reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Mi sie śnił parę razy poród ::) a mojej siostrze mój Kubuś i miał czarną czuprynę jak mama ;)
Wogóle uważam że pierwsze dziecko a w szczególności syn jest podobny do mamy,mam kilka przykladów ;)
 
reklama
Kochane moje, poczyniłam dzisiaj ostateczne mam nadzieję zakupy i dumna jestem z zawartości szafek ale płakać mi się chce jak patrzę na resztke nędznoą kasy, która nam została.
Nie musze chyba wspominać że zakupy dla mojej majki która chodzi już po tym świecie od ponad trzech lat to sprawa mocno drugorzędna.
Właściwie to dawno już jej nic nie kupiłam i muszę to zmienić...

Jestem mocno rozczarowana ludzmi, tak ogólnie. Tankowałam dzisiaj na stacji i miałam wyliczoną do grosza gotówkę, kolejka była jak na Kasprowy więc grzecznie spytałam panią czy mogę zostawić wyliczoną kasę. Na to pani że jest kolejka i każdy w tym samym celu stoi. Na to ja że raczej żaden z tych stojących panów nie jest w 9 m-cu ciązy. Na to Pani, westchnęła ciężko i z łachą wzięła ode mnie kasę.

Normalnie się nie upominam o swoje prawa, ale do cholery, dupa, plecy i inne miejsca nawalają mi jak jasny gwint i odrobiny zrozumienia można by oczekiwać choć czasami od ludzi????

Jak u was z kolejkami.?
 
Tak Joanka niestety takie są polskie realia wszedzie niby tabliczka KOBIETY Z WIDOCZNĄ CIĄZĄ OBSŁUGIWANE SĄ BEZ KOLEJKI ale jak co do czego przyjdzie to co ty nikt nie ustąpi najgorsze są właśnie baby te w średnim wieku i starsze.Od facetów parę razy spotkał mnie miły gest ustąpienia miejsca ;)
 
No właśnie, chociaż problem bardziej jest we mnie , bo upominać się i prosić o cokolwiek nie lubię, a już naprawdę nie znoszę jak ktoś z łaską i przewalając oczy robi coś co jego zdaniem jest taaaakie straszne, jak np. poczekanie w kolejce o jedną wielką ciężarówkęwięcej.
 
grooha1 pisze:
Nasz maluch na pewno bedzie ciemny bo my oboje mamy czarne włosy i oczy i w dodatku taką samą grupę krwi, więc mały też taką będzie miał.

a mnie uczyli na genetyce, że wcale nie musi tak być ;)
może być niespodzianka ale oczywiście niekoniecznie :)
 
Ja na początku ciąży mówiłam sobie że wszędzie będę wchodziła bez kolejki i ani razu sie nie wepchałam po co psuć sobie nerwy awanturami z BERECIARAMI jak to Melanie je nazwała ;)
 
Joanka pisze:
Kochane moje, poczyniłam dzisiaj ostateczne mam nadzieję zakupy i dumna jestem z zawartości szafek ale płakać mi się chce jak patrzę na resztke nędznoą kasy, która nam została.
Nie musze chyba wspominać że zakupy dla mojej majki która chodzi już po tym świecie od ponad trzech lat to sprawa mocno drugorzędna.
Właściwie to dawno już jej nic nie kupiłam i muszę to zmienić...

Jestem mocno rozczarowana ludzmi, tak ogólnie. Tankowałam dzisiaj na stacji i miałam wyliczoną do grosza gotówkę, kolejka była jak na Kasprowy więc grzecznie spytałam panią czy mogę zostawić wyliczoną kasę. Na to pani że jest kolejka i każdy w tym samym celu stoi. Na to ja że raczej żaden z tych stojących panów nie jest w 9 m-cu ciązy. Na to Pani, westchnęła ciężko i z łachą wzięła ode mnie kasę.

Normalnie się nie upominam o swoje prawa, ale do cholery, dupa, plecy i inne miejsca nawalają mi jak jasny gwint i odrobiny zrozumienia można by oczekiwać choć czasami od ludzi????

Jak u was z kolejkami.?

ja już opisywałam jak mnie prawie zlinczowano w urzędzie skarbowym, bo nie stanąłam w długiej kolejce do kasy - komitet kolejkowy i kasjerka - wszyscy mądrzy
ale nie dałam się i załatwiłam to sprawę trochę wyżej, gdzie spotkałam sie ze zrozumieniem :)
 
BRAWO Melani, ony więcej takich ciężarówek jak ty było, co to nauczą ludzi szacunku i zrozumienia, ja to tak dupa wołąowa jestem, nie potrafię walczyć o swoje. Ale jak się wkurzę , fest, w obronie swoich bliskich to oczy wyrapać potrafię.
 
bo jak się machnie ręką na pewne sytuacje, to potem "oni" zawzsę będa się zachowywać jak będzwały
a tak, to przynajniejj ta kasjerka zapamięta sobie, że ryjek się trzyma na kłódkę
i teraz jest taka miła jak mnie widzi ;D
efekt wychowawczy został osiągniety ;D
 
reklama
Mamuśka z ciebie będie ostra, co ?
Ale to dobrze, jako nauczycielka, chwalę konsekwentnych rodziców.
Zwłaszcza u bachorków z mołodszych klas wychodzą braki wychowawcze.
Powaliły mnie dzieciaki z trzeciej klasy gdy przed Bożym Narodzeniem poprosiłam je o sporządzenie listy wymarzonych prezentów,( w obrazkach, bo anglika uczę),. Pojawiły się same komórki, "wypasione" "kompy", ani jednej lalki i samochodzika !!
U dzieci natychmiast widać, którzy rodzice wychowują przez zakupy, a którzy przez rozmowę...
 
Do góry