reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Coś chyba forum znowu siada. 3 razy chciałam wysłać wiadomośc na foto september i mi się wyłączyła strona.... ::) ::)

Chciałam Wam powiedzieć, że spotkało mnie dzisiaj coś miłego. :)

Zadzwoniła do mnie stara koleżanka z pracy, z którą już od dawna nie miałam styczności. Zapytała czy nie chciałabym od niej ciuszków po jej synku, który w październiku będzie miał roczek.. Jutro przyniesie mi całą torbę kaftaników i śpiochów.... Fajnie co??? ;D ;D Jednak są jeszcze na tym nędznym świecie dobre dusze.

Trochę poprawiła mi tym telefonem humor ale nadal mam doła jak Rów Mariański... :p :p
 
reklama
moj brzusio dzisiaj jest straszny czasami mam juz go serdecznie dosyc cały czas jest twardy jak skała a maluszek sie cały czas wierci i to mnie troche boli mam wrazenie ze on obraca sie głowa w dol
 
Melaniu ja juz kupiłam płyn do płukania Global i to w nim bede płukała ciuszki dla Mikołaj
tylko narazie mam lenia i naewt niewiem jak ja mam sie za to zabrac
 
dziękuję za sugestie dotyczące płukania ciuszków :)
Aniulka - zapytam o ta przepuklinę ::)
ja też chodzę ciągle jak bomba zegarowa, a to tylko i wyłącznie z powodu KUPY :p >:D >:D >:D >:D >:D
ta świna działa na mnie okrótnie - pier... pasożyt, stara baba bez elementarnych zasad wychowania,
brudas, śmierdziel, kupa gówna, śmieć jeden
#$^&^(&^%%$%$#%$@#@$#@$#@#@@ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ooooo juz mi lepiej ;D


Ineczka ten fajny film wojenny, to był BYLIŚMY ŻOŁNIEŻAMI - polecam

a teraz będę oglądała ALI - o Muhammedzie Alim

Gabi a Ty bierzesz cos na te skurcze?
 
hej
ja też chodzę podminowana, dobrze ,że jestem w domu tylko z Igorem!
nie mam sie z kim kłócić :mad:
bylam w piątek z Igorem u lekarki, ma stan zapalny w buzi, bo wychodzi mu nowy ząb.
lekarka przypuszcza,że od tego jest powiększony ten węzeł. dostał maść i płyn do płukania ust
mam nadzieję ,że pomoże
wieczorem musiałam kupić sobie kawę Inke
cały dzień za mną chodziła, wypiłam 2 kubki- super mi smakowała.
zapowiadają straszne deszcze na jutro u nas ::) ::) ::)
co do płukania ciuszków- ja nie używałam płynu przy Igorze, tylko sam Jelp
teraz spróbuje dzidziusia, tak go wszyscy chwalą
a płyn sama nie wiem, może jest jakiś dla maluszków?????
sprawdzę w sklepie etykiety!
Melanie współczuje samopoczucia,mnie tak bolało chwilę temu pod żebrami z prawej strony.tylko leżenie pomagało, ale chwilowo nie boli(odpukać).musisz więcej leżeć!!!!
Gabi przydałaby się No-spa na te skurcze,
mój maluszek coś leniwy ostatnio, mniej się rusza
ale dzisiaj poraz pierwszy miał czkawkę, odczuwalną dla mnie, smiesznie drgał cały brzuch.
Aniulka fajnie jak spotka człowieka ( szczególnie teraz)coś miłego.
miłej nocy życzę
 
HEJ,HEJ widzę że wszystkie mamy jekies problemy mnie wczoraj wieczorem dopadło straszne rozwolnienie męczyłam się północy i kuł mnie brzuch.Teraz rano znowu musiałam sie załatwić :p wziełam węgiel i mam nadzieję że mi przejdzie.A wogóle to grozne jest rozwolnienie w ciąży? :(
 
hej Izis!
nie wiem czy rozwolnienie jest groźne w ciąży, napewno bardzo Cię to osłabia.
pisałaś kiedyś że bierzesz żelazo, może dlatego?
wiem z autopsji, że trzeba je zażywać między posiłkami, a jeżeli jest żle tolerowane to zaraz po jedzeniu.
musisz o tym powiedzieć lekarzowi!
może trzeba zmienić lekarstwo, a może coś zjadłaś nie tak i żołądek się oczyszcza.
biegunka może być sygnałem zbliżającego się porodu ale jeszcze czas!
nie wiem co Ci poradzić
 
No i niestety dostałam @ wczoraj :mad: Nie ma dzidzi :( No trudno! Będziemy starać się dalej... Może zobaczę teraz tą drugą kreseczkę tak jak Melanie mówiła we wrześniu i też będę wrześniówką :) Test będę robić pewnie 1 września, w dzień kiedy miał się Aruś urodzić :( Może to jednak będzie szczęśliwy dzień? Bardzo bym chciała...
 
reklama
Ines bedziemy trzymały kciuki zeby nastepnym razem sie udało a tym czase zazdroszcze Ci troche tego starania sie to taka przyjemna sprawa

Melaniu jak do tej pory to nic na skurcze nie brałam lekarz mi nic nie przepisywał tylko kazał lezec ale tym razem zaczne łykac No-spe skoro mam skurcze w nocy a w nocy przeciez leze dzisiaj w nocy tez mnie dopadły cztery takie w miare delikatne

miłego dnia zycze wszystkim wrzesnióweczką

ja napewno takiego nie bede miec bo czeka mnie zaraz wizyta w bardzo nie przyjemnym dla mnie miejscu i bede musiała zrobic bardzo nie przyjemna dla kogos rzecz ale nie zawracam wam głowy takimi ciezkimi sprawami na tym forum ma byc wesoło i przyjemnie
 
Do góry