reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Kangurki ;D

ale masz fajnie z tym syneczkiem
powklejaj nam wzrokowcom jakieś fotki, żebyśmy tez mogły nacieszyć oko :)

bidulki, zapalenie płuc, to nie katar :p
 
reklama
moja tesciowa niestety nie wykazuje najmniejszego zainteresowania malym...moze to i lepiej...
byli raz go zobaczyc jak wyszedl ze szpitala
dostalismy 100 zl
i to wszystko
przez cala ciaze
ani kaftanika ani spiochow ani jednego pampersa
NIC
bylam na nich taka zla ze nawet nie umialam udawac ze wszystko jest w porzadku
w koncu jak sie rodzi dziecko to raczej wszystko sie przydaje
a ta glupia pipa nawet nie pomysli zeby nam cos pomoc
tesc zreszta tak samo
 
co do ciąży to się całkowicie zgadzam z Melanie, lekkie buciki, lekkie ciuszki, dostepnosc warzyw i owocow to bardzo ważne, upał tak bardzo nie przeszkadza, bo przecież sierpień i wrzesień już nie są takie upalne, ja planowałam na początki urodzić na wiosnę, ale to nie wyszło i jestem z tego zadowolona, a w dodatku w czerwcu jeszcze zdawałam ostatnie egzaminy i ze względu na dzidzie wyluzowałam się totalnie, więc i egzaminy zdane na luzie poszły mi lepiej. A dyplom odbierałam z widocznym brzuszkiem i chyba wogóle miałam trochę lżej na tych egzaminach niż inni.
Melanie z tymi genami to rzeczywiście różnie bywa i na to liczę, że coś tam się pomiesza i Mały jeszcze nas zaskoczy.
 
kangurki (co do teściów)
co zrobić ???
nie wkręcaj się, bo szkoda Twoich nerwów

ale ja to sobie tłumaczę tak - mam zajebistego męża i za chwilę będę miała wypasioną córeczkę, więc nie wszystko można mieć na raz ;) ;D

 
Kangurki nie prrzejmujcie sie tesciową najwazniejsze że jesteście razem i się kochacie reszta sie nie liczy ;)
 
grooha ja to podobnie jak ty z tymi egzaminami i w ogóle
ale ja miałam urodzić - tak sobie planowałam - w maju w przyszłym roku
ale jakże niesamowicie się cieszę, że to juuuuuuż ;D
 
Edit to gratuluje rozwarcia jak wchodzi opuszka palca to rozwarcie ponoć na 2cm ::)
Ja jutro idę do gina i mam nadzieję że mnie zbada i powie co się dzieje....
 
Melanie ja już siedzę na spakowanych walizkach do szpitala i NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ. Wytrzymałyśmy ponad 8 miesięcy a te ostatnie tygodnie są najdłuższe w moim życiu.
 
reklama
Do góry