reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

witam

wczoraj wrociłam do domku

chciałam do was napisac ale forum mi nie działało

odpoczełam sobie bo dzieciaków kuzynek nie było, razem ze swoimi rodzicami wybrali sie na wczasy tak wiec nawet im nie porobiłam zdjec

ale zeby na watku ze zdjeciami nie było tak smutno to zaraz cos tam powklejam
 
reklama
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI! Wróciłam!!! Tęskniłyście?? bo ja barrrrdzo. ;) ;)

Nie da się wszystkiego nadrobić bo troszkę naskrobałyście. Ale widzę że spokojnie u nas przez ten tydzień było :)

Nie ma wieści od Karoliny i Kangurków?? Ciekawa jestem co u nich

Melanie spóźnione życzenia z okacji rocznicy ślubu. Sto lat w zdrowiu szczęściu i miłości dla Ciebie i Twojego Męża :laugh: :laugh: Zeby Wasza miłośc zawsze kwitła a Paris tylko ją jeszcze pogłębiła.

Gabi fajnie że już dobrze się czujesz. Mam nadzieję że fajnie spędzasz czas z Tatą bo z tego co poczytałam masz bardzo dobry kontakt z Nim.

Kociak widzę że Ciebie też ciągle nie ma na forum. Ciekawe co u Ciebie ciekawego??

Beacia Gratuluję wymarzonego synka. Odpoczywaj dużo jak doktorek zalecił, a przeprowadzką się nie martw, na pewno zdążysz.

Asiunia Tobie też synkla gratuluję ;)

Ineczka widzę że Ty już na dobre szykujesz się do szpitala bo torba spakowana.... :)

Witam też nową wrześnióweczkę. Wpadaj często i dziel się nowinami

Ines może jeszcze nic straconego, może ten test nie powiedział Ci prawdy... Ja dalej trzymam kciuki ;) ;)

Nie wiem czy wszystkie przywitałam, jeśli którąś ominęłam to proszę o wybaczenie, wszystkie was witam gorąco i pozdrawiam.

Poczytałam też że Wam strasznie puchną kończyny i stwierdzam, że jestem szczęściarą bo nioe spuchłam ani troszeczkę!! ;D ;D Nawet obrączkę noszę a mam ją dosyć ciasną :)

Spędziłam super wakacje, wymoczyłam się w rzece, przeżyłam zarąbistą burzę, która trwała pół nocy a ja spałam w namiocie, pobyczyłam się za wszystkie czasy, no i dorobiłam się paru rzeczy brakujących do wyprawki ;D ;D ;D
Upały przeżyłam i teraz cieszę się że jest chłodno i od rana leje

Poszukam jakiś fotek i coś tam wkleję zaraz na september ;D ;D
 
Ineczka fotki już są na foto ;)

Ale chciałam Wam jeszcze pokazać na jakim pustkowiu byłam. Wkleję kilka fotek tutaj z widoczkami jakimi napawałam się przez ten cały czas

516fk.jpg

527hn.jpg

539ge.jpg

549bg.jpg

557xf.jpg

567tj.jpg
 
A wiesz. że z tymi obrazkami to super pomysł!! Mam jedną długą ścianę całkiem "gołą" i cały czas się zastanawialam co by na niej powiesić. A mąż tych widoczków napstrykał... już z samych zachodów słońca mogę niezłą serię zrobić ;D ;D ;)
 
Hej co się dzieje dziewczyny?????? Dlaczego tu tak cicho?? Ja wróciłam a Wy powyjeżdżałyście, czy co??? A może przeniosłyście się na inne forum?

A ja tak za Wami tęskniłam :( :( :(
 
Hej Aniulka!
witam Cię serdecznie!!!
widzę po zdjęciach, że bawiłaś się dobrze i odpoczełas sobie ;D
wiesz wieczorami i czasem rano są problemy z wejściem na forum
może dlatego tak cicho
wczoraj jak miałam trochę czasu to nie mogłam strony otworzyć'
wkurzało mnie to baaaaaaaaardzo
 
reklama
Heeeeeeeej Aniulka ;D ;D ;D ;D ;D ;D
No własnie, modernizują forum, więc ciągle jakieś "zakłucenia" ;D są

suuuper, że juz jestes i super, że wypoczęłaś a te widoki - rany ale spokój - marzenie ::)
uwielbiam takie oazy spokoju :)

Zabiaram się teraz za oglądanie CZEGO PRAGNĄ KOBIETY

Ineczka skorzystam z Twojego spisu rzeczy, które pojadą z Tobą rodzić ;)
 
Do góry