reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witam:-)

wpadlam na chwilke ale poczytac nie mam sily...jak jutro bede miec neta to poczytam a jak nie to dopiero spotkam sie z Wami za jakis czas....zmieniamy operatora a 3 lipca wyjezdzamy wiec nie wiem kiedy uda nam sie to wszystko pozalatwiac...:-(
strasznie duzo sie u nas dzieje:-(Jula juz nie goraczkuje...ale bylo masakrycznie...wyladowalismy w szpitalu...JUla przechodzi bardzo ciezko nietypowa ospe -nie ma babli...ma za to mnostwo miniaturowych krosteczek...chyba nie ma miejsca na jej ciele ktore nie jest w krostkach...dzis bylam na kontroli i znow mamy sie pokazac za 7 dni.

kombinuje jak moge z opieka do JUli bo od jakiegos czasu pomagam w pracy bratu i przy okazji zarabiam troszke pieniedzy:-)jest ciezko...ale jakos do przodu:tak:

jeszcze tylko 2 tygodnie i mamy urlopik...a pogoda musi byc...marza mi sie kapiele,sloneczko i nic nie robienie:cool2:ale jak to bedzie to sie dopiero przekonamy...

Martusia
kochana sliczego masz synusia...jeju ale super ze juz Alanek jest z Wami ...caly tatus:tak::-)

zmykam spac...wiec albo do jutra albo do niedalekiej przyszlosci mam nadzieje:-)
 
reklama
Asiu,biedna Juleczka,kurcze,ze tez Ona musi przechodzic tak ciezko ta cholerna ospa :-(....ale juz zapasem urlopik wiec troszke odpoczniecie sobie :tak::-);-)......

Miłego.........
 
Witam:-)
no ja mam dzis troche rozbiegany dzionek:sorry2: zakupki sprzontanko:shocked2: jedna szwagierka na porodówce:tak: druga tez w szpitalu bo jakis wirusek dorwał:-( a jeszcze jedna u Nas nocuje:tak:
pranko zrobione obiadek wszamany i jest si :-p:-)

Martusiu no jeszcze raz Gratki . Alanek słodki :tak: a poródu zazdroszczę bo w porównaniu do mnie miałaś szybki :sorry2:
Sandrusia bedzie powili sie oswajać i wszystko bedzie jak trza:tak:

Aniu wow Portugalia ach też bym sie wybrała:rolleyes2:

Joasiu boszeee jak mi szkoda Julci niech juz to wszystko ją łapie odpuściło wkońcu :shocked2:

Edytko hi hi lubię jak dzieciaczki nazywają po swojemu lub śmiesznie przekręcają wyrazy:-D u mnie Kordian jakoś mało mówny :confused: po japońsku nadal :confused: Dominika i Remi bardziej wygadani juz byli:shocked2:

Kasiula no trzymam kciuki coby dzidzia się wykluła ;-):tak:





 
Hej laseczki :-).......weekendowa cisza :tak:;-)....

Ja sie nadal kulam ;-) noc koszmarna,brzuchol tak twardy,zoładek normalnie myslałam ze mi rozsadzi i do tego pierwszy raz w zyciu zajeb....skórcze łydek :szok::no::szok:....ja chce juz!!!!!!!! Teraz juz zaczynam odliczac,a co tam, rowne 3 tyg-21 dni :-):tak:;-)...

A weekend spedzilam na działeczce,odpoczelam troszke az mnie tylek bolał od siedzenia i nie moglam sobie znalezc dobrej pozycji ;-)....rano wstalam przed 8 i ni ma wody :angry::angry::angry:robia cos od miesiaca ale zawsze byla albo ciepla albo zimna a dzisiaj echhhhoooooo........

Pozdrowionka :-):-):-)
 
Witam:happy2:
no melduje sie Kasiu;-)
mam lekkiego nerwa na sasiadke :wściekła/y:już 2 artki w drzwiach miałam ze skargą i jeden domofon że dzieci spać powinny o 22 bo cisza nocna i żeby w dzień po wszystkich opkojach nie biegały:wściekła/y: no idiotka jakas za pierwszy razem przyznaję że dominisia nie spała i wesoło biegała ale reszta to przesada:wściekła/y:
jeny jestem ciekawa kiedy ta moja biedna szwagierka urodzi:-( już 3 razy cofali już z porodówki na patologie:-(trzymajcie kciuki może dziś sie uda;-)
tak ogólnie jest oki nawet pogoda sie poprawiła:-)
jak mały z drzemki sie obudzi to mykamy do banku i na spaceros:-)

Wszystkim Miłego Dzionka:-)
 
Oki :-) Jolka odmeldowana........;-)

Co za babsztyl....ale boi sie osobiscie powiedziec i ratuje sie kartkami i domofonami ;-)zawsze przesadzaja,spokój mieli i teraz nagle dzieci nad glową i problem :szok:....wspołczucia takich sasiadów....mialam tez kiedys takich upierdusów jak bratankowie byli mali,stare marudy,wrrrrrr....

Trzymam kciukasy za szwagierke,nerwa ma pewnie :szok::szok::szok: oby juz w koncu bylo po wszystkim!!!!

Miłej nocki :-)
 
Hej :-):-):-)

I jak tam Jolka,co u szwagierki,ruszyło sie cos????????

Ja mam taki twardy brzuchol ze normlanie oddychac mi ciezko,litosci :szok::szok::szok:........pogoda u mnie dzis rewelka jak dla mnie :tak:;-) zero slonka...spadam na zakupki.....do miłego :-):-):-)
 
Witam :happy2:
pogoda do D....
zaraz ide łobiados robic bo kapłam sie dopiero która godzina:szok: a ja nic prawie nie zrobiłam:sorry2:
niestety szwagierka jeszcze meczona co 2drugi dzien dostaje oxy:baffled: paranoja :-(
dziś idę do lekarza załatwić zwolnienie dla urzędu pracy jestem ciekawa czy mi wystawi :sorry2:
dobra mykam zarałko tworzyć :-p
 
reklama
Do góry