reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witam.
Już po weekendzie.Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u naszych przyjaciól w Galway.
Dziś poniedziałek :baffled:
Ehhh coś Mateuszek nie może usnąc na drzemce :sorry:
Miłego poniedziałku.

A u nas spadł ŚNieg :szok::szok:
 
reklama
Hej :happy:,

U nas też spadła śnieg. Wczoraj napaliliśmy się na lepienie bałwana, ale niestety...lepić sie nie chciał :baffled:. Za to poszliśmy na sanki :tak:
Weekend przeleciał, bo mieliśmy gości, a w dobrym towarzystwie czas płynie szybciej...

ZAstanawiam się , co u innych wrześniówek :dry:.POd ziemię się zapadły, czy jak :sorry2:
Mam nadzieję, że na wiosnę nastąpi ożywienie i nasze niedżwiadki wreszcie obudza się ze snu zimowego :happy:

No, zbieram sie po Hankę ...

Buziaki
 
Witam:-)
u nas oki:sorry2: co do dzieciaczków najstarszy se pobimbał ale do pionu już wyprostowany :-p zobaczymy na jak długo:sorry2: Korduś lekko zagilony ale mam nadzieję że mu przejdzie :tak: Domcia och kobitka mała od wczoraj ma wizje damulki i się maluje :szok: jeszcze troche i będzie po malowidłach tyle tego na sobie kładzie:baffled::-p:-D
macie jakies pomysła na Walentynki? bo mojemu nie wiem co dać bo ja w samej wstążce to chyba już oklepane hi hi:-p:-D

Wszystkie tulkam i życzę Miłego Dzionka:-)
 
Witam

Jestesmy od piatku u tesciowki i posiedzimy jeszcze do czawrtku. Coprawda mialysmy wrocic wczoraj ale dobrze nam tu to siedzimy jeszcze troszke :tak:

Wczoraj byklam Misiako z Majeczka :-) Laseczki sie pobawily a my poklachalysmy. Bardzo szybko czas zlecial.

W ten weekend jade do rodzinki a kolejny weekend mam umowiony z Koreczkem i Darunia :tak::-)

Anineczko i jak Ci bylo w PL. Chcialabys jednak wrocic juz na stale do ojczyzny :confused:
Mnie tam sie nie spieszy ;-)

Jolu moja tez sie maluje i stroi :tak::-) Ostatnio uwielbia korale, lancuszki i bransoletki :-)
Te dziewczynki tak maja :tak::-)

Trzymajcie sie
Pozdrawiam :*
Do zas ;-)
 
Martuś, pozdrów dziewczyny :tak:!!!Fajnie, że mieszkacie na tyle blisko, że możecie się spotkać :happy:


Jola
, moja Hanelka też strojnisia. Jak gdzieś wychodzimy, to każdego pyta jak wygląda i oblookanie w lustrze obowiązkowe :-D
Ostatnio w H&M przykleiła się do stoiska ze spinkami i koralami. Dopiero jak kupiłam jej to co chciała, mogłyśmy zwiedzać inne działy :sorry2:. Na szczęście w innych sklepach tak nie ma...puściłaby mnie z torbami ;-)

Co do Walentynek, to jutro wyszperam jakieś fajne pomysły :cool2:
 
Hello
Wczoraj było chyba apogeum śniegu.Drzwi od domu nie mogłam otworzyc bo tutaj nikt chodników nie odśnieża.Jechaliśmy na zakupy i 800 m jechaliśmy 20 minut tak więc zawróciliśmy.A wieczorem maż jechał do klienta 3 godziny...a dystans 18 km :szok::-D
Auta w rowach,tiry w rowach,ślizgają się bidoki,korki na kilka kilometrów.Paraliż :sorry2:
A spadło zaledwie 20cm śniegu :szok::-D
No ale jak oni ani opon zimowych na oczy nie widzieli,ani pługów ani soli na chodniku.Katastrofa :-D
Przed wczoraj lepiliśmy bałwana,w sumie wszyscy polacy lepili a irole w oknach siedzieli.Jedna murzynka w szoku aż drzwi otworzyła i pytała czy sie fajnie bawimy :-D

Może dziś uda sie na zakupy podjechac bo śnieg topnieje.

Martusiu na otwartym nie napisze jak było w Pl.Może później na zamknietym.
Pozdrów Koreczka i Darusię ;-)
Jolu mówisz,że wstążeczka już oklepana :-D:-D
Ale sie uśmiałam :-);-)
No i na jaki pomysł wpadłaś?
My 8 lutego mamy jeszcze 7 rocznice poznania się :baffled:
 
witam,

Dziecię do przedszkola odstawione, więc mogę pokawkować :tak:

Ania,
ale się uśmiałam z tego śniegowego Armagedonu u Was :-D. A ta murzynka, to chyba prosto z afryki przejechała, skoro lepienie bałwana było dla niej tak egzotyczną zabawą :-)
A'propos , masz zdjęcia snowmana ? Nam się w tym roku nie udało ulepić bałwana na własnym podwórku :baffled:...Hanka z tata , jakieś dwa tygodnie temu zrobili jednego podczas spaceru po lesie i...nazwali go ...mama Kinga :-D. Jacko zrobił Hani zdjęcia jak go obściskuje ;-). Dobrze, że konkurencja sie rozpuściła :-D

Jola
, a tu dla Ciebie i innych wrześniówek kilka pomysłów na Walentynkowy prezent :wink:

Lover-s-Choice-Naughty-Bedroom-Dice-Kosci-do-gry-dla-niesfornych-kochankow_Lover-prime-s,images_big,19,814371001722.jpg


Zestaw romantycznych kości do gry dla niesfornych kochanków
wraz z welwetową torebką na przechowanie.
W komplecie znajdują się dwie kości do gry, jedna z nich wskaże Ci czynność jaka musisz wykonać a druga fragment ciała ukochanej osoby.
Na kościach widnieją napisy w języku angielskim.


