uczulenie dalej sie utrzymuje, ale jest mniejsze i apetycik wrocil:tak:

Sylwia witaj, gratuluje i zagladaj do nas czesciej:-) Ja na rozstepy uzywalam wszystkiego co mozliwe (Vichy, Mustela, Biotherm, Chicco, Clarins), ale przede wszystkim duzo czasu spedzalam na basenie i nie mam ani jednego rozstepu. Tak naprawde to nie zalezy jednak od kosmetykow, ale min. od ilosci kolagenu w skorze:happy:
Co do srodkow przeciwbolowych do najlepiej uzywac tych ktore zawieraja paracetamol i przede wszystkim po konsultacji z lekarzem:tak:

Aniulko dobrze ze Luki i Kuba swietnie bawia sie razem na sniegu:-)

Kinek moja ulubiona czekolada to kokosowa lub z duzymi orzechami laskowymi:-p

Tuniu DUZO ZDROWKA i udanego zabiegu. Rozalka na pewno bedzie czesto zagladac do mamusi, ale rozumiem Twoje rozzalenie, R. na 100% tez;-) :-)

Joanno ale mieliscie super dzien, Jula potrafi zjesc 4 mandaryny:szok: Maja z ledwoscia zje 4 czastki:baffled: Super aromaty macie w domku;-)

Anineczko POWODZENIA musi sie udac, a jak nie to przeciez sama przyjemnosc dalej probowac;-)

Agula zycze wyrozumialego szefa i zeby Twoj skrupulatnie ulozony plan wypalil:-)


Spokojnej nocy:happy:
 
Aguula...Czy znalezliscie juz jakas nowa opiekunke?Ciezko po przerwie wrocic do pracy zostawiajac Dawidka ale taki juz los..mamy pracujacej.Bedziecie sobie odbijac w weekendy:tak:

Niestety jeszcze nie, choc poszukiwania juz rozpoczelam.
Na szczescie mam czas do maja :-)

Oj, tak. Ciezki los mamy pracujacej :-:)-:)-( tym bardziej takiej w rozjazdach :-:)-:)-(
 
Hej:-)

Kinek moja ulubiona czekolada to kokosowa lub z duzymi orzechami laskowymi:-p

Ehhhhh, moja tez :tak::tak::tak:

Ale lepiej skoncze ten watek, bo od 1,5 tygodnia jestem na diecie.
Dzis mam glodowke wiec na sama mysl o czekoladzie dostaje skretu kiszek :-(
W tej diecie najbardziej brakuje mi wlasnie slodyczy. Przed ciaza mogly w ogole dla mnie nie istniec, ale po ciazy gdy przestalam karmic staly sie moim nalogiem.
Postanowilam skonczyc z nalogiem :tak::-)
 
Joanno ale mieliscie super dzien, Jula potrafi zjesc 4 mandaryny:szok: Maja z ledwoscia zje 4 czastki:baffled: Super aromaty macie w domku;-)

Dawid moglby zjesc z 10 mandarynek gdybym mu pozwolila, a 4 to dla niego "bulka z maslem" ;-):-). Uwielbia mandarynki

Aromatow tez zazdroszcze.

Kurcze, znowu o jedzeniu.;-)
Alez jestem glodna :-(

Przepraszam, za tych kilka postow z rzedu. Ale nie potrafie umiescic kilku cytatow w jednej wiadomosci :-(
 
Cześć,

Tuniu kochana, to już dzisiaj ten dzień ...Trzymam mocno kciuki za powodzenie operacji :happy:. 10 dni przeleci szybciutko i znowu będziesz tuliła Rozalkę...

Aguula, gratuluję nowej pracy i oby nowa niania okazała się aniołem a drastyczna dieta przyniosła spektakularny efekt :tak:...
A'propos, co to za dieta ? Głodówka ?
Ja tez muszę się wziąć za siebie ale głodzić się nie chcę. Kiedyś byłam na takiej oczyszczającej i 11 dni nic nie jadłam. Trzeciego słaniałam się na nogach.Potem było ok...i bez problemu wytrwałam do końca ale ten jeden dzień zapamiętam do końca życia :baffled:

Moja Hanulka wypina się na mleko...Wieczorem ledwo zje 100 ml a rano po całej nocy nawet mniej :-(. no i co ja mam zrobić...Jogurtów nie lubi. Od czasu do czasu dostaje plasterek żółtego sera. Boję się o jej zęby. Na dodatek nienawidzi ich mycia...a przecież na siłę nic nie zrobię :sick:

Co do mandarynek, to przy dobrych wiatrach wciągnie 2 :happy:
 
dzien dobry!:-)

Kinus nie wyobrazam sobie glowdowki tak dlugiej.

