reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Kurcze Edit, dopiero tutaj zajrzałam... :( No masz dzisiaj doła jak cholera.
Nie przejmuj się masz prawo mieć zły dzień, a do tego niewyspana jesteś... ja też niedawno marudziłam na forum że jestem gruba i takie tam... Może jednak nie będzie tak źle na tym grillu i humorek Ci wróci????

Szkoda tylko że z mamą sie posprzeczałas, mi jest też zawsze źle jak się ze swoją pokłócę. No ale mi też byłoby przykro, gdybym miała lada chwila rodzic a mama by wyjechała. Moi rodzice specjalnie pojechali na wakacje w czerwcu, żebym mogła na nich liczyć jak przyjdzie co do czego.

Mam nadzieję że jednak nie będzie ten dzień stracony i będziesz się mimo wszystko dobrze bawic. Miłego grillowania i wklej później jakąś foteczkę bo napewno nie jesteś gruba. Bardzo podobałas mi się na ostatnich zdjęciach jakie wkleiłaś, a też mówiłaś że jesteś gruba. Fajna babeczka z Ciebie.A do tego jesteś bardzo rozsądna i Twoja Majeczka będzie miała super mamuśkę. ;) ;) :laugh:
 
reklama
dziękuję kochana :-*
właśnie wstałam, pospałam troszkę i troszkę mi lepiej, może jeszcze wieczór będzie udany..
 
hejka babolki
widze ze nastroje coraz gorsze, nie dziwie sie
gdybym miala jeszcze taka kulke w brzuchu to tez caly czas chodzilabym wkurzona
wlasciwie to juz jej nie mam, ale i tak jestem zla bo musimy isc do tesciow zeby prababcia zobaczyla maksia-nie zaprosilismy jej do nas ze wzgledu na panujaca zimna wojne pomiedzy nami a tesciami
w ogole nie mielismy zamiaru tam isc ale damiana tata dzwonil wczoraj ze 20 razy i nas prosil...
posiedzimy pol godziny, poudajemy i wrocimy
moj maz ma dola trohe-nie dziwie sie
zyc ze swiadomoscia ze nie mozna liczyc na najblizszych
chociaz mu mowie ze teraz to ja i maks jestesmy jego rodzina
ale rodzice to zawsze rodzice
nawet tacy p....
::)
 
dobrze ze malutki jest taki cool:) O0
coraz wiecej zzera, nawet sie w nocy dzis obudzil po godzinie od jedzenia bo byl glodny
wiem ze powinnam sie cieszyc, ale w nocy wole spac:p
dobrze ze on nie rozumie co my do niego mowimy bo by sie chlopak zalamal:D
;D ;D ;D
 
a wczoraj bylam zapisac go do przychodni bo musialam pozalatwiac skierowania do 6 poradni, do ktorych przez najblizszy rok bedziemy jezdzic-okulista, neurolog i takie tam
i sie pierwszy raz milo na lekarzach przejechalam
babka kazala mi przychodzic tylko do poradni dla dzieci zdrowych nawet jakby sie cos dzialo i to bez umawiania
napisala szczepionki jakie ma neurolog malemu zapisac bo na recepte sa za free a tak kazda kosztuje 100 a recepty sa tylko dla wybranych
i powiedziala ze dostaniemy przez rok zasilek pielegnacyjny--jakies 100 zl ale przez rok to zawsze na chusteczki chociaz bedzie:D
i nawet dala nam numer do siebie na komorke
a to panstwowa przychodnia
szok:D :laugh:
 
a maksiu to taki maly cwaniak ktory pije tylko z butelek aventa
faktycznie maja taki fajny smoczek ;D
prawie jak mamy cycki (ktorych nie umie obslugiwac:p)
ale te butelki sa naprawde zajebiste
warte swojej ceny
maly jeszcze ani razu nie mial kolki
 
Kangurki to " miłej " wizyty u teściów. Fajnie że maksiu sie dobrze rozwija no i nastaw się ze on teraz jest"donoszony" i będzie jadł coraz więcej a spał coraz mniej. I nie mów że dobrze że nie rozumie co mówicie do niego, bo może nie rozumieale koduje i kiedyś to wypłynie.... zobaczysz!!!
 
yezoo nie strasz mnie
bo mu nawrzucalam trohe dzis:/
ja tak mam ze jak ktos mnie nagle wybudzi to przeklinam-nieswiadomie nawet:D
ale przy malym sie ograniczam bo damian na mnie krzyczy:p
a ze mowie na niego cwaniak to chyba nie tak zle:D
:laugh:
 
reklama
eeeeee cwaniak to se mów, mój mały Kolo też jest cwaniak, ;D ;D ale od przeklinania się powstrzymaj jak nie chcesz żeby Twoje dziecko w wieku 3 lat płynnie władało łacina podwórkową ;)
 
Do góry