reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

ale ja wam naprawde zazdroszcze takiego spania wmiare spokojnego w nocy ja bym chciała chociaz na chwilke w dzien sie kimnac ale i tak nie moge zasnac bo strasznie ciezko mi sie oddycha brzusio mam tak wysoko i cały czas mi cos usciska na przepone
 
reklama
Mi brzuch opadł jakis tydzień temu i jest kolosalna różnica ::)
Przedewszystkim odeszła zgaga :p ;D i oczywiscie lżej oddychać....
 
Aniulka ja cały czas leze na boczku z ugietymi nogami
a tak bardzo chiałabym sie połozyc na brzuszku
głowe tez chyba mam wysoko bo bardzo lubie ogromniaste poduchy
 
a co bedzie jesli ten " okropny" brzucho wcale mi nie opadnie
mam sie tak meczyc jeszcze przez miesiac

wiadomo ze dla Mikołaja to ja zniose wszystko
ale juz wszyscy maja mnie dosyc bo ja caly czas maridze ze juz mam wszystkiego serdecznie dosyc
oby te 30 dni szybko mineły
chyba ze postaram sie aby zaczac rodzic wczesnie
 
:D pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy w brzuszkach i poza nimi ;D

moje malenstwo cwiczy sobie break dance w brzuszku i modle sie zeby sie nie obrocil, ani nie zaplatal
nie przypuszczalam, ze na koniec ciazy mozna tak tancowac ;D
niestety wylewa sie cos ze mnie w bialym kolorze,ale nie jest to ani sluz ani wody, wiec porod jeszcze nie wchodzi w gre

brzuszek mi chyba zszedl nizej, bo moge swobodniej oddychac i wychodzic po schodach bez przystawania, wiec trenuje kondycje
 
ze mnie tez cos wypływa ale tylko troszkę
brzuch nie opada, jednak to nie jest konieczne aby urodzić ;)

Ineczka moja kruszynka też jest aktywna i ja sie zastanawiam gdzie ten bzik mały ma miejsce??
 
reklama
Do góry