reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Hej...

Martuś, aż z ciekawości wygrzebałam Hanki zdjęcia usg :happy:i w 31 tygodniu ważyła 1421g...czyli w 34 pewnie z 1500g. ( waga urodzeniowa 3220 i 55 cm długa) Wydaje mi się, że twój synek waży jak najbardziej ok :tak:. Do rozwiązania jeszcze trochę czasu i z pewnością zdąży nabrac ciałka. Poza tym pomiary usg nie są dokładne. Ile razy zdażało sie , że lekarze mówili, że dzidziuś będzie miał ok 3 kg, a potem okazywało się, że biedna mama rodziła 4 kg bobasa :tak:. Ja tam bym się cieszyła, że dziecko jest mniejsze :sorry:. Potem nadrobi :-D

Kasia, miłych zakupków. Ale mi się zachciało takich świeżutkich truskawek z ryneczku :rolleyes2:

Asia, sesja zdjęciowa malarska juz jest :tak:
Wieczorem wstawie trochę mojego ogródka .
 
reklama
Dzien dobry

Witam sie w poludnie ;-)
Usprzatnelam domek, zaraz wstawiam obiadek, szykuje sie i zmykam na dworek.
Sandra zakatarzona i dzis w nocy wyladowala w naszym lozku bo nie chcialo mi sie latac co chwile do niej z chuseczka w reku. Maluszek tak sie krecil, ze i tak co chwile musialam wstawac i do kibelka latac na siusiu. Noc przerywana to potem spie do 10 ;-)

Kaaasiula
tak sobie pomyslalm wlasnie wczoraj ze Sandra urodzila sie z waga po tatusiu 3550gr, to synus pewnie bedzie mial wage mamusi 3300gr :-)
Wczoraj sie troszke pomartwilam, ale juz mi przeszlo. Najwaznejsze, ze rosnie zdrowo :-) Bedzie mi latwiej urodzic mniejszego bobaska ;-):-)

Kinus to Haniulka malutka byla, ale ladnie nadrobila wage :tak::-)

Milego dnia zycze
 
Hello

Musze się wziąsc za chate a tak mi się nie chce :angry:
Matt spi to choc podłogi przelece....

Martusiu ja tam nie wiem ile Matt i Antek ważyli w 34 tygodniu :eek:
Pamiętam,że Antek w 30tc miał 1600.
A urodził się z 3420 tylko 8 dni po terminie.A Matt 3200 ale na 8 dni przed terminem.Tak więc gdyby wytrwał do czasu urodzenia Antka czyli 16 dni to pewnie by mial brachola wagę a może i wiekszą :tak:
Po tatku żaden nie poszedł bo miał 2800 a ja 3500.Choc teraz po tatku nie widac,że miał taką wagę urodzeniową :-D:-D:-D

Kinuś w końcu zobaczę Twój ogród.Jupi :laugh2::laugh2:
Ja jak byłam u taty to troszkę się narobiłam w ogrodzie.Nawet ogródek eksperymentalny założyliśmy z nowalijkami :rofl2:
Nigdy tego nie robiliśmy ale widziałam przed wyjazdem,że rzodkiewka już kiełkowała :tak:
Postawiliśmy pergole,posadziliśmy kwiatuszki a przy pergoli rożę.Tylko nie przycieliśmy jabłonek ale je się przycina na jesień i mama chyba o tym nie wiedziała.
No ale ogród zaczyna ładnie wyglądac :-)

U nas dzieci nie dostały nic na zajączka bo takiego zwyczaju nigdy u nas nie było,a poza tym pojechałam do taty goła i wesoła,no ale sytuacja mnie zmusiła :sorry:

Jaka pogoda w Polsce?
Tutaj pada i jest zimniej.A przez cały mój pobyt w Pl było pięknie i ciepło :baffled:

Dobra.Może się zmuszę do mycia tej podłogi.
Odpuściłam sobie ze sprzątaniem na prośbę męża bo nie mógł znieśc mnie wiecznie latającej i teraz nie mogę sobie poradzic z domem.Serio.
Już wolałam jak w sobie powera znalazłam,posprzątałam i miałam później spokój.A teraz wybiłam się z rytmu i w domu jeden wielki sajgon.
Już mu dziś zapowiedziałam,że wracam do starych nawyków ale ma mi oddac mojego powera spowrotem :laugh2::laugh2::laugh2:
I muszę go troszkę poustawiac bo jak mnie nie było przez miesiąc nawet prania nie zrobił tylko swoje prał a nasze sprzed wyjazdu dalej w koszu :angry:
A jego tłumaczenie mnie wpienia.Bo on nie sprzątał bo tak strasznie za nami tęsknił :szok::baffled::angry:
Fak :wściekła/y:
 
