reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
moje nocne wuczenie sie po mieszkaniu zakonczyłam o godzinie 4:30 zjadłam pare kanapek i poszłam spac potem budziłam sie jeszcze pare razy na siku a juz od godziny jestem na nogach troche boli mnie głowa ale zaraz wypije se kawe rozpuszczalna i wszystko bedzie ok.
 
hej !!!!
witam wszystkie dziewczyny!
łomatko u mnie dzis wymiana okien, doczekałam sie ;D ;D ;D
cieszy mnie to ale sprzątania bedzie duuuuuuuuuuzo
co tam, Ewelina posprząta!
mój mąż przyjeżdza jutro,
zebym tylko z emocji nie urodziła
jeszcze ze 2 tygodnie musze wytrzymac, bo chciałabym dopiąć wszystko na ostatni guzik.
Izis to u ciebie może zacząć się lada chwila?
trzymam kciuki!
Isiaczek jak dobrze ,że bedziesz mogła cieszyć się Kubusiem w domku,
mocny chłopczyk z niego!!!!
Pozdrawiam wszystkie piekne rozemocjonowane brzuchatki ;)
 
Cześć Dziewczynki. :laugh:

Nie było mnie jeden dzień i tyle mam nadrabiania w czytaniu no no no ::) ::)

Widzę,że gorąco się robi u wrześniówek i wszystkie chciałyby już urodzić.

Izis no to trzymam kciuki za szybki poród ;)

Isiaczek fajowo, że zabierasz już Kubusia do domku. Gratuluję silnego chłopaczka.

Kangurki Fajnie że Maksiu jest taki grzeczny, tylko pozazdrościć...

Wczoraj wieczorem byliśmy z mężem na pierwszej wizycie u koleżanki, która urodziła dwa tygodnie temu. Jejku jak jak jej zazdroszczę!! Mały taki grzeczniutki, cichutko sobie leżał i wczale nie marudził a ona to już prawie nie ma brzucha... tak swobodnie mogła sie poruszać... ja już też chcę!!!

Wczoraj poprałam sobie wszystkie ciuszki i pościel do łóżeczka i dzisiaj mam zamiar to wyprasować, chociaż już jest po 12 a ja mam takiego lenia.... nie chce mi sie nic robić. :p :p :-[

No ale trzeba wreszcie przestać snuć się po domu i zająć jakąś konkretną pracą. ::)

Marta fajnie, że te okna Ci przyszli wymienić i że masz kogoś do pomocy w sprzątaniu.

Miłego dnia wszystkim życzę :laugh: :laugh:
 
Aniulka to co jej w końcu kupiłaś na prezent dla dzidzi?

Izis zazdroszcze ci ja tez bym chciała, żeby to była kwestia godzin lub dni.

Beacia tez mam bóle bioder ale nie s a tak bardzo dokuczliwe, ale jeszcze trochę i w końcu się wyśpimy na brzuchu, bo tak najlepiej przecież.
 
Biedna Gabi głowa Cie boli pewnie z niewyspania
ja też miałam małą przerwę w spaniu w nocy
syn sąsiada urządził sobie bibę na ogrodzie i wiochę taką puszczał, że moje uszy nie mogły tego znieść - Mambo nr 5, Bana u cygana i inne takie przestarzałe, buraczane kawałki
mąż dał mu pierwsze ostrzeżenie ale nie poskutkowało
drugie już zadziałałao ;D
kochany - poszedł tam i przemówil gówniażowi do rozsądku

chciałam jeszcze, żeby przy okazji tego ich ujadającego wieczniie kundla usunął ;D
no ale nie wszystko od razu ;D
teraz też ta kupa gówna szczeka :p

Marta
no to masz teraz zajęcie, okienka umyć i wszystko do okoła ;D
 
A ja śpię jak zabita. Mechanicznie załatwiam sprawę sikania nocnego i czasem nawet nie pamiętam że odwiedzałam kibelek. Tylko marzę już o sapniu na brzuchu... i o szczupłych nogach... i o wygodnym seksie.... A najbardziej by mały już był na tym świecie.
Wróciliśmy ze spaceru - 2 godziny chodziłam, wczoraj nocne przytulanie z mężem, do tego szczypanie brodawek - już nie znam więcej sposobów na przyspieszenie wyjścia małego. Ale cholera nic się raczej nie dzieje.
Melanie - pracuje w "mediach".

Pozdrawiam.
a
 
woow - i co znamy cie ale o tym nie wiemy ?? :o ;D

Anik ja jeszcze nie wywołuje mojego skarba,
poczekam jeszcze 2 tygodnie a potem będę bardziej aktywna od zawodniczek lekkoatletycznych przed mistrzostwami świata
 
reklama
Grooha kupiliśmy jej takie światełko nocne, które przytwierdza się do ściany obok łóżeczka. Daje bardzo delikatne światło i nie razi w oczy. Wsam raz do nocnego wstawania. Lampka jest w kształcie księżyca. Chyba jej się spodobało

Melanie co Ty masz za sąsiadów??? Jeden chce Cię zadymić drugi ogłuszyć....

Ja też z zasypianiem nie mam problemów, głowa do podusi i lu lu. I od kilku dni, odkąd Mały przekręcił się główką w dół też kilka razy wstaję do kibelka, ale zasypiam od razu. Budzę się około 7. przekręcam się dwa razy z boku na bok i śpię dalej

Jadę zaraz po mojego Kubulka do babci, bo dzwoniła, że płacze, że chce do mamy....
 
Do góry