Aguula wygladasz super a decyzja odnosnie odchudzania jak dla mnie niepotrzebna ale sama wiesz najlepiej.:-) ;-) :tak: :-D Dawidek lubi wcinac witaminki ..ladnie..:tak: :-D Czy bedziesz w ramach nowej pracy mama w rozjazdach?

Misiako dobrze ze apetycik wraca Majeczce.Oby uczulenie szybko zniknelo i jej juz nie meczylo:tak:

Warszawa nadal biala z czarnymi chodnikami wiec na spacerek pojdziemy wozkiem bo i zakupy trzeba zrobic tak wiec bedzie mi wygodniej.
Cos doczekac sie nie moge na spiworek,jaki zamowilam na allegro:-(

Tuniu trzymam mocno kciuki za pomyslnosc operacji i na szybki powrot do odmku.:-) :tak: :-)

Kinus wspolczuje Hanulki jako niejadka mleczka:-( oby szybko jej minelo.U nas JUla za nic nie zje naturalnego jogurtu ale juz smakowe zajada z apetycikiem.Moze to chwilowe i szybko minie Hani:tak: :-) A co do mycia zabkow to sama jak myje to jest OK ale jak my juz probujemy to tylko przez chwile pozwala sobie dlubac szczoteczka przy zabkach.
 
Hej Mamusie

...ja po weekendowej przygodzie z urodzinami i wizytą mamy rozchorowałam sie...mam chyba anginę albo cos podobnego bo gardło mnie boli a wczoraj leżałam z temp 40 stopni :baffled::wściekła/y:...mam nadzieje ze Julka nic ode mnie nie złapie :-(

Na urodzinkach było fajnie (zdjęcia wkleje jak mi siorka dostarczy, bo zapomniałam swojego aparatu na imprezke), Julka poznała Babcie odrazu, wcale sie jej nie bała, na początku sie troche zawstydziła, ale później szalały ;-):tak:, oj było wesoła z druga Babcią ;-):tak: no ale niestety moja mama pojechała wczoraj rano, a Julka chodzi i krzyczy babus ( tak na nia mówiła, chyba żeby odróżnic od drugiej Baby), dzisiaj troszkę mniej ale wczoraj to cały czas jej szukała.

Sylwia witam Cie i Gratuluję Fasolki :tak::tak::tak: :-)

Aguulo
gratuluje nowej pracy, mam nadzieje ze Wasz plan uda sie w 100% ;-):-) i życzę żebyście znaleźli super fajną Nianię :tak::tak::tak::-)

Tuniu
Mam nadzieje ze szybciutko zleci czas w szpitalu, operacja na pewno sie uda!!! zobaczysz, ... piszesz ze bedziesz na chałubińskiego hmmm;-)...

Kinku moja Jula też nie chce piic mleka, ani wieczorem ani rano, dlatego ja jej robie mleko w nocy, wieczorem daje jeje na kolacje jakis jogurcik mały (które na szczęscie lubi) , a w nocy daje jej butle z mlekiem, i Ona przez sen wypija 250 ml, i czasem mam wrażenie że by jeszcze wypiła :tak:, - ale pije tylko to nestle junior waniliowe, tylko to jej podpasowało ;-)

- jeśli chodzi o mandarynki, to Jula nie je, bo ma na nie uczulenie, kiedyś jak dałam jej jedna mała cząsteczke, to by ła calutka po tym zsypana, nawet na palcach od stópek miała krosty... :-(

Misiako mam nadzieje ze Majce szybko zejdzie to uczulenie :tak:


Do napisania później Mamusie:tak:

Miłego dnia!
 
reklama
Luleczko zdrowka Ci zyczymy:-) :tak: :-) zdrowiej szybciutko kochana:-) i oby Julka nic :no: nie podlapala:happy:

fajny weekend mialyscie.:tak: :-) :happy:
My zaraz uciekamy na spacerek.wiec do pozniej.:-) :happy:
 
Do góry