reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Aniulka - no kłuje mnie co jakiś czas ale już w środe zwierze sie lekarzowi ;)

karolinka
dobre masz serduszko ale nie zamartwiaj sie tak, żeby córeczka sie spokojnie rozwijała
wiem.... to nie jest łatwe patrzec jak się komuś źle dzieje a juz zwłaszcza maluszkowi
głupia ta baba i mam nadzieję, że Bóg widzi co ona robi i uratuje to maleństwo przed nią.

Gabi wpadne tu jeszcze wieczorem, więc jak by co, to nie będziesz sama ;) - jesli będziesz miała ochote sie wy... pisać ;D

Mada
Ty już jedną nogą rodzisz ;) jacie ale się emocjonuje - niesamowicie nie moge sie doczekać tego co tu sie będzie działo w godzinie "0" ;D ;D ;D

grooha mnie nie kopie, aż tak bardzo ale czasem pokaże co potrafi - tak od miesiąca czuję, że córcia ma krzepę i dużo energii ;D
jeszcze spac mi pozwala - chyba sie lubi wyspać jak mamusia i tatuś ;D ;D

Byłam dzisiaj z mężem w Toruniu i kupiliśmy co nieco ;D napisze o tym w WYPRAWCE.
U mnie słonko świeci ale nie ma upału jest super ;D
 
reklama
pisz Melanie szybko bo jestem strasznie ciekawa zakupów... Moje łóżeczko już pomalowane, schnie sobie spokojnie. ;) Jutro pora na przewijak i wózek. A ja z niecierpliwością czekam bo za chwile przyjedzie ta dobra duszyczka z ciuszkami. Jestem baaaaaaaaaaaaardzo ciekawa co mi przywiezie ;D ;D

A ja mam dzisiaj też kłócie ale w szyjce ::) ::) nie wiem czy to mały trampolinę sobie zrobił czy to jakieś rozwarcie czy cuć?? Jutro na 19 do doktorka, może mnie czymś zaskoczy?? ;) ;)
 
juz napisałam Aniulka na wątku WYPRAWKA ;)
a Ty sie pochwal co dostałaś - koniecznie !
pokażesz łóżeczko na fotce??
ja pokażę ale jak już ubiorę pościel, czyli we wrześniu ;D
 
Ja też pokażę we wrześniu jak ubiorę. ;D ;D Teraz jest łyse i gołe. Pomalowane na biało.

Jasne, że napiszę co dostałam. Może nawet fotkę wkleję bo pstryknę żeby potem wiedzieć co mam jej oddać ;) ;)
 
oo to nie zła myśl, bo ja też mam całą szufladę od komody pełną ciuszków od psiapsióki
dzięki Aniulka za pomysł ;)

Gabi nie ma.... :(
no to zmykam :)

dobrej nocki ciao !
 
Moje Drogie, przepraszam, ze nie pojawialam sie tak dlugo, ale w zeszla srode urodzily sie moje coreczki ;D Bylo troche dramatycznie, ale pamietac chce tylko dobre chwile. Najwazniejsze, ze mamy dwie corki. Natalia urodzila sie o 13:49, a Majeczka o 14:09. Natalie urodzilam naturalnie, natomiast Majeczka przyszla na swiat poprzez cesarskie ciecie. Niestety sa jeszcze za malutkie, aby wrocic ze mna do domu, wiec najblizsze tygodnie spedza jeszcze w szpitalu :mad: POnizej podaje link do stronki, na ktorej znajduja sie 2 zdjecia moich slodkich babli ;D
http://hypnotizingfreaks.prv.pl/

Pozdrawiam goraco, wybaczcie, ale wiekszosc czasu spedzam u dziewczynek w szpitalu, nie mam wiec zbyt wiele czasu.
 
Aniabania gratuluje Ci z całego serca,życze , aby dziewczynki jak najszybciej zdrowe i mocne były z Wami w domu!
dziewuszki słodziutkie!!!!!!
 
Aniabania GRATULACJE!!!!
Ależ słodzinki te Wasze córeczki! nie mogę się na nie napatrzeć! Śliczniutkie!
Jak sobie wyobrażam że jedna taka mała jest we mnie to aż mi się chce płakać ze szczęścia.
Ta pierwsza fotka od lewej jest z Natalką a ta druga z Mają? Naprawdę przepiękne są! Strasznie Ci zazdroszczę że masz je już przy sobie, że możesz przytulić i pocałować!
Serdeczne gratulacje raz jeszcze i pisz do nas o swoich dziewczynkach jak znajdziesz chwilkę.
 
reklama
Do góry