I muszę go troszkę poustawiac bo jak mnie nie było przez miesiąc nawet prania nie zrobił tylko swoje prał a nasze sprzed wyjazdu dalej w koszu :angry:
A jego tłumaczenie mnie wpienia.Bo on nie sprzątał bo tak strasznie za nami tęsknił :szok::baffled::angry:
Fak :wściekła/y:

Anineczko, powalający argument :-D:-D:-D...ja bym wybaczyła :-D

a wiesz, może i lepiej , że waszych ciuszków nie prał :sorry:, kto wie jak by dzisiaj wyglądały :szok::-D..

Ania, a mój ogród, to taki dopiero rosnący...żaden busz :sorry:...

No lecę dalej do roboty ;-)
 
Cora jezdzila na rowerze i skakala na skakance a mamusia siedziala na krzesle z kawka w reku :-D:-D:-D Super :-D tak moge codziennie ;-)

Zakupilam dzis sobie 3 opakowania truskawek mmmmmniam :-D:-D
I cale pudelko lodow :-):-):-) ALe bedzie obrzarstwo wieczorkiem ;-)
Marta, "chuda i długa"...tak zawsze mówiła moja ginekolożka na usg :tak:
Sandra ile cm miała jak się urodziła ?
A teraz jakie ma "wymiary " :happy: ?
Sandrusia miala znow dlugie nozki :-) Synus tez ma miec dlugie nozki :tak:No nic zobaczymy :-)

Sandra wazyla 3550gr i miala 56cm.
Ja mialam 3300gr i 52cm
A Przemek 3500gr i 62cm

Teraz Sandrusia wazy 15kg i kupuje ubranka na 104/110cm. Bluzeczki moga byc mniejsze a spodnie to czasami na 5 latek juz kupujemy. Dlugie nozki nadal zostaly ;-):-)

Anineczko dzieki za odpowiedz :-)
Fajna wage urodzeniowa mieli Twoi synkowie.
Moj maluszek tez pewnie gdzies tyle bedzie wazyl.
 
Marta,no i widzisz ze wszystko w jak najlepszym porzadku,dzidzia ma wage dobrą i zgadzam sie a z tym ze pewnie im mniejsze to lepiej rodzic a potem to malenstwo raz dwa nadrobi....spokojnie :tak:;-):tak:....

Anineczko,no mąż Cie chyba powalił na kolana tym tekstem na temat prania i ogolnie,dobre :-D:tak::-D ale tez bym wybaczyła :-)...

A truskawki tez mam,mniam,mniam,mniam :-) i bede zara jadla a reszte na rano se zostawie :-)...wiec Martusia rowniez i Tobie zycze smacznosci :-);-):-)....

Zycze spokojnej nocki...........
 
Dzien dobry:-)mamy piekny sloneczny dzien....jak ja to lubie:laugh2:


Witam

Bylismy dzis na wizycie u lekarza i USG.

Nic nie odpadlo, potwierdzone dalej jest SYNUS :tak::-D
Serducho bije jak dzwon. Widac bylo jak serduszko pieknie pracuje :-)
Wyniki badania krwi i moczu w porzadku.
Cisnienie 110/70
Nie mam opuchnietych rak ani nog. Z Sandra juz mi sie zaczynaly opuchniecia.
Dowiedzialam sie wszytskiego czego chcialam o szpitalu, w ktorym bede rodzic i co robic w razie porodu.
Dzidzius lezy glowka w dol i dobrze mu w takiej pozycji ;-)
Waga malenstwa to 2kg. Lekarka powiedziala, ze wszystko w porzadku mam sie nic nie martwic ale dzidzius maly. Kurcze no i wlasnie sie martwie, ze taka niska waga. Sandra w 29tc wazyla 1860gr, a w 35tc wazyla 3060gr. Lekarka powiedziala, ze byla duza. Sama nie wiem co myslec.
Dziewczyny pamietacie jaka byla waga waszych pociech w okolo 34tc.

