reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WRZESIEŃ!!!!

Hej!

Boli mnie głowa od rana.

Może kawa pomoże???

Aniu ja mam problem ze spaniem Oli w dzień. U nas w domu jest mało miejsca, jak ją kładę w pokoju dzieci to i tak wszystko z drugiego słychać i budzi się po 5 minutach, zresztą Maciek zazwyczaj celowo hałasuje albo z hukiem włazi do jej pokoju. A na balkonie nie zaśnie już, mowy nie ma. Wczoraj spoała z godzinę, a jak jestesmy na wsi to spi 4-5 godzin dziennie.
 
reklama
Ja już kawusie wypiłam,ale może strzele sobie jeszcze jedną dopuki młody śpi.
On jakiś dziwny dziś.poszedł spać a godzinke wcześniej się obudził z nocy,.
Jakiś taki ciepły mi się wydawał,jak wstanie zmierze mu temp.

Współczuje,bo u nas wogóle nie ma tego problemu.Urok domku bo w sypialni u góry jak śpi jest cisza.
My na dole z Antkiem siedzimy.
A i Antek czasem mnie strofuje "Mama cisza,dzidziuś śpi" :laugh2::laugh2:
Ogólnie daje się nawet uciszyć jak sam się głośno zachowuje.

Ale na dworze młody nie śpi.W sumie tylko na spacerach,ale i tak zazwyczaj zasypia już na koniec spaceru,jak trzeba iść do domu :baffled:
To tak jak Antek,on wogóle przestał spać na spacerach koło roczku.
Może załózcie sobie zamek na drzwi :confused:
I jakąś bajke puszczaj Maćkowi w tym czasie,choć pewnie już tak robisz? ;-)
 
Tak, bajki to już na okrągło od rana, mały już ich nawet oglądać nie chce.
Gdyby mógł wychodzić na dwór nie byłoby problemu.
On się po prostu nudzi i ja się mu wcale nie dziwię.

A Mattowi może zęby idą??? Tylko wtedy to by Ci raczej marudził:baffled:
 
Tak, bajki to już na okrągło od rana, mały już ich nawet oglądać nie chce.
Gdyby mógł wychodzić na dwór nie byłoby problemu.
On się po prostu nudzi i ja się mu wcale nie dziwię.

A Mattowi może zęby idą??? Tylko wtedy to by Ci raczej marudził:baffled:
Obawiam się żeby to nie było na ospe.
Bo moje objawy wskazują na półpasiec :baffled:

A widziałaś tą bajke "Ratatuj"?
Rewelacyjna ;-):-)
 
O kurde całkiem zapomniałam o Waszej ospie...to by nawet czasowo pasowało...Mam nadzieję, że jednak nie. Życzę zdrówka. Ania, a czy Ciebie coś boli? Bo półpasiec podobno okropnie boli.

Ratatuj obejrzane. SUPER!!!!

Ostatnio byliśmy na "Horton słyszy Ktosia" w kinie. Ładna bajka, z przesłaniem. Maćka najbardizej zachwyciłaby druga część Aut, tak jak nas wszystkich zresztą.
 
No właśnie boli ale nie jakoś strasznie,pod pachą od pleców po cycki.
Słyszałam,że są rózne nateżenia bólu i stopnie choroby.Niektórzy gorączkują i zwijają się z bólu inni przechodzą lekko.

On dalej śpi...

Oo nawet niewiedziałam,że jest druga część Aut.
Trzeba załatwić. :tak:

Antek pokochał 101 Dalmatyńczyków.Bo tyle tam hau hua .Jakoś nie moge go nauczyć słowa Pies :baffled: Wiecznie hau hau jest :-D

Co dziś na obiad serwujecie?
 
No wlasnie nie ma Aut 2:happy2: tylko moglyby byc:-D

Spadam na jakis czas...ale nie na dlugi:happy2:
Ah no tak.Nie doczytałam porządnie a później bredze. :rofl2:
Tak,tak.Mogłaby być.

Kurcze doczytałam o tym półpaścu i chyba nie to.
Bo tam pisze,że krosty atakują skóre tam gdzie przechodzi nerw i :
Zmiany skórne przypominające wysypkę pojawiającą się w ospie występują w postaci pasa obejmującego połowę klatki piersiowej (stąd wywodzi się nazwa choroby).

A ja to mam na całym ciele,łącznie z nogami.Tylko twarz mi oszczędziło,niewiedzieć czemu-dzięki Bogu :tak:
No i nie zbiera się w nich żaden płyn surowiczy
:no:
 
Witam sie z kawusia ;-)

Moj poranny film sie skonczyl (Beverlly Hills ;-)- uwielbiam go:tak:) i zaraz ide sie szykowac na jakis spacerek bo za oknem swieci sliczne slonce i ciepelko na dworze wiec trzeba kozystac po wczorajszym kiszeniu sie w domu.

Edytko moze w porze drzemki Oli idzcie na spacer. Corcia sie wyspi, a synus wybiega.

Byl taki okres, ze Sandra w domu tez spac nie chciala. Piurko by spadlo a ona na rowne nogi od razu. A na dworze spala jak zabita. Nic nie przeszkadzalo ani auta ani ludzie. Duzo czasu spedzalam z nia na dworze, przynajmniej byla wyspana i nie marudzila ;-)

Anineczko dziwna sprawa.
Moze rzeczywiscie ospa u Was jeszcze panuje.
A jak u meza :confused:
 
reklama
Anineczko ja Atos nie mowi pies to naucz go dog :-);-)

A moze idz do lekarza z tym czyms na Twojej skorze.

101 dalmatynczykow to film czy kreskowka :confused:
Ja widzialam tylko film, ale Sandry nie zainteresowal.
 
Do góry