reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Misiako napisała:
Kinek Film dla mnie byl BEZNADZIEJNY!!!!!!!!!!:wściekła/y: :wściekła/y: Ktos kto nie czytal ksiazki chyba wogole nie rozumial o co chodzi:no: Ledwo dobrnelam do konca, to tylko moja skromna opinia, ale nie polecam:no: :no: Jedyne pocieszenie, ze mialam czekolade i cole pod reka:cool2: :happy:


Misiako,
o masz ci los...słyszałam, że film gorszy niż książka ale nie sądziłam że taki okropny :baffled:

Moja siostra upiekła dzisiaj pączki :

dsc05666qg1.jpg



Dziewczyny częstujcie się ;-)
 
Kinus dziekuje ..paczki przepyszne..mniam..palce lizac;-) :-) :tak: :-D
Jula tazke dzis szalala z tatusiem na sniegu,ale strasznie zimno juz bylo i zaczynalo byc ciemno wiec spacer rodzinny szybko sie zakonczyl.

AntosiaTato i od nas przyjmij Najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe. :-) :tak: :-) :tak: :-) Sto Lat:-)

herbatka o ktorej pisalam jest na wage i naprawde super oryginalny smak.

Edytko milego wieczorku Wam zycze:-)

Misiako ja slyszalam podobne opinie i wlasnie dlatego nie poszlismy na to do kina:-)

Anineczko Zdrowka dla Ciebie i abys zobaczyla wkoncu na tescie te upragnione dwie kreseczki a dziewczynka ktora Kinus nam pokazala przeslodka.I wlasnie takiej slodyczy WAM zycze:tak: :-)

Zjadam kolacyjke i ogladam KIng konga.tzn ogladalam bo Jarek przelaczyl..

Dobrych i spokojnych snow:-) D o b r a n o c :tak:
 
Hej,

Za oknem bajkowo prószy śnieg...
Jacek ubrał Hanulkę i wymknęli się z domu na zakupy, żebym mogła sobie smacznie podrzemać :happy:.
I co ja robię :-p?
Ledwo drzwi się zamknęły a ja już przy kompie i klikam do Was :szok::-D. Jesuuu, czy to już uzależnienie :oo2:? No cóż...nawet jeśli, to wolę takie...


Od wczoraj mam internet 4x szybszy. Dopłaciliśmy tylko 7 zł, chyba niezły biznes, co :cool2:. Zdjęcia w galerii otwierają mi się elegancko :tak:


Joanno, masz canal+, nie ? Fajnie...Ja zrezygnowałam z HBO jak urodziła się Hanulka i są wieczory, jak np. wczorajszy, że żałuję :baffled:. Jacek za 5 dziewiąta pojechał do wypożyczalni i udało mu sie złapać właściciela jak zakładał kłódkę na drzwi . Wypożyczył jakąś sensację...inaczej pomarlibyśmy z nudów. W telewizji nic nie było :no:. Na jedynce Sandra Bullock zmagała się z alkoholizmem a na innych programach, to szkoda gadać :eek:...

Anineczko, a jak urodzinki męża :happy:? Imprezowaliście?

Misiako
, a jaka to twoja ulubiona czekolada ?

Joanno, cieszę się, że pąki smakowały :-D.
Ja właśnie w ramach śniadania wciągnęłam 2 ostatnie z przydziału :-p.
Oby Gosia korzystając z feryjnej laby już nic więcej nie piekła, bo zmienię się w King konga :szok: ;-)
 
Witam

U nas sliczna pogoda,poczekamy,az wstanie tatus to pojdziemy na spacerek.
Tatus dostal pozwolenie na dlugie spanie w ramach prezentu.
A ja zaraz jakas zupke wstawie.

Imprezka byla dwu osobowa,po drinkowalismy sobie.
Ale kaca nie mam,nawet mnie glowa nie boli.

Antek oglada bajke, a ja pije kawusie.

Kineczku naprawde niezly deal z tym internetem.
Teraz to mozesz surfowac:cool2:
 
cześć anineczko :-),

towarzystwo śpi a ja serfuję aż miło :tak:...

A co z twoimi suwaczkami się dzieje? same literki i cyferki :eek:
 
Dzien dobry :-)

Nocka minela nam fajnie :tak: Sandrunia spala od 20 do 7.30, bez pobudki A my poszlismy spac o 22 wreszcie sie wyspalam :-)

Wczoraj zaliczylysmy spacerkowanie, ale moje dzicko nie chce sie bawic sniegiem. Narazie tylko obserwuje i sie przyzwyczaja do takiej aury. Weszlam z nia w zaspe i jak sie zorientowala, ze ma zakryte buciki to uciekala na sciezke od razu i raczka otrzepywala sobie spodnie i butki ze sniegu. Pod gorke tez wchodzic nie chce. Moze za rok takie zabawy bedziemy robic.

Dzis od rana sypie snieg wiec pewnie w domku bedziemy siedizec. Chyba, ze przestanie padac to pojdizemy sie przewietrzyc i powdychac mroznego powietrza :-)

Martusiu jak tylko jakiś fajny film wpadnie mi w ręce to Ci podeśle. A oglądaliście Jasminum albo Plac Zbawiciela? Polskie i podobno niezłe. Akurat te dwa w miarę nowe mam, to mogłabym Wam wysłać. A jesli chodzi o 4400 to jestem 2 odcinki do przodu w stosunku do tv. I ciągnie mnie, ciągnie.

A teraz na polsacie jest fajny serial Prison Break, podobno naprawdę niezły. Leci w niedziele. Polski tytuł yo chyba skazany na śmierć czy jakoś tak.

Ciesze sie, ze serial cie wciagnal :tak: :-)
Ja sie nie moge doczekac kolejnego sezonu :-)

Serial Prison Break moj maz go oglada. Mowi, ze jest swietny. W telewizji pierwsze odcinki puszczaja, a Przemek juz 3 sezon oglada :-) ;-) :-)

Jasminum albo Plac Zbawiciela niestety nie znam tych filmow. Zapytam moja druga polowe czy je mamy. I dam ci znac. :-D :tak: :-D

Milego dzionka ide gotowac obiadek :happy:
 
Aaa bo zawsze zapominam jak to sie wkleja te suwaczki:baffled:
I tak kombinuje sobie troszke z nimi bo chce wstawic jeszcze jeden suwaczek.
Luuudu ale smierdzi.Antka kupa oczywiscie:eek:

A co do kwater:zawstydzona/y::dry: Staralam sie szukac,ale jakos mi sie nie udawalo:no::laugh2:
 
reklama
Witajcie mamusie :-):-):-)
Jestem tu nowa ale mam nadzieję że przyjmiecie mnie do siebie ;-)
i mam na dzień dobry pytanko (zadałam je na innym wątku ale chyba niewiele się tam dzieje dlatego zwracam się do ekspertów :-)) - jakich kosmetyków do pielęgnacji ciała można używać w czasie ciąży - chodzi mi głównie o biust i brzuszek ale również i o inne partie ciała. W piątek mój doktorek poinformował mnie że jestem w 5 tygodniu ciąży i mimo że oczywiście domyślałam się tego to i tak zaskoczenie było niemałe :laugh2: dlatego zapomniałam go zapytać...
pozdrawiam cieplutko;-)
 
Do góry