Martusia
wlasnie sprawdzilam na usg z 22,08,05 (termin porodu mialam na 26 wrzesien05)iz biometria skorelowana odp 34 hbd,masa plodu2396+/-359g,natomiast 2 dni przed planowana cc czyli 6,09,05 na poczatku 37tc JUla miala wazyc wg usg 2900-3000g a urodzila sie dwa dni pozniej i wazyla 2870...wszystko na pewno jest wpozadku z Twoim synkiem,super ze ulozony jest juz glowka w dol...Jula przy pierwszym opisanym przezemnie usg byla ulozona w polozeniu skosnym,ale u mnie bylo wszystko jedno jak bedzie ulozona bo cesarka planowana i wyczekiwana...kurcze zaraz to juz bedzie 4 lata jak rodzilysmy:szok:szok ale ten czas leci tylko patzrec jak dzieciaczki pojda do szkoly....masakra:-(

Asia, sesja zdjęciowa malarska juz jest :tak:
Wieczorem wstawie trochę mojego ogródka .

Kinus sliczne zdjecia,Hanulka radosna i bardzo tworcza:tak:Juli nie pokazywalam bo zaraz chcialaby pomalowac tak jak Hania a u nas to ciezko ztym by bylo..hihihi.
Wczoraj bylam w auchanie ale tych gabeczek juz nie bylo:-(

Dzien dobry

Witam sie w poludnie ;-)
Usprzatnelam domek, zaraz wstawiam obiadek, szykuje sie i zmykam na dworek.
Sandra zakatarzona i dzis w nocy wyladowala w naszym lozku bo nie chcialo mi sie latac co chwile do niej z chuseczka w reku. Maluszek tak sie krecil, ze i tak co chwile musialam wstawac i do kibelka latac na siusiu. Noc przerywana to potem spie do 10 ;-)

Martusia Ty to pracowita jestes..podziwiam:-)ja do tej pory wstaje w nocy ze dwa razy na siusiu,ale super ze Sandrunia pozwala Ci odespac bo u nas Jula zrobila sie porannym ptaszkiem i dzis np pol godziny przed czasem wstawania wstala:szok:a o ktorej Sandrunia chodzi spac:confused:

Hello

Musze się wziąsc za chate a tak mi się nie chce :angry:
Matt spi to choc podłogi przelece....

Martusiu ja tam nie wiem ile Matt i Antek ważyli w 34 tygodniu :eek:
Pamiętam,że Antek w 30tc miał 1600.
A urodził się z 3420 tylko 8 dni po terminie.A Matt 3200 ale na 8 dni przed terminem.Tak więc gdyby wytrwał do czasu urodzenia Antka czyli 16 dni to pewnie by mial brachola wagę a może i wiekszą :tak:
Po tatku żaden nie poszedł bo miał 2800 a ja 3500.Choc teraz po tatku nie widac,że miał taką wagę urodzeniową :-D:-D:-D

Kinuś w końcu zobaczę Twój ogród.Jupi :laugh2::laugh2:
Ja jak byłam u taty to troszkę się narobiłam w ogrodzie.Nawet ogródek eksperymentalny założyliśmy z nowalijkami :rofl2:
Nigdy tego nie robiliśmy ale widziałam przed wyjazdem,że rzodkiewka już kiełkowała :tak:
Postawiliśmy pergole,posadziliśmy kwiatuszki a przy pergoli rożę.Tylko nie przycieliśmy jabłonek ale je się przycina na jesień i mama chyba o tym nie wiedziała.
No ale ogród zaczyna ładnie wyglądac :-)

U nas dzieci nie dostały nic na zajączka bo takiego zwyczaju nigdy u nas nie było,a poza tym pojechałam do taty goła i wesoła,no ale sytuacja mnie zmusiła :sorry:

Jaka pogoda w Polsce?
Tutaj pada i jest zimniej.A przez cały mój pobyt w Pl było pięknie i ciepło :baffled:

Dobra.Może się zmuszę do mycia tej podłogi.
Odpuściłam sobie ze sprzątaniem na prośbę męża bo nie mógł znieśc mnie wiecznie latającej i teraz nie mogę sobie poradzic z domem.Serio.
Już wolałam jak w sobie powera znalazłam,posprzątałam i miałam później spokój.A teraz wybiłam się z rytmu i w domu jeden wielki sajgon.
Już mu dziś zapowiedziałam,że wracam do starych nawyków ale ma mi oddac mojego powera spowrotem :laugh2::laugh2::laugh2:
I muszę go troszkę poustawiac bo jak mnie nie było przez miesiąc nawet prania nie zrobił tylko swoje prał a nasze sprzed wyjazdu dalej w koszu :angry:
A jego tłumaczenie mnie wpienia.Bo on nie sprzątał bo tak strasznie za nami tęsknił :szok::baffled::angry:
Fak :wściekła/y:

