reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

ale ja wam zazdroszcze pewnie wszystkie spicie sobie smacznie przytulone do swich facetów a ja sie mecze juz od 2 godzin nie moge zasnac na dodatek dopadł mnie okropny katar strasznie boli mnie głowa maluszek juz tak skopał mi brzycho ze czuje sie jak bym miała sniaki w srodku brzucha

szkoda ze pranie dzisiejsze jest jeszcze mokre bo juz bym zabrała sie do prasowania
 
reklama
czesc ciężarówki :)
Idę zaraz do gina ale jeszcze wpadłam jak zwykle z samego rana?
Co do spania to tez przeżywam koszmary i senne i na jawie np.wszystko boli,budzę się co dwie godz. na siku,o koło 2 sie budzę i nie spię do 4 :p
A z jedzeniem to umnie taka anomalia ze kiedyś dla mnie słkodycze mogły nie istniec a od miesąca pochłaniam wszystkie pod kazda postacią czasami jak czegos nie mam to czuje się jak cukrzyk cała sie trzęsę.... ::)
Beacia ja sama bym chciała wiedzieć ::) ;)
 
Z usypianiem ja nie mam żadnych problemów ale w nocy czuję każdy swój ruch. No i oczywiście ciągłe wycieczki do ubikacji - koszmar :mad: Za to jak wstaje po takiej nocy też około 7 bo spać dłużej nie mogę to wszystko mnie boli i pierwsze kroki oddaje jak 80 letnia staruszka.
Apetyt jest niesamowity - zastanawiam sie gdzie ja to wszystko mieszczę ;D
 
No i jestem już od gina szybka jak błyskawica ;)
Powiedział tak;
-badania wszystkie na medal(mimo że nie biore juz żelaza)
-szyjki brak
-kanał zaczyna sie otwierać
-mały wstawiony główka na maxa
-poród to według niego kwestia godzin do kilku dni ::)(się okaże)
ISIACZKU super że już wracacie do domku wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :)
wklejaj szybciutko foteczki ;)
 
Anik tajemnicza kobieto a co Ty masz za zawód? Jak nie chcesz pisać, to oczywiście uznaj pytanie za niebyłe. ;)

Isiaczek ale będzie święto w domu woooow ! Już się nie mogę doczekać aż nam pokażesz małego isiaczka ;D

Izis ale fajne wieści masz od lekarza, też bym chciała za kilka godzin ;D albo chociaz dni ::)

Widzę, że wszystkie już dobrze wiemy, co oznaczo ostatni miesiąc ciąży :p ;D ale podelektujmy się jeszcze tym bólem i ciężarem, ;D
tak nie wiele nam zostało ::) coraz częściej się zastanawiam czy dotrwam do tego ślubu koleżanki 9.9 i czy usiedzę tam chociaz do północy ::)
 
Izis, matko kochana, jak super, mamy prawie ten sam termin al ty już odpadasz pomalutku.
Ja szczerze mówiąc wolałabym mieć poród najwcześniej 24 po 12:00 bo tego samego dnia o 10 :00 mam egzamin. Jaaaacie, ale do dupy mam ten ostatnmi miesiąc, zamiast cieszyć się nim i myśleć o niuńku, chodzi mi po głowie jakiś zakichany egzamin, a zależy mi na zdaniu go żebym mogłą dostać stypendium naukowe, przyda się na pieluchy...
 
Wiesz według lekarza kwestia godzin,dni ale mi cos sie nie chce w to wierzyc......
Przyzwyczailam si e juz do tych wszystkich dolegliwosci że jak zacznie sie poród to niewiem czy uwierze ze to juz ;)
No ciekawe,ciekawe czy sie nie rozsypiesz wczesniej a jak bys chciała? ::)
 
Joanka no pewnie że by ci sie przydało takie stypendium musisz poprosic dzidzie żeby jeszcze posiedziała ;)
Mój mąz ostatnio prosi tylko żeby już wyszła ;)
 
reklama
chciałabym dzidzię przy cycu trzymać, mieć pewnośc że się najada i że cycye mają wzorowe zachowanie, a jak, ale wiem że wtedy nauka poszłaby w las. Więc wolę urodzić na spokojnie, po zaliczeniu.

Co do proroctw lekarza, z technicznego pkt widzenia powiedział co widzi, natomiast twój instynkt co ci podpowiada ?
 
Do góry