reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Mi by zrobili tylko wtedy jakbym poszła i powiedziała że nie czuje ruchów lub coś w tym stylu ale nie zamierzam tak robić pozatym jutro idę do gina to się okaże.....
 
reklama
Od 35 tygodnia bez zadnych problemow w Krakowie robia KTG bez zadnego skierowania. Kilka moich znajomych urodzilo na podstawie ktg ktore wskazalo spadki tetna u dzieci juz w 36 tygodniu, wiec to jakas bzdura ze po terminie go jedynie wykonuja. Jesli ktos wam cos takiego powiedzial to kwalifikuje sie to do zrobiania wielkiej afery w tym szpitalu, bo tak jak ktoras z was napisala chyba nie po to robi sie to badanie zeby dowiedziec sie ze od tygodnia nosi sie w sobie owiniete pepowina niedotlenione dziecko, prawda? A liczyc ruchy od kiedy liczycie? Chyba nie po terminie, prawda? No wlasnie. Poza tym wiekszosc skurczy wskazujacych na bliski porod nie odczuwa sie a zapis ktg je jasno pokazuje.
Tak wiec nie dajcie sie zagadac jakims idiotom w kitlach, tylko jak czujecie niepokoj albo po prostu macie potrzebe zrobic ktg idzcie i zrobcie je. Jak nie w tym szpitalu to w innym. Nie dla siebie a dla dziecka.
 
Dziewczyny a jak to jest u was w szpitalach, trzeba sie wcześniej zdecydować i "zapisać" do jakiegoś konkretnego szpitala czy pojechac do wybranego jak się już poród zacznie?
 
U mnie wystarczy pojechać do wybranego jak się poród zacznie. Niegdy nic nie słyszałam o zapisywaniu się no chyba, że ktoś wie, że to ma być cesarka.
 
Zapisy to tylko jak jesteś pewna że masz cesarkę a tak to poprostu jedziesz tam gdzie chciałas rodzic żadnych zapisów niema bo przeciez niewiesz kiedy dokładnie urodzisz ;)
 
Ja siedze już na spakowanych torbach bo mam przeczucie, że to niedługo chociaż terminowo to jeszcze 4 tygodnie zostały. Może mi się w bani już poprzestawiało od tej ciąży. Chciałabym mieć dzidzie już przy sobie. A dzisiaj nawet po raz pierwszy mi się śnił. Śniło mi się, że mąż go kąpał a mały się uśmiechał do nas.
 
mi też się śniła, że była bladą blondyneczką :)
a to chyba dlatego że bym chciała żeby była szatynką lub brunetką :)
ale mąż jest ciemnym blondynem, ale jak był mały to włosy miał kompletnie żółciutkie.
i że miała całkiem długie włosy, takiej równej długości za uszka :)
 
Nasz maluch na pewno bedzie ciemny bo my oboje mamy czarne włosy i oczy i w dodatku taką samą grupę krwi, więc mały też taką będzie miał.
 
reklama
Do góry