Aniu chlopcy mieli super wage urodzeniowa....a z tym powerem to bym sie tak nie spieszyla..;-)no chyba ze faktycznie brud wokolo to moze troszke bym posprzatala;-):-Da stwierdzenie melza powalajace..ma chlopak poczucie humoru:-D;-):-)a i gratuluje zmiany decyzji odp organow i ze kasiorka bedzie...super pokazna sumka,na pewno sie nie zmarnuje:tak:


Cora jezdzila na rowerze i skakala na skakance a mamusia siedziala na krzesle z kawka w reku :-D:-D:-D Super :-D tak moge codziennie ;-)

Zakupilam dzis sobie 3 opakowania truskawek mmmmmniam :-D:-D
I cale pudelko lodow :-):-):-) ALe bedzie obrzarstwo wieczorkiem ;-)
Sandrusia miala znow dlugie nozki :-) Synus tez ma miec dlugie nozki :tak:No nic zobaczymy :-)

Sandra wazyla 3550gr i miala 56cm.
Ja mialam 3300gr i 52cm
A Przemek 3500gr i 62cm

Teraz Sandrusia wazy 15kg i kupuje ubranka na 104/110cm. Bluzeczki moga byc mniejsze a spodnie to czasami na 5 latek juz kupujemy. Dlugie nozki nadal zostaly ;-):-)

Martusia JUla teraz wazy ok 16 kg a ubranka nosi tez na 104/110/116 ,spodnie podobnie jak u Was czasem zaklada na 5 a nawet 6 latek,wszystko zalezy od firmy :tak:widze ze Sandrunia rodzicow przebila wagowo:-Dale zakupy smaczne zrobilas...u nas niedlugo zacznie sie sezon truskawkowy bo te co sa teraz to jeszcze nie jest to..bo importowane,przerosniete choc ladnie wygladaja.


Jula w przedszkolu :-)
zaraz zmykam do wanny i jade do siostry wiec milego dnia:-)

Jola hoop hoop co tam u Ciebie:sorry:

Luleczko meldowac sie prosze i pisac,pisac co u Was:tak::sorry:

Edytka i Karioka zapracowane ale tez odezwijcie sie :sorry:
 
Hejka,

Asia, jak będę w weekend w Auchanie, to zobaczę czy mają jeszcze te gąbki i mogę ci je kupic, ja chcesz :tak:...Nie pamiętam ile moje kosztowały :dry:...chyba były nawet w jakiejś promocji...no, ale chyba drogie raczej nie będą :happy:

Moja Hanelka waży raz 15 raz 16 kg, więc pewnie coś pomiędzy :-). Spodnie i bluzki nosi raczej na 104, ale sukienki, spódniczki, kurtki kupuję na 110

Uciekam, bo dzisiaj Jacko wraca i trzeba trochę chałupkę uładzic ;-)
 
reklama
Hello
Ciekawe ile wrześniowe chłopaki ważą.Nie ma ich za wiele,ale może się Karioka i Edzia wypowiedzą :confused:
Mój sumo waży 20kg :-D
Nawet ostatnio lekarka się dziwiła bo nie wygląda na grubaska ;-)
Ma co prawda grube uda i cycuchy :eek::laugh2::laugh2::laugh2:
A ciuchy nie wiem jak rozmiarowo....kupuje mu na 4 lata a to chyba 110 :sorry:
Rozmiar buta to 27 :tak:

Właśnie dobiega końca sprzątanie pokoju dziennego.Mam stanowczo za mało półek i wszystko jest poupychane :wściekła/y:
A wieszac nie możemy,bo nie możemy robic dziur w ścianach.

Teraz młodszy poszedł spac,Antek coś kombinuje w swoim pokoju a ja idę zupkę wstawic :tak:
Nie omieszkam się pochwalic co wczoraj dostałam od męża :rofl2:
Samsung Ultra Touch S8300 oficjalnie - Gadżetomania.pl - gadżety, nowości techniczne, nowości technologiczne, nowości komputerowe
 
Do góry