reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Ten sweterek kosztowal 67 zlotych i iles tam groszy !! Jutro zrobie zdjecie i wam wkleje nawet ceny nie bede odrywac bo mi nie uwierzycie ze za takie cos mozna tyle dac
Przeciesz jak moj ojciec sie o tym dowie to mnie ..... ::) ::)
 
No ja kupilam 4 takie welurowe ;D ;D ;D ;D ;D Kaftanik pajacyk i cos jeszcze bylo w tych kompletach ;D ;D ;D ;D
nawet teraz przegladam na allegro ciuszki dla dzidziusa i pewnie bym jeszcze cos wybrala
Mysle ze przesadzilysmy troszke Teraz bedziemy kupowac wieksze ;)
po niedzieli znowu idziemy na zakupy ;D ;D ;D
 
ale słodziutkie te ciuszki...

Nie mam zamiaru Ci krakać bo sama 5 lat czekałam na odpowiedni moment... zawsze chciałam mieć dwójkę ale zawsze było jakieś ale i dlatego nikomu źle nie życzę. Tylko tak szalejesz z tymi zakupami że tak mi się skojarzyło... a zostało Ci jeszcze trochę czasu szafek Ci zabraknie na te ciuszki ;D ;D ;D
 
Ja przed tym jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy mialam dziwny sen ::) ::) rozmawialam o tym z kolezanka i ona sie spytala Czy ja przypadkiem nie jestem w ciazy
Stanelam jak slup i powiedzialam ze nie a za miesiac sie dowiedzialam ze jednak tak ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry