reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

niestety teraz większość głupich rodziców
którzy nie mają pojęcia o wychowywaniu, tylko kupują sobie dzieciaki
ale...
to im sie na starość odbije ;)

ja też nauczycielka ;D ale wf ;D z tym, że jeszcze nie pracowałam w zawodzie i nie sądzę, żebym kiedykolwiek ... ::)
chociaz różnie w życiu bywa...

wolę pracować z dorosłymi - jak przed ciążą
instr. fitness, i takie tam...
 
reklama
Super praca, jako instruktor, i dochodowa, noooo na pewno bardziej niż w szkolnictwie...
Mam na osiedlu znajomą mamę 3-letniego Alesia, ona i on są w-f istami, cudnie wychowują synka, chłopak nie ma żadnych lęków, potrafi już pływać i ogólnie jest taki, jakiego chciałoby się mieć.
 
moja praca instruktorska dochodowa????
nieeeeee

nie w Bydgoszczy ;D

w Warszawie to taaaak


my oboje z mężem dużo robimy, tzn ja teraz nic :p noo może troszke pojeżdżę i pozałatwiam pare spraw
ale ogólnie to my jesteśmy takie ludziki, co ciągle coś nowego wymyślają

a co do wychowywania dziecka w sporcie to już mamy ustalone
basen od niemowlaka ;D
taniec i gimnastyka w przedzkolu

a później zobaczymy co małą zainteresuje i szkoła sportowa
tzn niekoniecznie wyczynowo ale ruch, ruch i jeszcze raz ruch

no i oczywiście w wakacje sporty wodne a zimą narty lub snowboard

a jak już będzie nastolatką, to samochodziki - rady i inne takie - za mamusią ;) ;D
chyba, że nie odziedziczy talentu - ale nie sądzę hihihi
 
Melanie pisze:
a mnie uczyli na genetyce, że wcale nie musi tak być  ;)
może być niespodzianka ale oczywiście niekoniecznie  :)
ale podobno geny odpowiedzialne za ciemny kolor włosów, oczu są mocniejsze, dominujące. No ale jak to w genetyce - różnie to się może skrzyżować :)

Tak, mi też bardzo się podoba model aktywnego wychowywania dziecka, poświęcania dużo czasu na wspólne zabawy, sport i oczywiście rozmowy.
Ja też od małego byłam zapisana na akrobatykę i chyba dzis dzięki temu mam raczej dobre kontakty z ludźmi. No, w każdym razie lubię ludzi i do odludków raczej nie należę ;)
Dziewczynki, trzymajcie kciuki, dziś znowu na kontrolę do ginia idę, ciekawe cóż też mi powie... z jednej strony boję się że jutro każe mi przyjść do szpitala i w sobotę rodzimy, a z drugiej strony nie chciałabym znowu usłyszeć że to do zobaczenia za tydzień jak się nic w między czasie nie wydarzy... sama juz nie wiem... No ale na pewno zmuszę go żeby porządnie zmierzył mi Majusię cobym była pewna, że nie jest ani za duża ani za mała :)
tzrymajcie kciuki, papa
 
z tym dziedziczeniem to bywa zaskakujaco, czasmi dzidzius dzidziczy cos po dziadkach ;D naszych tesciach i tesciowych ;D brrrrrr ;D

Izis przy okazji tych wszystkich 'rewelacji', ze 25% mezow nie jest ojcami dzieci w malzenstwie, raczej slyszalam, ze dziecko przez pierwsze lata zycia z wygladu jest podobne do ojca (natura sobie podobno tak wskazuje ojcostwo) ;D

u nas szpital wybiera sie w dniu kiedy zaczyna sie porod, ale trzeba jednak wczesniej zadzwonic, bo ostatnio u nas jest sezon na odkazanie oddzialow polozniczych i wtedy frekwencja w innych szpitalach sie zageszcza
w moim szpitalu odkazanie ma nastapic wlasnie we wrzesniu, tylko nie wiem czy przed czy po moim porodzie, dlatego wczesniej musze dzwonic, ale dobrze ze przynajmniej o tym wiem i mnie to nie zaskoczy

co do ktg to polozna przy moim lekarzu moze zrobic je w kazdej chwili dyzuru, czasami trzeba jednak poczekac na swoja kolej; poza dyzyrem zostaje zawsze szpital

a z tymi kolejkami dla ciezarowek to raz mi sie zdarzylo, ze stalo nas 3, jedna za druga i tak musialysmy swoje odczekac ;D
 
edit pisze:
Melanie pisze:
a mnie uczyli na genetyce, że wcale nie musi tak być ;)
może być niespodzianka ale oczywiście niekoniecznie :)
ale podobno geny odpowiedzialne za ciemny kolor włosów, oczu są mocniejsze, dominujące. No ale jak to w genetyce - różnie to się może skrzyżować :)

istnieje możliwość, że dzidzia odziedziczy piegi po dziadku albo pieprzyk na piersi po babci ;D
alebo jeszcze lepiej gen koloru włosów pradzaidka będzie na tyle silny, że dzidzia może być ruda ;D

a słyszałyście o tym przypadku jak pewnej parze czarnoskórych ludzi urodził sie biały synek ?
wyglądał jak inne dzieci czarnoskórych z tym, że jego skóra była blada
a przyczyną takiego stanu był przodek, który nie był murzynem ;D
 
Cześć dziewczyny. Po kilkumiesięcznej przerwie wpaam się przywitać. Już kurde tak mi się dłuży (do terminu mam 8 dni) że muszę ten czas czymś zabijać. A w tym net jest pomocny. Pozdrawiam zatem. Większość z was nie znam, z "moich czasów" ostała się chyba tylko Edit... ;)
A
 
Witam was wszystkie!Ja już jestem mamą !W tym roku urodziłam synka(w marcu)a teraz zastanawiamy się z mężem nad drugą dzidzią.I w związku z tym chciałabym, się was zapytac o uroki bycia w ciąży latem, bo drugiego dzidziusia chciałabym urodzić właśnie we wrześniu??!
 
reklama
Trzeci trymestr w lecie... - ŻADNYCH UROKÓW! HORROR! Jeśli będę miała następne dziecko to zaplanuje jego przyjście na świat w maju lub czerwcu!
Pozdrawiam
 
Do góry