Lover-s-Choice-A-Bed-of-Roses-Kit-Red-Zestaw-platkow-rozy-czerwonej-ze-swieczkami_Lover,images_big,19,814371002019.jpg


Zestaw jedwabnych płatków czerwonej róży z białymi świeczkami dla podkreślenia atmosfery romantycznej.


Lover-s-Choice-Naughty-Nice-Heart-Gift-Set-Przyjemny-i-nieprzyzwoity_Lover-prime-s,images_big,21,814371002156.jpg



Przyjemny i Nieprzyzwoity
-Pięknie opakowany prezent. Ten rewelacyjny zestaw zawiera: maskę do oczu, gumowy pejcz, dwie świeczki oraz dwie zmysłowe kostki do gry (w języku angielskim).


Kamasutra-Czekolada-Do-Malowania-Ciala_Kama-Sutra,images_big,23,739122000970.jpg


Kamasutra Czekolada Do Malowania Ciała- Dla tych, którzy uważają, że czekolada jest lepsza niż seks - okazja, by oddać się obu przyjemnościom jednocześnie. W pudełeczku znajduje się słoiczek z mleczną czekoladą oraz specjalny pędzelek do tworzenia pysznych wzorów na ciele partnera.

Kamasutra-Zestaw-Weekendowy_Kama-Sutra,images_big,23,739122000079.jpg


Kamasutra Zestaw Weekendowy
- Pudełeczko idealne do podróży zawiera miniaturki:
Olejek miłości - Oryginalny 5 ml,
Miętowy Balsam przyjemności 3,5 ml,
Miodowy pył 3,5 ml,
Migdałowy Aromatyczny olejek do masażu 6 ml,
Zmysłowy lubrykant - Płyn miłośc 6 mli.

Obsessive-LoveMe-Chemise-slodka-koszulka-z-serduszkiem-kolor-czerwony-SM_Obsessive,images_big,20,OB8058_CZERWONY_SM.jpg


seksowna koszulka
:sorry2:

Wieczór powinien być udany :cool2:
 
Hej

My dzis ostatni dzien u tesciowki.
Tata dzis po nas przyjezdza i jedziemy do naszego wojkowickiego domku :-)

A w sobote znow wyjazd na weekend ;-):-) Ale jestesmy podrozniczkami :-)

Pogoda coraz fajniejsza i coraz cieplej na dwiorku sie robi. Zaraz idziemy na spacerek i zaliczymy ostatnie przejscie sie po osiedlu :-)

Do ginki wybieram sie w nastepnym tygodniu. Chyba w czwartek ;-)

Sandrusia zdrowa i grzeczniutka a mlodsze malenstwo kreci sie i kopie non stop :tak::-) Chyba zmienia pozycje bo zaczyna mnie juz kopac w innych miejscach niz zwykle ;-):tak::-D

Kinek opewnie, ze pozdrowie dziewczyny :tak::-):-):-)
Bardzo sie ciesze ze mieszkamy na tyle blisko ze mozemy sie spotykac. To sa super laski i nie wrocilabym na wyspy bez spotkania z nimi ;-)

Anineczka sporo tego sniegu u Was :tak: No i swietna zabawa hehe :-D
W Omagh spadl ale zaraz stopnial i ciapa tylko jest bo deszcz pada.
Pozdrowie koniecznie dziewczyny od Ciebie :tak:
Nie ma sprawy nie wypytuje, ajk bedsziesz miaal chec to pisz na zamknietym :*:*


Pozdrawiam

Milego dnia zycze :-D
 
Witam:-)
no Kordus sobie jeszcze pogiluje :sorry2: ale jakos przetrwamy ;-)

Kinus ale gadźety zapodałaś :-p mi osobiscie podoba sie 3 i 4 propozycja :tak: a co do kostek to kupiliśmy w Paryzu kostke ale z pozycjami :-p:-D:-D:-D fajna zabawa szkoda że sypialni osobnej nie mamy :-( no ale przynajmiej nie szalejemy bez opamietania i mniejsze ryzyko no nie :-p;-):-D:-D:-D
a co do koszulek sexi to nie libię ogólnie bielizny czerwonej , wole czarną :tak:

Aniu no to widzę że zimooowo u Was hi hi
co do pomysłu walentynkowego to jest pare opcji:-)
kartka to standarcik, bilardzik, kino, kolacyjka no i upojna noc:-p
zobaczymy czy uda nam się dzieci wywieść bo tak to prawie nic nie wyjdzie:sorry2:

Martusiu faktycznie podróżniczki fajnie macie i super że dobrze się czujesz:tak:
 
reklama
Witam:-)
ja tak na chwileczkę bo se przypomniałam o miłej rocznicy Anineczki;-) tak więc Aniu
Od lat wielu się kochacie,
Dzieci dwójkę ładną macie,
Czego więcej Wam potrzeba?
Chyba tylko łaski Nieba,
Aby w zdrowiu iść przez lata
i podziwiać piękno świata.

walentynki-koreczki-gotowe.jpg


 
Do góry